Oriflame, Pure Nature, Organic Tea Tree & Rosemary Purifying Corrective Stick (Oczyszczający korektor z olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu)

Sprytnie maskuje i przyspiesza gojenie się wyprysków. Z organicznym olejkiem z drzewa herbacianego i rozmarynu. Najpierw zamaskuj zaczerwienione miejsca zielonym korektorem, potem nałóż beżowy.

Cena: 22zł / 4g

Nie dla mnie

Miałam dość niezłe problemy z wypryskami. Próbowałam już wszystkiego. Natknęłam się nawet na to. Jednak to nie było to. Zdecydowanie za ciemne kolory. Zapach ujdzie. Fajne opakowanie. Właściwości - nie zauważyłam poprawy.

W końcu poszłam do dermatologa - to był strzał w dziesiątkę. Teraz mam nieskazitelną twarz, bez skaz.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1075621].usefull || 0 }}% pomocna.

Lepszego nie miałam

Nie jest to mój pierwszy korektor, ale jedyny przy którym zostałam dłużej. Bardzo ładnie goi, co przy trądziku jest ważne. Nie zapycha, ładnie pachnie, jest wydajny.

+ wydajność (jedno opakowanie na rok)
+ lecznicze właściwości
+ zapach
+ nie zapycha
+ dobrze kryje

- trzeba poprawić w ciągu dnia
- brak dostępnego jaśniejszego odcienia, aktualny jest średni

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032501].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo wydajny, świetnie redukuje zaczerwienienia

Świetna konsystencja, nie wysusza, nie zapycha, nie podkreśla suchych skórek, baardzo wydajny. Jedyny minus - przez kremową konsystencję łatwo rozdziela się część zielona od beżowej i bardzo łatwo złamać sztyft. Pod względem samego korektora - cudo.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006428].usefull || 0 }}% pomocna.

Serum na zmarszczki

ok

Jako korektor nie sprawdza się źle, ale też nie zachwyca. Zielona strona natomiast świetnie pomaga w gojeniu wyprysków. Bardzo często zdarzało mi się na jakiś czas nakładać jedynie zielony korektor na wyprysk na kilka godzin i bardzo żałuję, że nie da się kupić jedynie tej zielonej części, druga jest mi zupełnie nie potrzebna

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 (cała zielona strona)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995208].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawdę fajny korektor

Bradzo lubię serię z zielona herbatą, przede wszystkim dzięki cudownemu zapachowi. Cieszy mnie niezmiernie fakt, że nawet korektor ma ten cudowny zapach - świeży, orzeźwiający, ziołowo-herbaciany.
Sam produkt jest dość skuteczny. Cudów antywypryskowych nie zdziałał, ale nieźle sobie radzi z kamuflażem większości niespodzianek na twarzy.
Ma kremową konsystencję. Z łatwością aplikuje sie na twarzy - bardzo nie lubię, gdy korektory w sztyfcie są suche. Poza tym, zielony kolor świetnie miesza się z beżową częścia. Zieleń nie przebija, uzyskany odcień jest jednolity.
Korektor dobrze współpracuje z podkładem i szybko wysycha.
Sam sztyft jest bardzo poręczny, nie zacina się, plastik nie popękał. Beżowa warstwa trochę szybciej mi się skończyła, niż zielona.
Jeśli chodzi o krycie, to nie liczyłam na cud i teatralne krycie - nie poradzi sobie z prawdziwymi kolosami, a zielona część raczej średnio maskuje zaczerwienienia. Do codziennego makijażu i ukrywania cieni i drobnych krostek jest ok.
Cena, jak za taki produkt, jest bez zarzutu, a często bywa w promocjach.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[974469].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem dobry

Jest to jeden z tych korektorów, z którymi zostałam na dłużej. Obecnie na szczęście nie muszę już używać korektora, ale ten dalej mam.
Zacznę może od tego, że nigdy nie udało mi się równomiernie wytracić obu kolorów. Ten zielony zawsze mi zostawał i chcąc nie chcąc lądował w koszu.
Korektor ten wysusza. Ja mam cerę bardzo suchą więc najpierw smarowałam ją jakimś olejkiem, a później dopiero nakładałam korektor.
Krycie jest bardzo dobre. Oczywiscie na tyle, na ile korektor może coś zdziałać.
Opakowanie niezbyt trwałe. Często pękało mi w torebce.
To samo tyczy się też korektora. Mniej więcej od połowy kolory dzieliły się i odpadały.
Plusem jest to, że korektor ten jest bardzo delikatny. Nie uczula, daje efekt odświeżenia.
Jest to moje wielkie odkrycie czasów trądzikowych ;)

Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960783].usefull || 0 }}% pomocna.

Korektor dobrze kryjacy.

Bardzo dobrze kryje. Jego cena również nie jest zbyt wysoka, lecz niestety ma jedną wadę za którą odebrałam mu gwiazdkę. Po.częstszym zastosowaniu dziwnie się złamał i to w opakowaniu a nie podczas użytkowania. Koleżance stało się dokładnie to samo. Mam nadzieje ze Oriflame naprawi strukturę.korektora. ;)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931384].usefull || 0 }}% pomocna.

leczy, ale nie maskuje

plusy:
- krostki ulegają zmniejszeniu po jego zastosowaniu (doskonale zasusza)
- zapach
minusy:
-cena
- w ogóle nie maskuje (beżowa strona w świetle dziennym ma różowy odcień, przez co i tak odznacza się na skórze)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 5?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928411].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic ciekawego

Ma bardzo ładny, przyjemny zapach. Nie wiem, jak sprawuje się zielona strona jeśli chodzi o wypryski, bo takowe mam bardzo rzadko. A jak mam, to zapominam o korektorze. Strona beżowa jest stanowczo za ciemna, korektor ma tylko jeden odcień, więc nie można dobrać go do swojego koloru skóry. Najpierw nakładamy stronę zieloną, później beżową. Niestety kolory mieszają się ze sobą, trzeba nałożyc dużo beżu, żeby ukryć zieleń, co daje sztuczny efekt.

Używam tego produktu od: 1 rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[927967].usefull || 0 }}% pomocna.

...

Miałam okazję stosować ten produkt kilka lat temu oraz kilka miesięcy temu. Odnoszę wrażenie, że dawniej działał skuteczniej. Tyle tytułem wstępu.

Kupiłam go w promocyjnej cenie - ok. 10 zł. Jeśli chodzi o działanie jego "zielonej strony" to oceniłabym je jako znikome. Stosowany na noc, minimalnie zmniejszał zaczerwienienia i widoczność krost. Nie zauważyłam żeby przyspieszał ich gojenie. Z kolei strona odpowiedzialna za krycie nie sprawdziła się w moim przypadku w ogóle. Stosowana solo - była zbyt widoczna na twarzy, z kolei stosowana na warstwę zieloną dawała efekt, który ja nazywam efektem plasteliny.
Moim zdaniem korektor ma przyjemny, lekko ziołowy zapach (choć wolałabym, żeby takie produkty były bez zbędnych substancji zapachowych) Nie przypadła mi do gustu forma produktu - sztyft, który jest mało higieniczny, jeśli ktoś zamierza stosować go bezpośrednio na wykwity (ja do aplikacji wolałam używać każdorazowo czystego patyczka do uszu, by nie przenosić bakterii, które mogłyby zgromadzić się na sztyfcie przy bezpośrednim użyciu)

Muszę tutaj koniecznie dodać, że moja cera jest bardzo wymagająca - tłusta, ze skłonnością do zanieczyszczania, zaskórników i innych nieprzyjemności. Chcę przez to powiedzieć, że być może u osób, które zmagają się z pojedynczymi, sporadycznymi niedoskonałościami, produkt ten okaże się z strzałem w dziesiątkę (znam takie osoby)

Myślę, że warto ten produkt wypróbować, jeśli akurat trafi się na niego w cenie promocyjnej, bo jak widać zdania na jego temat są podzielone.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923494].usefull || 0 }}% pomocna.