Fitokeratyna, Odżywka odbudowująca bez spłukiwania

Fitokeratyna, Odżywka odbudowująca bez spłukiwania

Odżywka bez spłukiwania, polecana do włosów długich, zniszczonych i po trwałej ondulacji.
Zawiera Fitokeratynę (kompozycję odpowiednio dobranych protein roślinnych, mającą za zadanie odbudowywać uszkodzoną strukturę włosów) oraz proteiny mleczne, nawilżające i chroniące włókna włosów.
Produkt wydajny, o przyjemnym, świeżym i intensywnym zapachu. Niestety, jak prawie każda odżywka bez spłukiwania, nieco obciąża włosy.

nie obciąża

Odżywka dzięki temu że nie trzeba jej spłukiwać zapewnia moim włosom całodobową pielęgnację i ochronę :) Jest leista ale nie do przesady:) Ma miły zapach. Ładnie wnika we włosy i nie spływa. Odpowiednia ilość absolutnie nie obciąża. Tania. Regenerująca :)

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1/2

Bardzo lubię odżywki bez spłukiwania. To już moja kolejna odżywka z Joanny. Ja używam jej tylko dlatego, że mam problem z rozczesywaniem włosów. Zauważyłam, że końcówki mniej się rozdwajają. Używam jej od czasu do czasu (na przemian z Pantene Pro-V) i nie widzę między nimi różnicy (natomiast różnica w cenie jest :)). Zapach ładny, rzadka konsystencja mi nie przeszkadza - można ją łatwo rozprowadzić po włosach.
Polecam wszystkim Paniom które mają problem z rozczesywaniem włosów i rozdwojonymi końcówkami.Używam tego produktu od: 1,5 roku

Dla dobrej kondycji włosów

Odżywkę zaczęłam używać tuż po podcięciu włosów. normalnie po dwóch mięsiącach końce mych włosów byłyby już rozdwojone. Jednak ta odżywka przyanjmniej w połowie uchroniła końcówki przed rozdwojeniem! nie jest to oczywiście do końca super efekt, ale jakiś efekty są widoczne. mam włosy rzdkie, cienkie, a ona dodaje im naprawdę objętości! włosy stają się naprawdę puszyste, ładnie wyglądają. czasem tylko po rozczesaniu mam wrażenie, iż włosy tracą blask...ale dzieję się tak niezawsze.
Niestety- bardzo obciąża moje cienkie, dość długie włosy, tak, że aż czuje ich ciężar, choć używam jej naprawdę niewiele(przez co jest dla mnie bardzo wydajna). ponadto ułatwia rozczesywanie i ma przyjemny zapach

Efekty są naprawdę zadziwiające w stosunku do tak niskiej ceny, dlatego aż 4 gwiazdki (jedną zabieram za obciążanie)

Nie wiem czu kupię, ponieważ zachwycacm się obecnie "lżejszą" Ziają.
Mimo wszytsko polecam

Używam tego produktu od: około pół roku
Ilość zużytych opakowań:2/3 opakowania

Manicure - klasyczny

bdb :)

Za taką cenę ta odżywka jest rewelacyjna.Nawilża moje włosy i po umyciu stają się miekkie w dotyku.Oprocz tego na koncówkach ładnie się podkręcają, szkoda tylko że nie działa na ich rozdwajanie.No i nie robi mi się aż taka szopa.Trzeba uważać żeby nie przesadzić, bo inaczej moze obciążać.

Używam tego produktu od:prawie rok

Pasuje mi...

Niemiłosiernie niewydajna,o bardzo rzadkiej konsystencji, ale co z tego? Niska cena i skuteczność powodują,że mozna to przeboleć.Mam suche włosy i rozjasnione włosy, więc nie obciąża ich.Bardzo ułatwia rozczesywania,przyjemnie pachnie. Nie ma mowy o żadej regeneracji ale tez jej sie nie spodziewałam.Jest mały minusik,nie wygładza włosów,ale na połysk mozna liczyć.Generalnie jestem za :)

dobra

Dość dobra odżywka, dzięki niej nie odstają mi włosy na czubku głowy, z czym mam dość duży problem , kupiłam ją gdy skończyła mi się podobna odzywka tej firmy, aby przetestować coś nowego, ta jest tez równie dobra, jednak tamta mniej obciąża włosy, ich działanie jest podobne, jednak wrócę do tamtej gdy skończę to opakowanie, ta jest trochę za ciężka, jednak za te pieniądze Joanna ma dobre odzywki, jest dość wydajna, niezbyt gęsta, ale tez nie leista, za te cenę dobra
ilość zużytych opakowań: 1

jedna z ulubionych

Jedna z odżywek,które sobie bardzo cenie,włoski po niej są dobrze nawilżone,idealnie się rozczesują,błyszczą i są jakby mocniejsze.Jest może mało wydajna,ale kupuje ją za ok 3,50,więc co tam.Podsumowując brawo dla Joanny,oby więcej takiech udanych kosmetyków z polskiego rynku

fajna;)

Bardzo przyjemna odżywka do włosów, jestem z niej zadowolona. Kupiłam ja bo potrzebowałam odżywki bez spłukiwania która by mi ułatwiała rozczesanie wlosów. Szczerze, wzięłam pierwsza lepsza( i tanią!!!!:)) odżywkę. Nie żałuję bo jest bardzo dobra, nie wiem jak z tym odbudowywaniem włosów ale ogolnie oki:) Miło pachnie, włosy dobrze się po niej rozczesują, nie obciąża ich a co więcej, są one bardziej puszyste! A cena...och! sama radość!

same zalety

wydajna, łądnie pachnie, tania, odbudowuje włoy, dodaje blasku, ułatwia rozczesywnie, jest po prostu stworzona dla moich długich włosów!! polecam!

Bardzo dobra i taniutka

Na początku nie daje efektów ale po dłuższym używaniu włosy są odżywione, gładkie a przy tym puszyste i nie obciążone.Najlepsza odżywka jaką do tej pory odkryłam i do tego taka tania! Polecam.

polecam!

Co prawda przeznaczona jest do długich włosów, ale na moich któtkawych też się nieźle sprawuje. Bardzo łatwo rozczesać po niej włosy, które przy okazji ładnie się układają. Nie obciąża czupryny, nie przyklepuje. Ładnie pachnie, wydajna jest. Na razie nie zauważyłam jakiegoś wzmocnienia, ale tak poza tym zasługuje na 4*. Jeśli zauważę wzmocnienie, zwiększę do pięciu :)

bedzie czestszym gosciem

uzylam dzisiaj z ranca przed szkola, pozelowalam, wysuszylam szuszara prostujac wlosy i jest fajny efekt. sa gladkie, ladne, elegancko nablyszczyly, ale efektu odbudowywania wlosa nie widze. fajna odzywka za fajna cene ;) kupilam za 3zl z groszami w promocji /mam jeszcze dwie inne odzywki tej firmy /wersje z algami i wersje z witaminami. ladnie pachna;)/ bede czesciej kupowac, nie obciaza wlosow, nie przetluszcza. elegancko :D