Vichy, Normaderm Anti - Age (Krem przeciwzmarszczkowy zwalczający niedoskonałości skóry)

Po 30 roku życia na skórze tłustej i/lub skłonnej do niedoskonałości wciąż mogą widnieć niedoskonałości, błyszczenie, zaczerwienienia, rozszerzone pory. Jednocześnie mogą się już pojawiać pierwsze zmarszczki. Skóra wymaga wówczas specjalnej pielęgnacji o podwójnym działaniu: zwalczającym niedoskonałości oraz redukującym zmarszczki. Odkryj na swojej skórze skuteczność połączenia kwasu LHA o dzialaniu złuszszającym i Witaminy C* o właściwościach przeciwstarzeniowych. Niedoskonałości są zredukowane, zmarszczki ulegają zmniejszeniu. Twoja skóra staje się widocznie zdrowsza.

* Pochodna Witaminy C.

Zawiera Wodę Termalną z Vichy. Nie powoduje zaskórników. Hipoalergiczna formuła odpowiednia do każdego rodzaju skóry, nawet do skóry wrażliwej. Testowany na skórze wrażliwej.

MATUJE I NAWILŻA

+ na serio matuje, zaraz po nałożeniu wtapia się w skórę która na chwilę jest lekko lepka i śliska ale po chwili nie ma po nim śladu.

+ nie wysusza, twarz mnie nie ściąga all day

+ bardzo wydajny (a przyznam się że każdy krem 50 ml kończę w miesiąc więc z mojej strony to duży komplement dla tego kremu)

+ użyłem go po oczyszczaniu twarzy (czyli idiotycznym wyciskaniu) i szybko poradził sobie ze śladami, po 3 dniach prawie nie było śladu małych plamek pozostałych po wyciskaniu

- fajne praktyczne opakowanie- po prostu tubka- można rozciąć i wydobyć całość

- ma dziwną konsystencję i zielony kolor

co do ceny to kupiłem na allegro zestaw z żelem do mycia 100ml i maską 50 zł za 66 zł więc jak na skuteczny krem to nie jest według mnie wygórowana cena

Używam tego produktu od: MIESIĄC

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

WKURZYŁAM SIĘ!!!

Wiązałam z tym kremem naaaprawdę duże nadzieje. Mam skórę trochę kapryśną i lubi się przesuszać. Dlatego pomyślala, że krem, który ma działać jednocześnie na niedoskonałości i zapobiegać zmarszczkom to jest to. No i niestety kupiłam go jak krem miał jeszcze same pozytywne opinie.

Ale niestety to nie jest to.

na plus:
- nie zapchał porów, co jest dość ważne, nie podrażnił
- całkiem ładne opakowania
- stosowany na dzień sprawia, że cera jest dość matowa
- czasem wydawało mi się, że poprawiał delikatnie kolor cery
- chyba dość wydajny

na minus:
- CENA (z kosmosu) i nieadekwatna do jakości
- zapach typowy dla normadermu, mogli się bardziej postarać
- działania upiększającego nie zauważyłam, brak redukcji zaskórników, nie mówiąć o jakichś tam zmarszczkach
- krem dodatkwo wysuszył mi skórę i na czole pojawiły mi się zmarszczki wynikające typowo z przesuszenia

Jestem naprawdę zła, że krem za taką kasę to taka lipa! Nada się chyba tylko do miejscowego stosowania bo mnie trzęsie na myśl, że mam do śmietnika 80 zł wyrzucić :/

Oj pomyłka

Boże jak ja się nastawiałam, ze kupie, ze bede gładka, sliczna i bez zmarszczek. Taaa....akurat.

Jestem rozczarowana. Zwyczajnie zawiedziona. Wyrzuciłam pieniądze zwyczajnie w błoto.

Krem przez pierwsze dni - owszem zmniejszył rozszeżone pory. Owszem, wygładził... i na tym działanie się skończyło. Potem było już tylko gorzej.

Konsystencja - przyjemna, miło się nim smaruje. Zapachowo bezpłciowy.

Działanie - zmarszczek - żadnych zmarszczek nie wygładził. Nawet kurzych łapek. Nic, porażka na całej linini. Rozszeżone pory nadal były rozszeżone, a zaskórniki jak sie robiły tak się robią. Nawet jakos nie zauważyłam, zeby zmniejszyła się ich ilosc.
Zaraz po użyciu nie czułam mrowienia ani szczypania. Nic mnie nie uczuliło.
Po około 10-11 dniach skóra zaczęła schodzic. I wyglądałam jak jaszczurka. Przesuszyły mi się policzki, rozogniły. Skóra wokół nosa zaczęła się łuszczyc brzydkimi płatami.
Nie dałam za wygraną. Ale nie było lepiej. Skóra łuszczyła się, zaskórniki nie zniknęły. Krem odstawiłam definitywnie po około 3 tygodniach takich przejsc.
Po tym czasie nie stało się kompletnie nic. Mam nadal 4 gulki na czole. Mam nadal nadaktywny nos, mam nadal zaskórniki. Krem nie rozjasnił pomimo złuszczania.

Przereklamowany. Nieskuteczny. Niewarto. Za tą cenę to powinien wyjesc wszystkie niedoskonałosci. Z pokorą wracam do sprawdzonych - naturalnych kosmetyków

Używam tego produktu od: uzywałam około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Tragedia ;(

Kupilam go z nadzieja ze pomoze na niedoskonalosci i nie pozwoli
sie szybko zestarzec! To byla wielka pomylka!

Niemilosiernie wysuszyl mi skore,
Niedoskonalosci wyskakuja non stop!
Nawet w minimalnym stopniu nie pomogl mi usunac czegokolwiek z twarzy ;P
Okropnie zapchal mi PORY D;

Ten krem to jakas pomylka. Nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

Porazka Wszechczasow!

Skusilam sie na przetestowanie tylko dlatego,ze podczas zakupow w aptece dostalam kilka probek. Kiedys bardzo lubilam Vichy,mialam ogromne zaufanie do ich kosmetykow. Uzywalam zelu Normaderm,kremu na dzien,na noc,zelu pod oczy(Thermal Fix Yeux),preparatu wyszczuplajacego Lipocure i D-Stock,plynu micelarnego....bylo tego mnostwo! Musze przyznac,ze z kazdego bylam zadowolona w 100%. Kiedys marka Vichy byla dla mnie synonimem doskonalej jakosci! Pozniej firma zaczela wypuszczac na rynek nowe serie,"udoskonalac stare"-znaczy modyfikowac sklady i nazwy. Jak bardzo spadla jakosc kosmetykow Vichy przekonalam sie kupujac Lipometric,ktory okazal sie kompletnym bublem. Pozniej bylo Essentielles-mleczko do ciala,ktore bylo tanie,a jednak nie powalilo mnie na kolana. Bardzo rozczarowal mnie rowniez antyperspirant w kulce,ktorego uzywalam kilka lat temu-kupiony ponownie okazal sie totalnym niewypalem. Zrazilam sie do Vichy na dobre. Jednak ciekawosc zwyciezyla i postanowilam dac szanse tym kilku probkom Normaderm Anti-Age-szczegolnie,ze ma tak dobre oceny.
Pierwszy wniosek jaki mi sie nasunal-to zapach i konsystencja-identyczne jak w przypadku klasycznego Normaderm.
Wchlania sie bardzo szybko do aksamitnego matu-za co oczywiscie duzy plusik.
Buzia pozostaje matowa i gladka do samego rana.
Jednak juz po aplikacji czuc,ze buzia nie oddycha,jakby byla zalepiona warstwa silikonu,powloka,ktora zapewnia ten idealny mat:(
Krem stwarza iluzje gladkiej cery,pokrywajac ja nieprzepuszczalna warstwa. Zdaje sie,ze buzia jest gladka,zaczerwienienia zredukowane...
Po paru dniach spowodowal wysyp podskornych...sama nie wiem czego,bo nigdy takiego czegos nie doswiadczylam-bulwy,gulki-koszmar!
Pory zamiast zwezony-staly sie jeszcze bardziej rozszerzone,zapchane,a twarz przesuszona!
Dobrze,ze mialam jeszcze resztki Triacnealu-w polaczeniu z ANR Estee i innymi kwasami uratowal mi cere zaledwie w kilka dni!
Odnosnie witaminy C w skladzie-wystepuje w tak malenkiej ilosci,ze nie ma co sie dopatrywac jej dzialania anty- starzeniowego w tym kosmetyku.
Takze doradzam ostroznosc,najlepiej jakis tester,bo krem moze wyrzadzic wiecej szkody niz przyniesc korzysci!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: prawie 30 ml

Rewelacja

Ten krem to w moim przypadku strzał w 10.
Borykałam sie z zatkanymi porami i zakrórnikami po nieudanym romansie z podkładem Shiseido.
W ciągu zaledwie kilku dni stosowania 2x dziennie wszystkie problemy zniknęły.
Cera jest gładzitka, ani zaskórniki ani pryszcze praktycznie się nie pojawiają.
Teraz używam raz dziennie na noc, na zmianę z Kremem matującym z tej serii. Raz na tydzień rezygnuję z niego na rzecz jakiegoś bogatego odżywczego kremu na noc.
Mojej cery nie wysusza, ani nie podrażnia. Stopień nawilżenia jest ok.
Więcej od kremów tego typu nie wymagam :)

Naprawde fajny

Mam bzika na punkcie pielęgnacji anti- ageing, mimo 20-stki szukam kremów z takim składem, które zabezpieczą ją przed całym złem tego świata :)

Dodatkowo ważne jest dla mnie by skład mazidła odpowiednio wpływał na moją cere... tłustą z tendencją do zanieczyszczeń.
Nie jest łatwo znaleźć taki krem, dlatego gdy tylko wyczytałam o nim w gazecie, pędem popędziłam do apteki. Cena 70zł, pojemność 50ml.
Kremik nie jest więc drogi, pomyślałam a co, od razu zakupie pełnowymiarowe opakowanie.

Już po pierwszej aplikacji i jego konsystencji wiedziałam, że krem ma dużo wspólnego z klasycznym normadermem.

Co do działania:
Już po kilku dniach stosowania kremu na dzień, pod makijaż zauważyłam różnice.
Cera była dużo gładsza, dosłownie jakby oczyszczona i bardziej delikatna.
Kwas glikolowy i LHA robi swoje, stan skóry naprawde się poprawił.
Moją zmorą są zaskórniki, czasami drobne krostki i ten krem naprawde radzi sobie z nimi całkiem nieźle.
Wiem, że nie zredukuje ich w 100% ale niewątpliwie po wielu śladu już nie ma :)

Po ok miesiącu stosowania zauważyłam znaczną poprawe ujędrnienia.
Naprawde skóra jest po tym kosmetyku w świetnym stanie.
Mimo, iż stosuje różne inne kremy z odpowiednimi składnikami, które napinają i ujędrniają, to ten robi to naprawde nieźle.

Witamina C faktycznie troche ujednolica koloryt, jednak nie ma co spodziewać się niewiadomo jakiego efektu :) Osoby z przebarwieniami niech więc nie liczą na cud, poprawa będzie ale delikatna :)

Działanie antyoksydacyjne jest na pewno, wit C działa w tym zakresie na pewno porządnie.

Myślę, że już zawsze ten krem bd w mojej kosmetyczce.
Tym bardziej, że świetnie nadaje się pod makijaż.
Używam go codziennie, make up trzyma się rewelacyjnie, skóra nie wydziela już tyle sebum i jest bardziej jednolita.
Polecam więc jako krem na dzień, na noc wybieram coś mocniejszego.

Właśnie takiego kosmetyku potrzebowała moja skóra.
Nie obciąża, wchłania się momentalnie.
Fantastyczny pod makijaż, oczyszcza, wygładza, napina. Jest tylko troche niewydajny.. ale jest niedrogi :)
Do jakiejś 25-ki a może i dłużej bd go zapewne raz w ciągu dnia stosować. Obecnie stosuje na dzien raz właśnie ten normaderm anti age , a po południu jeśli czas mi pozwala zrobić nowy make up nakładam svr hydracid c. Ten duet na dzień czyni z moją skórą cuda.

Normaderm anti age polecam z czystym sumieniem, wszystkim tym którzy nie chcą już dłużej wybierać pomiędzy pielęgnacją przeciwzmarszczkową a cery tłustej z zanieczyszczeniami.

Całkiem dobry krem

Mam 25 lat i uważam, że krem jest bardzo fajny-miła konsystencja, dobrze się wchłania i nawilża, skóra nie jest po nim tłusta. Nie mam zmarszczek ale wydaje się, że krem delikatnie wygładza niedoskonałości. Do tego jest wydajny i nadaje się pod podkład, ponieważ się nie roluje tylko stanowi bardzo dobrą bazę.

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

skuteczny

zaznaczę na wstępie, że mam 23 lata, ciągle walczę z wypryskami. własciwie krem ten kupiłam pod wpływem impulsu, na razie jeszcze działania "anti age" nie potrzebuję. przyznać muszę jednak, że produkt ten jest świetny: wygładza, uspokaja cerę, łagodzi zaczerwienia, nie zapycha, nie przesusza tez nadmiernie. miewam sklonności do popękanych naczynek, nie pogłębił tego problemu. nie używam tego produktu codziennie, lecz na zmianę z innym kremem. zaznaczę na koniec, że tak jak pisała poprzedniczka, kosztuje więcej niż w zgłoszeniu

Używam tego produktu od: od września
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Naprawdę działa, do czau :(

Co prawda nie kupiłam go jeszcze ale właśnie testuje próbkę i przyznaje że się nie zawiodłam :) Ocena po 7 dniach stosowania:

+ma przyjemną lekko gestą-żelową konsystencje
+ładnie pachnie
+po 3dniach widać już efekty
+skóra bardziej zmatowiona
+nie powstają nowe wypryski
+wygładza skórę
+ stosowany na noc : rano skóra wygląda świeżo a wszelkie zaczewienienia znikają - to chyba magia :)
+wydajny (saszetka starcza na 7dni testów)

- cena (ale warto)

Skoro to pierwsza ocena tego produktu to opiszę troche dokłądniej.
Używam próbki więc jest tego mało i jestem oszczędna. Stosuje krem tylko na miejsca z wypryskami (podskórniki, i krosty), nie na całą twarz. Po pierwszym nałożeniu na policzki i czoło, skóra po 15min zareagował troszke jak na peeling migdałowy - poprostu się ropuściła i mogłam ją zrolować i wyżucić hahah. Na następny wieczór znowu nałożyłam krem i już tego efektu nie było za to rano cera świerza a wypryski nie widoczne (dalej były ale blade). Po nałożeniu na dzień skóra się nie świeci , makijaż dobrze się komponuje. Po 3 dniach te nawet te największe podskórniki poprostu wysicnełam !!! (co wcześniej było nie możliwe, nawet po 3 zabiegach z peelingiem migdałowym) po kolejnych 2 dniach miejsca po krostach są prawie nie widoczne a skóra się poprawia z dnia na dzień.

Polecam przejść się do SuperPharm tam mają próbki kremu, warto wypróbować.Używam tego produktu od: 7 dni i testuje dalejIlość zużytych opakowań: 1 próbka

Aktualizacja:

zachęcona próbkami zakupiłam produkt i tu pojawiło się moje rozczarowanie. Po ok 3 tygodniach moje wypryski stały się jeszcze większe. Okazało się że moje pory są tak zatkane że niezbędna była wizyta u dermatologa.
NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI