Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Lunar, Szampon dla mężczyzn do włosów normalnych i przetłuszczających się

Lunar, Szampon dla mężczyzn do włosów normalnych i przetłuszczających się

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 250 ml
Cena 7,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Szampon z serii Lunar, przeznaczonej dla mężczyzn, jest chyba jednym z pierwszych na rynku polskim produktów z tak wyraźnie określoną grupą docelową.
Jako taki, zawiera na opakowaniu nieco mniej informacji, niż odpowiedni szampon dla kobiet tej samej firmy, co być może wiąże się w odwiecznym męskim poszukiwaniem szamponu, który 'tylko by mył' włosy, nie dodając całej tej 'zbędnej', damskiej, pielęgnacyjnej otoczki. Producent zadbał jednak o męski włos, uwzględniając jego główne cechy: przetłuszczanie i tendencję do łupieżu, który występuje podobno u 50% mężczyzn.
Szampon zawiera wyciąg z cyprysa oraz kompleks antyłojotokowy, a także procyjanidy z pestek winogron, działające wzmacniająco na cebulki włosowe. Regularnie stosowany zapobiega przetłuszczaniu się włosów, które stają się też bardziej puszyste i sprężyste.

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 2,5 /5

2 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

nie działa

To jeden z niewielu szamponów przeznaczony "dla mężczyzn". Ma konsystencję i kolor mleczka, nieciekawy zapach, możnaby to mu wybaczyć, gdyby spełniał swoje zadanie, ale niestety nie walczy z łupieżem. Może trochę łagodzi podrażnioną skórę głowy.Ilość zużytych opakowań: 1q

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

tragiczny zapach, dobry szampon

Wiem, że nie powinnam wypisywać komentarza w imieniu mojego chłopaka, ale a) on nie mówi po polsku :), b) ja też tego szamponu używałam.Naszym wspólnym i zgodnym zdaniem (bo mamy takie same, i prawie tak samo długie włosy) szampon jest ok, tzn. bardzo dobrze myje, opóźnia przetłuszczanie, ma w miarę przyzwoity wpływ na włosy. Ale ten zapach... Pachnie jakimś strasznym, męskim, tandetnym mydłem. Ja jeszcze byłam, o ironio, w stanie go znieść, ale mój chłopak absolutnie nie. Po użyciu przez niego kilku nieprzyjaznych słów odnoszacych się do mniejszości seksualnych (które według niego moga preferować ową dominującą nutę zapachową) daliśmy za wygraną, a szkoda, bo szampon jest dobry. Wszyscy mężczyźni w mojej rodzinie, nie wyłączając mojego partnera, zawsze narzekali, że nie ma szamponu 'tylko myjącego' własy, bez wszelakich damskich ozdobników (nie wiem, kurcze, czemu oni wszyscy chcą być tacy męscy :) ). Szkoda, że Joanna przedobrzyła, bo zapowiadął się (wreszcie!) szampon -spełnienie marzeń dla panów.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  358
  recenzji

  3
  pochwał

  9,61

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking