Paloma, Nail Expert, Utwardzacz z diamentem

Paloma, Nail Expert, Utwardzacz z diamentem

Profesjonalny preparat utwardzający i wzmacniający płytkę paznokcia. Idealny do cienkich, słabych i łamliwych paznokci, zniszczonych zabiegami manicure, pedicure lub po usunięciu tipsów. Tworzy na płytce paznokcia super twardą powłokę, która zapobiega pękaniu, łamliwości i rozdwajaniu. Nadaje paznokciom trwały połysk. Doskonały jako podkład pod lakier, przedłuża jego trwałość.

BARDZO DOBRY

Ładnie nabłyszcza , schnie szybko, utwardza. Przedłuża żywotnośc lakieru o jakieś 2-3 dni. Jestem zadowola i polecam. ładnie wygląda jako samodzielny lakier. Paznokcie z nim są twarde. Bez niego takie jak przedtem, nie odzywia.

Ilość zużytych opakowań: pół

Spełnia zadanie całkiem nieźle ;-)

Lakier spełnia swoje zadanie całkiem poprawnie - utwardza :)

Paznokcie są twardsze, a lakier utrzymuje się dłużej :)
Niestety efekt nie jest jakiś długodystansowy :)

Ale z sympatii do firmy Paloma ( cudowny peeling do rąk i maska) zakupuję i próbuję różne produkty :)

Ten polecam , choć nie przynosi jakichś kosmicznych efektów :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (10ml)

ok

Utwardzacz sam w sobie spełnia działanie, udało mi się w końcu "zapuścić" paznokcie. Jedna warstwa trzyma się na moich paznokciach ok. 3 dni, potem dokładam drugą. Wydaje mi się ze paznokcie są twardsze, generalnie odżywienia nie oczekuję, gdyż producent nic takiego nie obiecuje :). Kolor położony na ten utwardzacz również dłużej się trzyma, bez rewelacji, ale za taką cenę też mi się wydaje że nie ma co cudów oczekiwać.
Generalnie ja się nie zawiodłam, moje oczekiwania spełnił.
Nie wiem czy kupiłabym ponownie, ponieważ lubię eksperymentować i testować nowe kosmetyki.
Pozdrawiam :)!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie najgorszy, ale bez rewelacji

Co do utwardzacza to na pewno spełnia jakieś tam swoje właściwości, ale nie do końca jestem usatysfakcjonowana.

Przy pierwszym, drugim użyciu byłam bardzo zadowolona. Moje paznokcie są strasznie słabe i ciągle się łamią/rozdwajają, a tutaj wystarczyła już jedna warstwa utwardzacza, żeby stały się twarde i mocne, bez rozdwajania. Natomiast przy częstszym używaniu zauważyłam, że już jedna warstwa nie wystarcza i teraz muszę nakładać już dwie, bo bez tego efekt mizerny. Zdaję sobie oczywiście sprawę, że nie jest to odżywka, a utwardzacz, no ale po zmyciu go z paznokcia, zaraz się zaczęły łamać i rozdwajać.

Na początku utwardzacz był bardzo trwały- miałam go na paznokciach przez tydzień i schodził dopiero po tym czasie, natomiast obecnie utrzymuje się około 3 dni.

Ogólnie można kupić na spróbowanie, nie jest strasznie drogi, nakładać raczej dwie warstwy na bardzo cienkie i łamliwe paznokcie, no i będzie ok:) Dla bardziej wymagających chyba znajdzie się coś lepszego...

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe