Paco Rabanne, XS EDT (Woda toaletowa)

Paco Rabanne, XS EDT (Woda toaletowa)

Paco Rabanne XS pour Homme odkrywają drzewną harmonię, gorącą zmysłowość i przejrzystą świeżość. W zapachu kryje się naturalna siła, zmysłowość i tajemniczość mężczyzny. Perfumy XS pour Homme całkiem oczarują Cię swymi promiennymi i odświeżającymi esencjami.
Głowę zapachu tworzy charyzmatyczna kalabryjska bergamotka i czysta mięta z liśćmi mandarynki. W samym sercu znajdują się świeże owoce jałowca, które otoczone są aromatyczną gałką muszkatołową i kolendrą. Rozgrzewającej podstawie przewodzi egzotyczne drzewo sandałowe. Te męskie perfumy marki Paco Rabanne wspaniale Cię odświeżą zwłaszcza w letnie miesiące.

Nuta głowy - bergamotka, limonka, rozmaryn, estragon
Nuta serca - geranium, róża, jałowiec pospolity, mięta
Nuta bazowa - sandałowiec, piżmo, paczula, wanilia

Rekomendacja
wiosna / lato

doskonały

Mój mężczyzna używa tych perfum a ja jestem nimi zafascynowana. Pierwszy raz spotkałam się z tak subtelnym zapachem męskim.

Jednocześnie jest to zapach zmysłowy, męski i zdecydowanie uwodzicielski (jeśli można tak powiedzieć o zapachu męskim) :) Naprawdę go uwielbiam:) Buteleczka jest prosta i klasyczna- takie lubię najbardziej.

Polecam jeżeli ktoś szuka czegoś innego od mocnych duszących męskich zapachów.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

powąchać trzeba :)

Naprawde przyjemny świeżaczek. Jeden z zapachów, który ciągnie się przyjemnie jak ogon za włąścicielem, ale nie narzucajac się otoczeniu. Kolega uzywa a ja niucham. Przypomina mi jednego z moich KWC ta sama kategoria zapachowa.Ja tam nie czuje wanili raczej cytrusy, ale takie przyjemne świeże. Zapach wart poznania się z nim, aczkolwiek jak dla mnie, bliźniaczo podobny do Chanela-tak jakby tańsza wersja. Ja już mam swojego Egoiste więc PACO pozostanie tylko na wąchanie. Może kiedyś go kupię... opakowanie ciekawe, jak na 1993 :)

Nie używam tego produktu.
Ilość zużytych opakowań: brak

zwykły, męski, nijaki

Taki ten zapach nijaki, że trudno cokolwiek o nim napisać. Szkoda czasu i pieniędzy na ten zapach.
Miał go mój tata i na tle przeróżnych zapachów jakich używał, ten był najbardziej beznadziejny. Może i bywały brzydsze ale ten był chyba najbardziej nijaki z nijakich.

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:jeden flakon

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

zwyczajny...

Tak ten perfum jest po prostu zwykły.. Jedyny plus to świetnie zaprojektowany flakon... Był to pierwszy mój zapach za "godziwe pieniądze"... Niestety zwykle wszyscy komentowali - "ładny zapach", a ładny zapach to nijaki zapach.
Nie tego oczekuję... Dlatego więcej go nie kupię... Jest mało charakterystyczny...

Używam tego produktu od: pół roku - kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 1 - i więcej nie będzie

czwóra

W pierwszyn kontakcie skojarzył mi sie z kremem do golenia mojego dziadka:0 lecz po dłuzszym używaniu odkryłem jego głębię- można wyczuc i nuty kwiatowe i słodką wanilię. jest to zapach męski, poniekąd słodki i mydlany- lecz ma w sobie coś. jest bardzo trwały i za to wielki plus

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:próbki

średni

Zapach na początku ostry, w końcu jednak po ustaniu pierwszej nuty staje się mydlany. Dość trwały. Właśnie skończyłem 100 ml. Na razie robię od niego przerwę. Zastąpił go BURBERRY London.

Używam tego produktu od:pół roku

woda po goleniu

Pachnie jak tania woda po goleniu dla mezczyzn..taki specyficzny dla meskiej wody po goleniu zapach, niezbyt przyjemny.
Wszystko dzieje sie na bazie przestarzalego mydła.. czasami wydobywa sie z calej kompozycji kwiatek ale ten znowu totalnie syntetyczny. Zapach jest oblednie swieży. Ma w sobie jakies zioła, ktore dodają mu ciezaru....ale w totalnie meskim wydaniu.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

Spocony mechanik

Zaczelo sie od probki wersji Extreme. Zdziwilem sie, jak mozna wyprodukowac cos takiego i myslalem, ze oryginalna wersja jest subtelniejsza i bardziej wyszukana. Nic bardziej mylnego. Ten zapach kojarzy mi sie z goracym warsztatem, smarem, potem. W zyciu bym w nim nie wyszedl na ulice... a trwaly jest, ale nie daje mu za to gwiazdki.
Buteleczka nawet mi sie podoba
ilość zużytych opakowań: probka wersji zwyklej oraz Extreme - obu nie dokonczylem.

Meski

Zapach bardzo sexy i zmyslowy.U mojego Meza zapach z pierwszej trojki,lubie go czuc na nim i lubie czuc go na innych.Nie jest duszny,nie jest "kwiatuszkowaty",jest swietny,jest meski.

Ekstra

Chociaz sama nie uzywam,to mam bliski kontakt jako ze spryskuje sie nim prawie codziennie moj maz.Dostal to pachnidlo ode mnie w prezencie.Zapach jest niebanalny,taki przejsciowy pomiedzy swiezym a ciezkim perfumem.Ma cos intrygujacego w swej kompozycji,ponadczasowego(nie jest to nowosc perfumiarska)co sprawia,ze chce sie do niego powracac.Bardzo praktyczne opakowanie z otwieraniem na bok.Lubie i to bardzo-za caloksztalt :)

elegancki

Zapach będący lekkim a jednocześnie trwałym.Ma w sobie świeżość,dynamizm, ale i ciepło ambry .Dzięki temu nie jest banalny, a bardzo męski i nowoczesny.