Guerlain, Lingerie de Peau (Podkład i korektor w kompakcie SPF 20)

Guerlain, Lingerie de Peau (Podkład i korektor w kompakcie SPF 20)

Pojemność 11,3 ml

Lingerie de Peau, podkład i korektor - nawilżający, niewidoczny, stapiający się ze skórą, SPF 20.
Unikalna formuła Lingerie de Peau zawiera bio - siateczkę mikronici, owoc połączenia materiałów najnowszej generacji, która naturalnie przylega do keratyny, aby stworzyć cienką, niewidzialną teksturę przypominającą drugą skórę. Nie zapominając o pigmentach, które nadają skórze piękny, naturalny odcień i imitują jej naturalny koloryt. Duet ten doskonale się uzupełnia - korektor jest o dwa tony jaśniejszy niż podkład, aby idealnie odtworzyć odcień karnacji. Kompakt Lingerie de Peau utrzymuje się przez 24 godziny i ułatwia ewentualne poprawki w ciągu dnia. Jego formuła została specjalnie zaprojektowana, aby stopić się z każdym rodzajem skóry. Nie podkreśla drobnych zmarszczek.
Dostępny w 6 wariantach kolorystycznych.

Cena: 280zł / 11,3g
/m/

baardzo dobry

No to tak... linia inngerie , przeznaczona jest dla kobiet o NIESKAZITELNEJ CERZE.
Podkład jest bardzo lekki, nie daje uczucia ciężkości. Oczywiście , jeżeli nałożymy go ,,mase\'\' , wtedy może dać efekt maski.
Po nałożeniu, skóra jest nawilżona, miękka, lśniąca.
Nie pozostawia smug, bardzo dorze wtapia się w nasz naturalny odcień.
Co do aplikacji-3eba poświęcić pare minut ay dobrze rozprowadzić podkład i wyrównać jego ewentualne braki.
Podkład nie sprawdzi się prze cerze:
-naczynkowej
-z problemami typu trądzik, przearwienia
-do cery suchej bądz tłustej
Jego przeznaczenie to nie krycie, raczej wyrównanie kolorytu, nawilżenie i nadanie blasku.W strefie ,,T\'\' się świeci, jednak w połączeniu z odroiną pudru transparentnego daje super naturalny efekt( ja stosuje puder Dior Diorskin Poudre).
Jestem z niego baaaardzo zadowolona i na pewno na stałe zagości w mojej torebce
Reasumując: Jak chcesz nadać buzi promiennego blaku i świeżości bez obciążania jej to POLECAM ten podkład

A ja BARDZO lubię

Zużyłam kilka buteleczek fluidu Lingerie de Peau, i postanowiłam, iż warto zaryzykować kompakt. Uważam, że było warto, i nawet kupiłam wersję ciemniejszą na lato. Mam więc 02 oraz 03. Bardzo lubię ten podkład. Nakłada się go wygodnie gąbeczką. Trzeba tylko uważać przy nosie, żeby go dobrze rozsmarować. Dobrze jest go czasem wklepywać, nie tylko rozsmarowywać. Korektory nadają się do również do modelowania twarzy.
Oczywiście, należy podkład przypudrować, a gdy użyję fixu Art Deco to buzia jest jak z fotoszopa :-)
Polecam, aby pod ten podkład nie używać bardzo tłustych kremów, a jeżeli już, to poczekać do pelnego wchłonięcia.
Jedyna wada to to, że ten podkład jest mało wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

totalna porażka

Próbkę tego produktu w formie paletki 0,7g podkład + 0,3g korektor plus gąbeczka,kolor 02- dostałam podczas zakupów w Douglasie. Nie mam przekonania do marki Guerlain (jedynie sypki puder mineralny), no ale skoro otrzymałam, to zabrałam się do testowania. Compact ma formę kremową i dosyć ciężką. Trzeba go starannie aplikować i chyba tutaj palce byłyby najodpowiedniejsze niż gąbeczka-ale wtedy kosmetyk zniknąłby w piorunującym tempie. Podsumowanie: mam cerę mieszaną i ten compact odpada, już po 30 minutach, świecę się jak morska latarnia. Przypudrowany-daje efekt tapety, zmęczonej twarzy, zero świeżości i naturalności. Jest widoczny, kryje słabo. Używałam go z różnymi kremami i z każdym był inny efekt, ale nigdy na nie plus !! Wada, której nie mogę zaakceptować: mega widoczny, mega tłusty, ale podkreśla suche skórki-zabawne. Testowałam go tylko w domu - z tym compactem nie wyszłabym na ulicę. Moja przyjaciółka ma podobne odczucia. Korektor- cóż, znam dużo lepsze. Za co pół gwiazdki?? Jedynie za pomysł i eleganckie opakowanie, które może cieszyć oko, sam produkt określam jako beznadziejny, najgorszy z dotychczas używanych/testowanych podkładów Guerlain. Cena wygórowana. Jestem na NIE !! - ale każdy lubi co innego.

Używam tego produktu od: dałam mu szansę przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: tester

dla mnie najgorszy wysokopólkowy

Zostałam nim pomalowana w Dauglasie przez konsultantke Guerlaina. Wszyscy wokól byli zachwyceni tym, co ta Pani ze mna zrobiła. ochy i achy.
Pod wpływem impulsu kupiłam te paletkę.
I zaraz następnego dnia załowałam pochopnego zakupu.
Mam cere mieszaną 34 letnia.
Jak dla mnie jest za cięzki, pozostawia smugi, widać go w okolicach brwi, ogólnie mam wrażenie tapety na twarzy. Probowałam nakładać go gąbką, pędzlem i palcami-nic z tego- odkładam na bok. Załuję wydanych pieniędzy bo uważam, że za te cenę 262 zł chyba powinien mnie sam pomalować :-)))
Uważam jednak że jest doskonały np do makijażu fotograficznego, z daleka cera wygląda bardzo swieżo, ładnie, wręcz jak z żurnala, ale tylko z daleka.

Jedna gwiazdka za świetny korektor, pięknie rozświetla, kryje, uważam ze jest bardzo dobry jakościwo.

Dodam ze zuywałam odcienia 03.

Natomiast we fluidzie LINGERIE jest po prostu cudowny...!!!

Do kompaktu nie moge się przekonac i nie polecam przed przestesowaniem samemu !

właśnie tak wygląda świetny kompakt

czekałam, czekałam i się nie zawiodłam. Mam najjaśniejszy z dostępnych w nas odcieni 02 beige clair, testowany już w płynnej wersji lingerie de peau - ładny jasny beż, bez różowych tonów. Dołączony korektor jest odpowiednio jaśniejszy. Opakowanie jak u guerlain - elegancka czarna, lśniąca kasetka. Podkład jest kremowy i gładki, świetnie rozprowadza się płaskim pędzlem do fluidów, kryje mocniej niż wersja płynna, jednak nie zatyka porów i nie podkreśla zmarszczek. Po chwili od nałożenia wtapia się w skórę, tak że jest zupełnie niewidoczny. Nie daje matowego wykończenia, ale puder raczej nie będzie potrzebny. Korektor nadaje się do maskowania ciemniejszych partii np skrzydełek nosa, jeśli pod oczy to w niewielkiej ilość, jest naprawdę mocno kryjący, także nie trzeba nakładać go dużo. Trwałość jest dobra, nie jest wodoodporny, 17 godzin zapewne nie wytrwa, ale jaki makijaż wygląda po takim czasie dobrze. Bardzo komfortowy, nie wysusza, nie oblepia skóry, mimo konkretnej konsystencji jest lekki.
oo początku do końca rewelacyjny kompakt, nie widzę słabych punktów

Używam tego produktu od: tydzień