IsaDora, Lip Make-Up Quartet (Paleta do makijażu ust)

IsaDora, Lip Make-Up Quartet (Paleta do makijażu ust)

Pojemność 5,5 g

Czteropak, który składa się z błyszczyka, trwałej szminki i dwóch silnie nabłyszczających pomadek. Kolorki można używać osobno lub dowolnie łączyć ze sobą. W zestawie znajduje się również jednostronny pędzelek.
Paleta dostępna jest w następujących zestawach: 60- Classic Neutrals, 61- Soft Chocolate, 62- Innocent Pink, 63- Vibrating Violet, 64- Red bloom.

Cena: 43zł/ 5,5g

super

jest po prostu super, idealna konsystencja, co najważniejsze - nie spływa z ust i ich nie wysusza. trwały. mam zestaw kolorów nr 64 red bloom. piękne nasycone kolory idealne na makijaż wieczorowy

najlepszy

Pisalam o nim duzo na forum.Ja bardzo polecam ten kosmetyk.Wymienie zalety:*dobor kolorow jest bajeczny i ladnie sie ze soba komponuja*usta lsnia,blyszcza i slicznie wygladaja o kazdej porze dnia i swietle,zreszta do wyboru jest 4 odcieni*nawilza usta*dzieki zalaczonemu pedzelkowi blyszczyki mozna nalozyc perfekcyjnie*wygodne pudelko,przede wszystkim bardzo trwalePolecam:*trzymac w lodowce*makijaz wykonywac w domu,nie polecam malowac sie na ulicy czy gdzies w pospiechu ;)*kolor Inocent Pink-kolor bardzo swiezy i kobiecy*bezbarwny blyszczyk uzywac osobno,nie pod pozostale blyszczykiReasumujac:CUDO