Yves Rocher, Tradition de Hammam, Huile de Douche Orientale (Oliwka pod prysznic z olejkiem arganowym)

Wzbogacony w olejek arganowy olejek pod prysznic zamienia się na skórze w delikatne musujące mleczko. Odżywia skórę podczas kąpieli. Skóra jest odżywiona, aksamitna w dotyku.
Składniki pochodzenia roślinnego:
- olejek arganowy z Maroka, z ekologicznych upraw,
- gliceryna roślinna,
- baza myjąca pochodzenia roślinnego.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

nawilżające, oczyszczające
w butelce
w płynie
100 – 250ml
Skóra
sucha, normalna
zapachowa

Klasyk

Jak dla mnie bomba. Kosmetyk do, którego od czasu do czasu wracam. Zapach jest przepiękny, a fakt, że nie pieni się jak zwykły żel moim zdaniem wcale nie jest minusem. Oliwką można się porządnie umyć a przy okazji mega nawilża skórę. Zostaje na niej lekki nietłusty film.

Przeciętny

Olejek do kąpieli ma ładny zapach i to by było na tyle. Opakowanie gwarantuje trudną aplikację, skóra nie jest ekstra miękka, ponadto kosmetyk trochę kosztuje. Uważam, że za tę cenę można kupić coś podobnego ale bardziej wydajniejszego i lepszej jakości.

Lubię i wracam...

Dla mnie to nie jest oliwka, a żel pod prysznic, za to ma cudowny zapach i bardzo ładne opakowanie. Cena bez promocji jest dosyć wygórowana, ale ja kupuję ją zawsze z jakimś rabatem. Dzialanie na skórę ma przyzwoite, nie wysusza skóry, a wręcz ją delikatnie nawilża. No i ten zapach!

Ciekawy

Produkt dostałam w prezencie. Sama pewnie nie kupiłabym czegoś do mycia za 30 zł :D Niestety trochę się rozczarowałam.
Zalety:
- pięknie pachnie
- przyjemny w użytkowaniu
- delikatnie natłuszcza skórę, nawet bez balsamu
Minusy:
- kompletnie się nie pieni i przez to jest baardzo niewydajny.
Za 30 zł niestety nie sięgnę ponownie po produkt, który wystarczył mi na 2 tygodnie :)

przyjemny dodatek do mycia

Śliczny orientalny zapach (łagodny).
Świetnie współgra z rękawicą Kessa (rytuał hammam), przyjemna aromaterapia, super złuszczanie z nawilżaniem :)
Gęsty, dość wydajny, dobry również jako normalny żel do mycia (delikatnie nawilża, najlepszy efekt daje jednak przy użyciu rękawicy).
Cena całkiem przystępna dla klubowiczów.

Bardzo średni

Moja jedna z ulubionych marek kosmetyków. Niestety oliwka jest mało wydajna, musiałam jej sporo nalać żeby się spienila. Zapach taki sobie, nie to co inne zapachy tej firmy. Jestem rozczarowana.

Cudowny zapach i maksymalne nawilżenie

Olejku używałam 100 lat temu, ale do dziś mam pzremiłe wspomnienia z tym produktem.
Minusem może być to, że cena regularna jest naprawdę wysoka, ale w promocji naprawdę można zakupić go w niskiej cenie.
To tyle o minusach. ;)
Produkt zamknięty w transparentnej butelce zamykanej na zakrętkę.
W środku dość rzadka konsystencja w złotym kolorze.
Cudownie pachnie troszkę jak oliwka, ale ten zapach jest naprawdę przepiękny.
Gdy wylewamy produkt na dłoń i łączymy go z wodą tworzy się białe mleczko, które podczas mycia ciała tworzy lekką piankę, która dosłownie otula nasze ciało.
Skóra staje się jedwabiście gładka, niczym piórko.
Poza tym skóra zostaje mocno nawilżona i zregenerowana.
Zapach zostaje z nami bardzo długi czas.

Bardzo przyjemny

Uwielbiam w długie jesienno zimowe wieczory. Przepiękny zapach.
Olejek ma świetną konsystencje, która w połączeniu z wodą zamienia się w mleczko. Nie jest łusty, delikatnie się pieni. Dobrze myje i wygładza skórę. Jest wydajny.
Bardzo lubię do niego wracać.

Rewelacyjna

Ta oliwka pod prysznic z olejkiem arganowym jest świetna.
Produkt jest bardzo wydajny ponieważ wystarczy użyć niewielką ilość.
Największe zalety to zapach oraz konsystencja. Po nałożeniu na skórę i kontakcie z wodą zmienia się w takie mleczko.
Zużyłam już 5 opakowań.
Najbardziej nadaje się na lato albowiem dobrze myję skórę ale zarazem jest to produkt bardzo delikatny. Dzięki tej delikatności nadaję się do mycia po opalaniu.
Polecam gorąco :-)

Piękny zapach

Uwielbiam ten olejek za wszystko. Przede wszystkim za zapach - słodki, arganowy. Dodatkowo super się go nakłada - nie jest bardzo tłusty,niewielka ilość wystarczy, aby rozprowadzić na większą część ciała. Pieni się delikatnie. Cudownie nawilża skórę pozostawiając ją miękką, gładką. Nie podrażnia jej, nie powoduje pieczenia, swędzenia, nie wysusza jej. Dla mnie ideał, zużyłam już wiele opakowań i na pewno ponownie do niego wrócę.

Słodkie oczyszczanie skóry mieszanej

Stosuję ten olejek do mycia twarzy , co drugi dzień. Mam wrażenie, że dzięki niemu moje wypryski na twarzy szybciej się goją i znikają. Ma słodki smak, w połączeniu z wodą zmienia się w mleczną piankę. Ma dość słodki, marokański zapach - dla mnie bomba. Do mycia twarzy starcza na co najmniej miesiąc. Moim zdaniem nie nadaje się do skóry suchej, mam wrażenie, że mimo odżywienia leciusieńko wysusza skórę.

Przyjemny olejek

Kupiłam go z ciekawości bo nigdy wcześniej nie stosowałam olejków do kąpieli i jestem zadowolona ponieważ po wyjściu z wanny nie muszę sie balsamowca a skóra jest przyjemnie natłuszczona . Olejek jest co prawda w małej buteleczce i szybko sie zużywa dlatego warto go kupić z karta rabatowa bo bez promocji wychodzi drogo.
Ja lubię go używać do kąpieli bo ma przyjemny zapach i dobrze sie rozprowadza w wodzie . Jednakże nie wiem czy kupie go jeszcze ponieważ tak jak pisałam wcześniej bez promocji cena jest wygórowana .