Rimmel, Professional Eyebrow Pencil (Ołówek do brwi)

Rimmel, Professional Eyebrow Pencil (Ołówek do brwi)

Pojemność 1 szt

Zapewnia efekt naturalnych, równych i gęstych brwi. To zasługa nie tyle składu, ale również małej szczoteczki stosowanej zarówno przed i po użyciu ołówka.
Dostępne kolory:
001 dark brown
002 hazel

Mieszane odczucia

To była moja pierwsza kredka do brwi, kupiona w cenie promocyjnej w Rossmanie. Ma porządne opakowanie ze szczoteczką w górnej części. Dość twarda, nie rozmazuje się, daje lekkie przyciemnienie, które można stopniować. Używam jej zarówno do brwi, jak i do delikatnego podkreślenia oka - nie lubię mieć zbyt wielu rzeczy w kosmetyczce, a w tej roli dobrze się sprawdza. To, co mi w niej nie pasuje, to kolor - lekko wpadający w rudawy, oraz trwałość. U mnie pod wieczór po porannym malowaniu nią nie ma śladu.

+ cena - nie najniższa, ale przyzwoita
+ solidnie zrobiona
+ wydajna - mam ją od roku, przy codziennym stosowaniu zużyłam może połowę

- kolor - szukam czegoś chłodniejszego
- trwałość - u mnie wymaga poprawek w ciągu dnia, bo znika

To porządny produkt, jednak gdy ją zużyję będę szukać czegoś lepszego.

Jak masło

Dla mnie jeden wielki bubel. Kredka jest tak miękka, że nie da się z nią nic zrobić. Szybko się tępi, trzeba bardzo uważać i lekko malować inaczej insta brows gwarantowane. Przez to że jest tak miękka wystarczy, że dotknę gdzieś palcem od razu mam uwalone całe czoło...

Świetna

Kredka posiada idealny chłodny odcień do moich brwi. Bardzo dobrze się rozprowadza i utrzymuje się bardzo długo .
Brwi wyglądają na pięknie podkreślone ale nie przerysowane , kredka maluje bardzo precyzyjnie , dobrze się wyczesuje i pozostaje na brwiach cały dzień.Posiada długi termin ważności i można ją dostać w korzystnej cenie.
Ponadto ma dołączoną szczoteczkę która działa bez zarzutu. Jest łatwo dostępna w szafach rimella.
Myśle ,że jest warta zakupu.

Niewidoczna kreska na powiece

Wspaniała

Ta kredka do brwi jest wspaniała.
Bardzo, bardzo długo się trzyma.
Bardzo trwała.
Ładne kolory, miałam zarówno ciemna i jasna wersje i to i to bardzo dobrze prezentowało się na twarzy.
Wart swojej ceny.
Można go stosować nie tylko na brwi :)
Stosowałam go również pod oczy i na wglebieniu powieki i efekt trzymał się cały dzień!!! Bez poprawek.

Jeden z moich najlepszych kosmetyków

Używam tego produktu od lat i nie zamierzam zamieniać go na żadnen inny. Polecam!
+wydajność
+nie łamie sie
+ mocny kolor
+trwała
+brwi wyglądają naturalnie
+możliwość wyboru odcieni
+dodatkowa szczoteczka do wyczesania brwi
+bez problemu mozna używać z innymi produktami
+dobra cena

Ujdzie.

+ łatwość, wygoda w użyciu,
+ konsystencja,
+ dołączona szczoteczka,
+ dostępność,

- kolor hazel wpada w rudawe odcienie, co nie do końca mi odpowiada.

Daje radę, nie urzeka

Z początku go nie znosiłam:
\\n
\\n- rudawy odcień brązowego koloru
\\n- pudrowa konsystencja, która nie trzyma włosków
\\n-trwałośc taka sobie
\\n
\\nPo czym poleżał w kosmetyczce i okazało się, że na lato, gdzie lubiane przeze mnie woskowe konsystencje zawodzą, sprawdza się idealnie. Może i z czasem rudawy odcień znikł? ;)
\\nMimo wszystko, nie urzeka

Używam tego produktu od: 1 rok

nie mam zastrzeżeń

Przez kilka lat używałam do brwi tylko henny, w tym roku nabyłam tę kredkę oraz maskarę L\'oreal Brow Artist Plumper.

Rimmel spisuje się świetnie, jest łatwiejsza w nakładaniu niż L\'oreal.

-mam kolor 001 dark brown, jest naprawdę ciemno-brązowy, pigmentacja jest dobra, nie ma rudych odcieni, jestem szatynką i taki KOLOR mi odpowiada, czarna kredka byłaby dla mnie za ciemna

-kredka dobrze się nakłada, szybko, 1-2 minuty i gotowe, nie przyciskam kredki mocno, raczej muskam nią brwi, natomiast maskara L\'oreal wymaga wprawy i uważnego nakładania

-kredka zawiera grzebyk z twardym włosiem, bardzo przydatny, można nim wyczesać ewentualny nadmiar produktu

-EFEKT jest bardzo naturalny, brwi są przyciemnione, wypełnione ale nie narysowane od nowa

-TRWAŁOŚĆ bardzo dobra, od rana do późnego wieczora, nie blaknie, nie ściera się, schodzi dopiero przy demakijażu, do zmycia używam miceli

-odpowiednia KONSYSTENCJA, nie jest ani za twarda ani za miękka, dobrze się nią pracuje

-dobrze się temperuje, nie łamie się

-ważność to aż 30 miesięcy od otwarcia

-CENA- kupiłam w promocji w Rossie za mniej niż 15 zł, cena regularna to ok. 25 zł

-jest WYDAJNA, używam regularnie od kilku miesięcy, do tej pory temperowałam ją tylko dwa razy

Dla rudej albo szatynki...

Tak się złożyło, że oba z dostępnych kolorów wpadły mi w ręce. Aż żal serce ściska, że żaden nie podpasował blondynce (z ciemnymi brwiami!).
Oba produkty mają sfałszowana nazwę koloru, dark brown jest tak naprawdę zwykłym brązem, natomiast hazel, o zgrozo, rudym!

+ dołączona szczoteczka
+ konsystencja
+ cena

- zły opis koloru
- mały wybór

Nie polecam sugerować się nazwą..
Używam 001, ale naprawdę delikatnie i nie jestem do końca zadowolona..

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań: dwa w trakcie

Naturalny efekt!

Długo szukałam idealnego kosmetyku do podkreślania brwi, moim ideałem była paletka brwi z Catrice, jednak po rozjaśnieniu włosów do popielatego blondu była dla mnie zdecydowanie za ciemna więc szukałam czegoś co naturalnie, ale wyraźnie podkreśli moje brwi. Na tą kredkę trafiłam przypadkiem na promocji - 49 % w Rossmanie, zapłaciłam za nią wtedy ok 11 zł i była strzałem w dziesiątkę. Kolor idealnie pasował do mojej karnacji oraz koloru włosów, dając bardzo naturalny efekt. Kredka nie ściera się jakoś specjalnie, testowałam ją również na basenie i muszę przyznać , że trzyma się całkiem nieźle :) Plusem jest również szczoteczka na zatyczce, która fajnie układa brwi i zbiera ewentualny nadmiar kosmetyku. Wydajność jest dość słaba bo szybko ściera się rysik i trzeba ją ostrzyć , użytkowałam ok 2 miesięcy. Jestem jak najbardziej zadowolona z tego produktu, właśnie skończyłam pierwsze opakowanie i na pewno kupię następne :)

Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Nie każdemu będzie pasować

Plusy:
- łatwo się rozprowadza
- brwi wyglądają na gęstsze
- dostępne w rossmanie
-bardzo przydatna szczoteczka

Minusy:
- mam odcień 002 hazel, kredka jest w kolorze ciemnego blondu, na ręku wyglądała na cieplejszy ciemny blond, lecz na brwiach jest rudy, to największy minus
- koszt 25 zł, można spodziewać się czegoś lepszego za taką cenę

Ilość zużytych opakowań: 1 (1,4 g)

zbyt ciepła

Jest to moja pierwsza kredka do brwi, więc nie mam porównania z innymi.

*Kredka ładnie się prezentuje. Posiada dosyć twardy grzebyczek.

*Tylko 2 odcienie do wyboru dosyć nieciekawe. Ja mam dosyć ciemne, ale chłodne brwi, mimo to wybrałam odcień jaśniejszy Hazel, wydawał się lekko popielaty na czym mi zależało, a jest trochę za ciepły.
Przy delikatnym nałożeniu bez dociskania mocno do skóry i porządnym przeczesaniu brwi kolor jest ok. Już się tak nie rzuca w oczy, że jest za ciepły.

*Kredka jest twarda. Nie wiem czy to na plus czy minus. Chociaż jakby była miękka, to można by przesadzić z ilością.

*Trzyma się nienaruszona przez cały dzień, ale mam z natury dosyć gęste brwi, więc jak by minimalnie zeszłą, to bym nie zauważyła.

*Cena regularna ok.25 zł trochę za wysoka. Na szczęście kupiłam na promocji za 13 czy 14 zł.

*Temperuje się dobrze. Co jakiś tydzień ją temperuję i nie łamie się ani nie roztapia.

Używam tego produktu od: niedawno
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej