Avon, Secret Fantasy Star EDT

Avon, Secret Fantasy Star EDT

Woda toaletowa `Secret Fantasy Star` to jeszcze bardziej efektowna i jeszcze bardziej intensywna wersja wody toaletowej `Secret Fantasy`. Pociągający koktajl owoców mandarynki, czarnej porzeczki i śliwki bajecznie zmieszanych z kwiatem jaśminu, fiołka i piwonii, na podstawie z waniliowego bourbonu, drzewa sandałowego i zmysłowego piżma.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, czarna porzeczka, śliwka
nuta serca: jaśmin, fiołek, piwonia
nuta bazy: waniliowy burbon, drzewo sandałowe, piżmo

owocowe, drzewne, kwiatowe
wody toaletowe

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Uwielbiam

Strasznie lubię perfumy z tej serii po prostu chyba za wszystko. Nabyć można je było u konsultantki w dobrej jak dla mnie cenie, często też występowały w promocji więc warto było polować i wyczekiwać takich okazji. Aktualnie nie wiem czy są one dostępne jeszcze w katalogu, chyba nie ale może uda się je znaleźć gdzieś w internecie, nie szukałam.

Flakon jest prześliczny, malutki i delikatny w kolorze różowych cukierków. Buteleczka ma pojemność 50 ml czego nie widać na pierwszy rzut oka bo wydaje się być maleńka. Świetnie wpasuje się do wnętrza torebki aby mieć je zawsze przy sobie. Buteleczka nie posiada zatyczki natomiast ma zabezpieczenie blokujące, dzięki czemu perfumy się nie wyleją ani nie będą samoczynnie rozpylać. Blokada ta jest w postaci breloczka z zawieszką co dodaje całości uroku.

Perfumy bardzo dobrze się rozpylają i nie chlapią. Zapach jest bardzo słodki, cukierkowy i dziewczęcy. Mi się spodobał dlatego chętnie do niego wracam gdy tylko jest okazja dorwać go w dobrej cenie. Do tego wszystkiego bardzo długo perfumy są wyczuwalne zarówno na mojej skórze jak i na ubraniach. Często byłam pytana co to za perfumy. Są wyczuwalne i interesujące.

Perfumka

Buteleczka jest bardzoo mała, produkt sam w wyglądzie jest słodziutki :)
A ten wiszący ściągany element bardzo fajnie ozdabia flakonik ;P
Zapach jest tak średnio trwały, a pachnie tak raczej słodko i dziewczęco .
Nadaje się na poranne pory, na wieczór i na noc jakoś nie pasuje.
Jest to raczej zapach który pasuje do ciepłych pór roku .
Czy go polecam? Hmm.. w zasadzie ciężko mi to stwierdzić tak jako taka perfumka mała, która nie ma się trzymać przez cały dzień tylko chce ktoś ją użyć a później po iluś godzinach zmienić na inny zapach to w sumie mogę polecić takiej osobie ;P

Słodziutkie

Jak byłam młodsza to nawet podobały mi się, bo lubiłam wtedy słodkie zapachy. Perfumy dość intensywne, mocne, słodkie oraz bardzo dziewczęce. Idealne na każdą porę roku. Perfumy dość wydajne lecz średnio trwałe. Idealne dla fanów słodyczy. Buteleczka jest wygodna, piękna i również dziewczęca.

Kupiony w: Inna perfumeria

• Flakon: 3

słodycz

Dla fanów słodyczy może się to okazać bardzo trafnym wyborem. Niestety słodki zapach i urocze, raczej wydajne opakowanie to nie wszystko i perfumy same w sobie nie są zbyt trwałe. Trzeba się spryskać kilka razy i powtarzać tą czynność. Jednak to zależy tylko od preferencji osoby noszącej je.

Uwielbiam!

Nie mogę przeboleć, że jest on już tak tragicznie słabo dostępny, bo to jeden z moich ulubieńców. Malutki słodki flakonik zawierający słodki zapach perfum. Nie jest to jakaś nieprzyjemna lub odrzucająca kompozycja - jak dla mnie idealna. Mogłabym go używać niezależnie od pory roku, dnia lub godziny. Niestety nie są one trwałe - kilka godzin i trzeba ponownie je użyć. O wiele lepiej ten zapach utrzymuje się na ubraniach i pozostawia swój słodki aromat. Nie mogę również przeboleć, że jest to taki mały flakonik, bo jak dla mnie to tych perfum ciągle mi mało i mało.

jeden z lubianych z Avonu

Dostałam go na urodziny ponad rok temu od przyjaciółki,sama go nawet chciałam kupić ale mnie powstrzymała hahaha :D

Plusy:
-ładny flakonik
-zapach: lekki,słodki-ale nie mdlący,dziewczęcy-idealny na wiosnę i na codzień-nie na wieczorowe imprezy,gale itd.
-cena w promocji była 35zł widziałam w katalogu

+/- trwałość : standardowo ok 5h

Minusy:
-wycofali go :(
-cena bez promocji była ok.60zł

Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Miły zapaszek

Zapach jest słodki, ale nie nazwałabym go ulepkiem, jakim jest Fantasy B.S., bo oprócz słodyczy, czuć też lekką kwasowość. Dzięki temu jest bardziej orzeźwiający. Trwałość tych perfum jest raczej słaba, ale na ubraniach zapach trzyma się się znacznie dłużej.

Dziewczynka wcina landrynki

Zapach bardzo słodki, nie ma w sobie nawet jednej świeższej nutki. Mi to absolutnie nie przeszkadza, są takie dni, kiedy mam ochotę poczuć się jak mała dziewczynka i otulić się cieplutkim, ulepkowo wręcz słodziutkim aromatem. Secret Fantasy Star faktycznie jest dość podobny do zapachu Fantasy Britney Spears (już sama nazwa nawiązuje do perfum celebrytki), chociaż nie czuję tu białej czekolady, której nuty dominują w perfumach BS. Co ciekawe, chwilami zapach Avonu zalatuje mi Euphorią CK (ale tymi słodkimi nutami, bez goryczy czy świeższych akordów). W Secret Fantasy Star wyczuwam owocki w wersji landrynkowej (spośród tych podanych w nutach zapachowych czuję śliwki i czarne porzeczki w wersji bardzo łagodnej, poza tym niewymienione maliny albo truskawki), wanilię i może ciut kwiatów, ale też w postaci bardzo słodkiej,jak fiołki w cukrze służace do dekoracji ciast i deserów. Żeby nie było zbyt zamulająco, wszystko przyprawione jest odrobiną czegoś ostrzejszego, jakby pieprzu. Fajny zapach na okres okołoświąteczny, kiedy budzą się w nas dzieciaki oczekujące na prezenty, choinkę i świąteczne smakołyki. Flakonik jest bardzo ładny. Podsumowując, zapach jest bardzo miły dla mojego nosa, ale nie mogłabym nim pachniec codziennie, tylko w dni, kiedy nachodzi mnie na ulepną słodycz.

Używam tego produktu od: od dzisiaj

Ilość zużytych opakowań: testy

Ulubieniec nr 2

Kolejny z zapachowych ulubieńców. Mega słodki dokładnie taki jaki lubię! Ale, ale z lekką nutką gorzkiego grejpfruta! Jednym słowem cudeńko!
Dość wydajny, wytrzymałość też ma niezłą. Mankamentem jest cena, ale ja buszuję najczęściej po allegro i tam go można zdobyć taniej.

Na pewno będę wracać do tego zapachu!

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

Lepszy niż poprzednik.

Uważam, że jest to lepsza wersja poprzedniego "Secret Fantasy". Upolowałam go gdy go wyprzedawali. Już nie jest dostępny w katalogu.

+jest trwalszy niż poprzednik
+ślicznie pachnie
+ładne opakowanie
+zawieszka

-cena regularna 74zł

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Letni zapach, calkiem miły

Zwykle bywa tak i przekonałam się o tym już nie raz, że kartka w katalogu pachnie inaczej a zapach w rzeczywistości całkiem inaczej. Gdy pierwszy raz potarłam kartke, powiedziałam " O, całkiem miły zapach", potem jednak stawał się okropny. Nie lubie słodkich, cukierkowych zapachów i pewnie bym nigdy nie zwróciła na ten zapach uwagi, gdyby nie to że koleżanka konsultantka miała kilka produktów do sprzedania. Z ciekawości zaczęłam niuchać i okazało się że produkt ma ładny zapach.

Nie jest ciężki, ma ładną nutę zapachową. Owszem, cukierkowy ale przyjemny. Spodobał mi się i kupiłam. Buteleczka tez ładna.

Zapach utrzymuje się bardzo długo i nawet koleżanka która jest konsultantką Avonu nie poznała zapachu bo gdy do niej przyszłam, zapytała czym tak ładnie pachnę. A ja na to " to woda którą kupiłam od Ciebie" Była zaskoczona. Na każdej z nas woda inaczej będzie odczuwalna i nie tak samo długo będzie się ona utrzymywać.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno na ukończeniu

Idealny

Jestem fanką słodkich zapachów, więc Secret Fantasy Star bardzo przypadł mi do gustu. Jak na razie to mój numer jeden wśród perfum. Duży plus za trwałość, czuć go na skórze naprawdę długo. Rzeczywiście jest łudząco podobny do Fantasy Britney Spears. No i oczywiście brawa za kreatywne "zamknięcie"- uroczą zawieszkę z gwiazdką. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie