Happy Eyeshadow

Happy Eyeshadow

Pojemność 2,5 g

Cień do powiek do stosowania na mokro i sucho. Może służyć także za pastelowy eye liner. Opakowanie z wieczkiem zawiera podłużny cień oraz dwa aplikatorki, do nakładania na całą powiekę i robienia kresek.

Cena: 55 zł / 2,5 g

Produkt dobry, długo utrzymuje się na powiece, łatwo się rozprowadza. Zaletą jest również to że dla uzyskania mocniejszego koloru można stosowaqć go na mokro. Cień posiada dwa aplikatory, jeden zwykły i drugi do malowania kresek na mokro. Produkt dość wydajny, na długo starcza. Jedyną wadą jest cena ok 55zł

ciekawe

Mam fioletowy. Miękki, jedwabisty, dobrze się nabiera i rozprowadza, ale raczej tylko aplikatorem, pędzelkiem efekt jest bardzo delikatny, prawie niewidoczny. Rzeczywiście można go używać do lekkiej pastelowej kreski, ma nawet do tego cienki aplikator, ale ja wolę tradycyjne zastosowanie. Kolorek jest dość mocny, choć pastelowy. Ładnie rozświetla spojrzenie, zapewne dzięki zatopionym z nim żółtym kropkom rozświetlającym, które mieszają się z cieniem przy nabieraniu. Dość trwały, choć pod koniec dnia się wałkuje. Podoba mi się opakowanie, zamykane pudełeczko z przegródką na aplikatorki.