On Line, Żel pod prysznic 'Mleczko migdałowe'

On Line, Żel pod prysznic 'Mleczko migdałowe'

Nawilżający żel pod prysznic wzbogacony mleczkiem migdałowym zapewnia właściwy poziom nawilżenia i odżywia skórę. Mleczko migdałowe wzmacnia barierę lipidową naskórka i stanowi idealną ochronę przed wysuszeniem. Neutralne pH żelu pod prysznic On Line nie zaburza naturalnego odczynu skóry. Delikatny zapach słodkich migdałów zapewnia wyjątkowe uczucie świeżości.

przyzwoity

Bardzo porządne mleczko. Ładnie pachnie, jest delikatne, łagodnie sie pieni i pozostawia miły zapach. Cena rewelacyjna. Być może skuszę się na któryś z pozostałych kosmetyków tej serii.

średni

zużyłam dwa opakowania: mleko i miód oraz minerały morskie. Ten pierwszy miał fajny zapach - taki słodki. Poza tym żele mają dość gęstą konsystencję, dobrze sie pienią ale trzeba dużo użyć do mycia więc są mało wydajne. Skóra po umyciu ładnie pachnie, jest gładka i nawilżona choć nie na długo. Moża spróbować bo cena niska. Ja płaciłam ok 4 zł.

niezły

Ładne opakowanie. Niezbyt ładnie pachnie. Gęsty, kremowy, słabo się pieni. Dobrze się spłukuje. Dobrze myje i oczyszcza, nie wysusza. Mało wydajny. Taki przeciętny, mógłby ładniej pachnieć i lepiej się pienić.