Tołpa, Planet of Nature, Modelujący balsam ujędrniający do ciała

Tołpa, Planet of Nature, Modelujący balsam ujędrniający do ciała

Cena już od 20,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Balsam przeznaczony do pielęgnacji skóry wrażliwej, pozbawionej jędrności. Doskonale wygładza. Poprawia jędrność i wzmacnia strukturę skóry.
Wymodeluj swoją sylwetkę i poczuj wyjątkową gładkość. Spraw, by Twoja skóra stała się odżywiona i zregenerowana. Aktywne wyciągi roślinne intensywnie ujędrnią skórę i wzmocnią jej strukturę. Poczujesz komfort i przyjemność.
Niewielką ilość balsamu nanieś na skórę i wmasuj aż do wchłonięcia. Stosuj 1-2 razy dziennie.

Skóra
wrażliwa
balsamy
w tubie
100 – 250ml

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 79

Przyjemny balsam.

Balsam świetnie skórę nawilżał i wizualnie wygładzał, a jego lekka konsystencja i dość szybkie wchłanianie zachęcały takiego leniucha smarowidłowego do regularnego używania :) Zapach był naprawdę przyjemny, roślinno-słodkawy. Jeśli nadal wierzycie, że kosmetyk Was odchudzi, balsamem będziecie zawiedzione. Jeśli jednak trzeźwo patrzycie na świat, to naprawdę fajny produkt wspomagający naszą skórę.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1079111].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Bardzo dobry balsam

Bezwzględnie uwielbiam produkty Tołpy. Ten balsam nie jest wyjątkiem

+lekka konsystencja, która szybko się wchłania
+przyjemny świeży zapach (choć nie utrzymuje się długo)
+porządnie nawilża
+nie podrażnia skóry
+jest dość łatwo dostępny
+w miarę przystępna cena

-nie zauważyłam efektu ujędrnienia, ani wyszczuplenia, ani modelowania (choć przyznaję nie używałam go regularnie)

Polecam, szczególnie dziewczynom o suchej skórze.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1047951].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 63

świetny balsam

Pierwsze wrażenie: poręczna tuba, z lekko miękkiego plastiku, który ułatwia dozowanie, i pozwala na zużycie praktycznie do samego końca. Estetyka opakowania też jest ok-przyciąga uwagę, jest czytelne i przejrzyste.
Zapach, lekko ziołowy, nienachalny, przyjemny, wyczuwalny z bardzo bliska, ale nie kolidował z perfumami.
Konsystencja-dość rzadki, ale nie całkowicie lejący. Bardziej jak emulsja niż jak balsam. Wchłania się bardzo szybko, nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy, można ubierać się od razu po aplikacji. Przez taką konststencję jest mniej wydajny, ale nie ma masakry, tuba starczyła na ponad miesiąc regularnego smarowania.
Działanie-fajnie nawilża, wygładza i delikatnie napina skórę. Nie podrażnia, nie uczula. Nawilżenie utrzymuje się cały dzień. Robi wszystko, czego oczekuję od balsamu.
Dodatkowo doceniam za fajny skład, bez zbędnej chemii.
Bardzo go lubię, i na pewno kupię jak tylko pojawi się w promocji-w Rossmanie dość często można go dostać w dobrej cenie!

Używam tego produktu od: 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 3 tuby

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973202].usefull || 0 }}% pomocna.

Cellulit jak stosować kosmetyki

Napisanych recenzji: 72

Dobry

+ wygładza skórę, jest po nim miękka, "aksamitna"
+ dobrze nawilża
+ przy regularnym stosowaniu rzeczywiście ujędrnia
+ dobry dla wrażliwej skóry, nie podrażnia

- wysoka cena
- okropny zapach. Przypomina płyn do mycia okien

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937770].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Produkt godny polecenia.

Balsam tolpy dostalam w prezencie od mamy. Jest to jeden z lepszych balsamow jakich uzywalam do tej pory.

skora po nim jest widocznie wygladzona i ujedrniona, ma piekny zapach, jest dosc wydajny, ladnie sie rozprowadza i dobrze sie wchlania. Nie walkuje sie, jedyne co to lekko sie lepi ale w sumie nie przeszkadza mi to. Wedlug mnie posiada same plusy

+skora dobrze odzywiona, nawilzona i ujedrniona
+ widoczne wygladzenie
+piekny zapach
+duza wydajnosc

Moglby byc troche tanszy, kosztuje ok 23zl ale za efekty warto zaplacic.

Jeden z lepszych balsamow jakich uzywalam. Firma tolpa nie zwiodlaù

Ilość zużytych opakowań: 4- 200ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[922409].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

Nprawdę dobry!

+ działa! skóra jest sprężysta i wyszczuplona
+ piękne i efektowne opakowanie
+ dobra konsystencja

- cena - mogłaby być o połowę mniejsza
- zapach - trzeba się do niego przyzwyczaić

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895591].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 19

Napisanych recenzji: 32

Ulubiony!

Kiedy tylko zobaczę, że mój ulubiony balsam ujędrniający się kończy biegnę do drogerii by kupić kolejne opakowanie. Bezapelacyjnie - to mój faworyt wśród produktów do pielęgnacji ciała.

Nadal nie potrafię zrozumieć dziewczyn i kobiet, które myślą, że kupią cudowne środki na idealną sylwetkę.

Wypróbowałam mnóstwo kosmetyków ujędrniających i wyszczuplających, efekt za każdym razem był taki sam. Chwilowe upiększenie rzeczywistości, a wraz z odstawieniem kosmetyku lub zmniejszeniem częstotliwości jego użytkowania uzyskany efekt wracał do stanu poprzedniego.

Nigdy nie miałam problemu z cellulitem, stwierdzam, że mam go naprawdę niewiele ale to nie znaczy że jest idealnie. Od produktów tego typu oczekuję jedynie mocnego nawilżenia, delikatnego naprężenia skóry i wygładzenia. Nic więcej... Kremy i balsamy w moim przypadku to tylko uzupełnienie odpowiedniej diety i ćwiczeń bo tylko wtedy są pożyteczne.

W balsamie Tołpy zakochałam się już dobre kilka lat temu. Lubię w nim dosłownie wszystko, zarówno zapach, konsystencję, proste opakowanie, a najbardziej intensywne nawilżenie. Po prostu daje mi to czego nie znalazłam w innych produktach oferowanych na rynku. Eveline za bardzo mroził, szczypał i piekł, Nivea lepiła się niemilosiernie, Lirene nie nawilżał... mogłabym wymieniać jeszcze wiele innych...

Plusy:

- Zapach
- Konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy
- Po dlugoletnim stosowaniu odczuwam doskonałe nawilżenie i jędrność skóry
- Widoczne wygładzenie oraz odżywnie
- Komfortowe i wygodne opakowanie
- Dobry skład
- Polska firma
- Dostępność

Dla niektórych minusem może być cena... regularna wynosi ok. 22 zł, chociaż często widuję i kupuję ten balsam przeceniony na 9 - 10zł, w stacjonarnych drogeriach.
Stosuję go zawsze na noc, gdyż łączę go z żelem - kremem z Tołpy, według mnie jest to idealny duet dla mojej suchej skóry.

Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie zliczyć :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[890049].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Świetny nawilżacz

Pierwszy balsam, który tak dobrze nawilżył moją skórę. Zwykle po nałożeniu produktu tego typu, czułam nawilżenie po jednym dniu, w przypadku tego preparatu, skóra nawet po dwóch dniach była miła w dotyku i czuć było, że jest odpowiednio nawodniona i sprężysta.

Balsam na fajną lekką konsystencję, przez co jest bardzo wydajny. Dzięki temu wchłania się też naprawdę szybko. W zapachu dominuje nuta cytrusowa, dość wyraźna, dla osób lubiących odświeżające pachnidła, bardzo miła dla nosa.

W moim przypadku zauważyłam poprawę stanu skóry, faktycznie była bardziej sprężysta i wygładzona. Nie ujędrnił skóry lepiej niż np. te wszystkie kremy rozgrzewające/ chłodzące, ale dla osób nie lubiących tych efektów jest doskonałą alternatywą, sprawuje się na równi z nimi, ale nie powoduje takiego dyskomfortu.

Malutkim minusikiem jest tylko cena, ale jak mogę używać go dwa razy rzadziej niż inne i mieć lepszy efekt, do przełknięcia.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[886720].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 103

Dobry naturalny kosmetyk

Dobrze sie wchłania, przyjemnie sie aplikuje, nawilza skóre, przy sumiennym stosowaniu 2 razy dziennie (rano i wieczorem) napewno spełnia swoje powołanie. Kobiety uprawiajace pilates i ksztaltujacyce swoja sylwetke przez sport napewno szybciej zauważą efekty. Uprawiam duzo sportów kształtujacych miesnie, stosuje go sumiennie od dwoch tygodni- rewelacyjnych efektow jeszcze nie widze az tak by był zachwyt, moze przy dłuższym stosowaniu to "wow" bedzie, jak bym tego chciala. Opakowanie jest dosc wydajne, niewielka ilosc produktu wystarczy do aplikacji, nawilzenia i wmasowania w skórę. Tak samo jak w przypadku kremu-żelu, nie wiem czy kupie ponownie, gdyz moze znajde cos innego i zdecyduje sie wypróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[875188].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 93

bardzo dobry produkt

PLUSY:
- opakowanie
- bez parabenów i innych substancji szkodliwych
- zapach (delikatny, kojarzący się z naturą, przyrodą, roślinami)
- konsystencja- to zdecydowanie jedna z większych zalet tego produktu
- dobrze się rozprowadza
- dobrze nawilża

MINUSY:
- regularna cena to ok. 20 zł

CECHY NIE SPRAWDZONE:-
- jeszcze nie jestem w stanie ocenić efektu ujędrniania

Ale polecam:)

Używam tego produktu od: kilka tyg

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865419].usefull || 0 }}% pomocna.