Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Płyn micelarny demakijaż oczyszczanie

Ziaja, Ulga Dla Skóry Wrażliwej, Płyn micelarny demakijaż oczyszczanie

Wskazania: dysfunkcje skóry wrażliwej oraz nadwrażliwość oczu.
Dwufunkcyjny płyn micelarny do demakijażu i oczyszczania każdego rodzaju skóry wrażliwej. Zapewnia bezpieczeństwo stosowania, działa jak kojący kompres, zawiera tylko niezbędne składniki receptury.
Preparat hypoalergiczny, bezzapachowy
0% barwników
0% parabenów
0% alkoholu
Minimalna bezpieczna ilość konserwantów, przebadany okulistycznie, testowany pod kontrolą dermatologiczną
Płyn łagodzi skórę wrażliwą, usuwa makijaż, delikatnie oczyszcza skórę. Zmiękcza naskórek. Przywraca naturalne pH.

Zdecydowane nie

Lubię produkty Ziaji, zawsze byłam zadowolona, ale niestety nie tym razem. Płyn mocno mnie podrażnił, zwłaszcza w okolicy oczy, powodował łzawienie, nie dałam rady zużyć całego. Nie zmywał makijażu dokładnie. Nie polubiliśmy się niestety. Plusem jest cena i dostępność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1590966].usefull || 0 }}% pomocna.

okiem nadwrażliwej posiadaczki skóry dojrzałej

Używałam produktu jedynie 2-3 razy, ale kupiłam go z myślą o mojej Mamie, która boryka się z przewrażliwioną, hiperaktywną cerą. Jest podatna na podrażnienia i większość stosowanych kosmetyków ją podrażnia i powoduje łzawienie oczu. Mama maluje się bardzo rzadko i raczej delikatnie, dlatego potrzebowała produktu, który raz na jakiś czas łagodnie oczyści jej twarz z niewielkiej ilości kosmetyków kolorowych. U osób z cerą alergiczną się sprawdza, bo nie powoduje podrażnień, ani łzawienia oczu, jednak trzeba delikatnie przykładać waciki, a nie pocierać. Nie jest zbyt wydajny i średnio sprawdza się u osób, które nie używają innych produktów do oczyszczania twarzy po demakijażu, bo może zostawiać lepką warstewkę.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1589881].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdza się.

Jeśli chodzi o płyny micelarne to najważniejsze dla mnie jest, aby nie podrażniały okolic oczu oraz, aby nie trzeba było się specjalnie wysilać przy pocieraniu wacika o twarz.

Zalety:
- dość wygodne dozowanie, poręczne opakowanie
- łagodny i delikatny zapach
- usuwa bez większych problemów makijaż
- nie szczypią po nim oczy

Wady:
- trzeba więcej wysiłku włożyć w demakijaż oczu, tusz schodzi dość tępo
- trzeba użyć go dość sporo, aby oczyścić całą twarz zużywam 3 waciki
- pozostawia lepiącą się warstwę na buzi

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576046].usefull || 0 }}% pomocna.
Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

Średni

Zdecydowanie nie dla wrażliwej cery. Używałam go razem z olejem kokosowym, ponieważ podrażniał i wysuszał skórę.
Plusy:
+całkiem wydajny
+tani

Minusy:
-podrażnia
-niezbyt dokładnie zmywa oczy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558271].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity

Nie kupię ponownie, ponieważ znam lepsze

-nie do końca zmywa mocniejszy makijaż

-/+ średnia wydajność

+nie podrażnia
+nie zostawia lepkiej warstwy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557026].usefull || 0 }}% pomocna.

Ziaja płyn micelarny

Kocham produkty Ziaja, ale jeśli chodzi o ten - zawiodłam się. Przyjemny zapach jest chyba jedynym plusem.Mimo, że produkt jest przystosowany do skóry wrażliwej, podrażniał moją skórę. Bardzo słaby demakijaż, jeśli używa się pełnego makijażu. Może lepszy będzie do demakijażu podkładów BB.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555906].usefull || 0 }}% pomocna.

Średniak Pewniak

+dostępny nawet w Bieszczadach i na Marsie
+skóra zdaje się go lubić
+niezły produkt za bezcen

- nie domywa makijażu tak dobrze, jak bym tego potrzebowała
- czasem pozostawia nieprzyjemną, lepką warstwę

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555501].usefull || 0 }}% pomocna.

Uczulił

Jak w tytule, uczulił mnie, co nie było łatwe do wyleczenia :/ najpierw zapalenie spojówki, a potem zapalenie brzegów powiek (w sumie 5 tygodni bez makijażu, na kroplach i maści). Wydawało się spoko na początku, skóra nie była czerwona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1512506].usefull || 0 }}% pomocna.

Szału nie ma

Zostałam zmuszona do jego kupna, ze względu na przedłużane rzęsy. Musiałam zrezygnować z dwufazowego płynu do demakijażu. Czy warto? Myślę że tak, moja skóra dużo lepiej znosi ten płyn aniżeli poprzedni,
Plusy:
- lekka konsystencja
- szybko wysycha
- nie pozostawia lepkiej skóry
- nie podrażnia
- niska cena
Minusy:
- naprawdę trzeba się nagimnastykować aby zmyć trochę mocniejszy makijaż, już nie wspominając o kosmetykach wodoodpornych...
- nie zauważyłam a żeby działał jakoś niesamowicie na moją skórę

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505026].usefull || 0 }}% pomocna.

Delikatniejszy od Sopot spa

Jak dla mnie to świetny odpowiednik płynu micelarnego Sopot spa. Zamknięty jest w pięknej buteleczce, płynna konsystencja i delikatna formuła. Usuwa makijaż z twarzy i z oczu. Nie piecze i nie szczypie nawet w oczy. Swietnie usuwa makijaż, pozostawia skore sucha i oczyszczona. Nie przesusza ani nie podrażnia. Pielęgnuje skore i pozostawia ja odświeżona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1496156].usefull || 0 }}% pomocna.