Herbal Essences, Natural Volume, Odżywka nadająca puszystość

Herbal Essences, Natural Volume, Odżywka nadająca puszystość

Zgłaszająca osoba: lejka

Lekka odżywka do wszystkich rodzajów włosów, zapewnijąca im puszystość. Zawiera wyciągi z chryzantemy, powoju i stokrotki. Można stosować codziennie.

Nową wersję tej odżywki, z chryzantemą, kwiatem pomarańczy i kminkiem proszę recenzować tutaj: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1163

Cena: 8zł/ 250ml

duze NIE :(

Jak dla mnie nic szczegolnego jesli chodzi o ta serie (uzywalam szamponi i odzywki).
Jedyny plus, za co dodaje gwiazdke to super pachnie, jak wszystkie produkty z ich nowej serii.
Poza tym nic specjalnego, efektu puszystosci zero :/ zdecydowanie bardziej polecam Pantene jesli chodzi o Volume effect, podobna polka cenowa!

Poza tym wydaje mi sie ze od tego szamponu i odzywki strasznie mi sie zaczely rozdwajac koncowki! nigdy w zyciu nie mialam z tym problemu a tu nagle cos takiego :( i to nawet po 2 tyg po podcieciu koncowek u fryzjera to samo... ;( nadal uzywalam tego kosmetyku, wiec winie go! teraz ratuje sie kosmetykami Aussie, tak apropos to polecam!
wiec zdecydowanie nie siegne drugi raz po ten produkt...

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 duze (700 ml chyba)

Gdzie ta puszystość?

Ogólnie, dobra odżywka, ale ja szukam kosmetyków bardzo dobrych i rewelacyjnych :)
Wg zapewnień producenta włosy mają być puszyste, niestety, u mnie nic takiego nie zaszło :baba: a na to głównie liczyłam... Jestem, oczywiście, posiadaczką cienkich i delikatnych włosów i, dlatego, zakupiłam tę odżwykę. Lekki zawód :tasaczek:
Co do innego działania tej odżywki, to wszyskto jest bez zarzutu. Ładnie nawilża i nabłyszcza włosy, są gładkie i miłe w dotyku. Nie uczula, przepięknie pachnie i ładne opakowanie, które przyciąga wzrok :)

Wydaje mi się, że jest za mało wydajna, albo jej za dużo nakładam :noniewiem: Sama nie wiem... :what:

Dla włosów grubszych POLECAM :ehem: :]

Używam tego produktu od: paru tygodni, ale nieregularnie
Ilość zużytych opakowań: około połowa z pierwszego

Super lekka odżywka

Fantastyczna odmiana dla moich włosów po obciążającym je Head & Shoulders.
Odżywka świetnie pachnie i pomimo iż ona jest niby nadająca objętość, to posiadaczki włosów z tendencją do puszenia się po wszelkich tego typu odżywkach, nie mają się czego obawiać. Włosy po tej odżywce są wspaniale błyszczące, cudownie pachnące i rewelacyjnie odżywione. Nie przetłuszczają się szybko i nie stają się szopą na głowie. Odżywka jest bardzo wydajna i starcza jej na długo, dobrze się spłukuje.
Włosy się świetnie rozczesują i łatwiej układają.
....a ten zapach....kocham go!Używam tego produktu od: jakiegoś tygodnia nowe opakowanie, wcześniej kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: w sumie może z 3

Studio fryzur kucyk Beyonce

Bez "ochów" i "achów"

Jak posiadaczka włosów cienkich i przetłuszczających się mogę śmiało powiedzieć, ze ta odzywka im ani troche nie pomogła :) Zero działania o którym mowa na opakowaniu.

Jednak daje te 3 gwiazdki, bo nie występują żadne "skutki uboczne" ;) a zapach jest po prostu cudowny i długo się utrzymuje.

Używam tego produktu od: miesiac

bez efektu puszystości

Niestety, bez efektu puszystości tym razem ;) Ale sama odżywka w miarę przyzwoita. Nie plącze włosów, nie przesusza, ale też nie ma żadnych większych właściwości pielęgnacyjnych. Posiadaczki włosów cienkich i przesuszonych mogą poczuć się rozczarowane.

Używam tego produktu od:

nic specjalnego

Poza zapachem nic w sobie nie ma.Nawet nie pisze jak długo ja nalezy trzymac na włosach .chyba tylko w niej o zapach chodzi tak zeby pozostał na włosach.Ładne opakowanie i konsystencja.Zadnej zwiekszonej objetosci nie zauwazyłam...

Bez rewelacji

Nie wiem, skad te ochy i achy. Rzeczywiscie - to przyzwoita odzywka, jesli ma sie zdrowe, kompletnie bezproblemowe wlosy. i to raczej maksimum sredniej dlugosci. Wtedy ladny zapach i latwiejsze rozczesywanie wystarczaja. Niestety - przy dlugich nie ma co po nia siegac, na koncowki kompletnie nie dziala, nie zapobiega tez elektryzowaniu sie wlosow zima - moim zdaniem jest zdecydowanie za malo odzywcza :D Mimo to przez dlugi czas mi wystarczala, jednak ostatnio podniszczylam sobie wlosy jasnymi pasemkami i niestety w tej sytuacji odzywka herbals zupelnie sie nie sprawdza :( Poszukam czegos lepszego.

szit

Używałam jej wraz z szamponem z tej samej serii i tylko Skrzyp Faromony bardziej mi wysuszył pióra.Odzywka owszem lekka, owszem włosy są lekkie ale puszyste??Nie, sa po prostu oczyszczone i nie obciażone.A najgorsze w niej to że nie nawilża nic a nic i suche końcówki mi się sbuntowały i musiałam obciąć połowę włosów.Poza tym wkurza mnie to że odzywka ta ma barwnik.Po co dodatkowa chemia skoro i tak się to spłukuje??Moim zdaniem szampony Herbal Essenses to mistrzowie iluzji-najważniejsze są zapachy(moim zdaniem nuudne i naiwne), kolory i konsystencje a działania rzeczywiste-niewspólmierne.Wolę już Pantene

polecam

Włosy są rzeczywiście bardziej puszyste, ale bez tzw. szopy. Wspaniale się rozczesują i ślicznie pachną. Odżywka jest niedroga i wydajna.
Na razie robię sobie przerwę,bo po paru szamponach i odżywce zapach,chociaż jest cudny,trochę mnie zmęczył, ale polecam gorąco.

EDIT: Odejmuję 2 gwiazdki, bo z perspektywy czasu i innych wyprobowanych odzywek widze, ze ta odzywka wcale nie jest taka fantastyczna, jak mi sie wtedy wydawalo ;)

Rewelacja!!!

naprawdę dobra, włosy po niej są puszyste, lekkie, (ale nie splątane i sianowate, co zdarza się po innych nadających puszystość odżywkach), są miękkie, niesamowicie lśniące, nie mówiąc już o cudownym zapachu... nie regeneruje włosów, ale przecież nie można mieć wszystkiego:)
nie daję pięciu gwiazdek, bo na pewno nie przewyższa profesjonalnych odżywek, ale w porównaniu do ceny jej jakość jest wręcz zadziwiająca

Używam tego kosmetyku od pół roku/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

Przeciętna

Kupiłam zachęcona dobrymi recenzjami.. ale przesadziłam z oczekiwaniami.. włosy ładnie sie rozczesują, przyjemnie pachna, ale wiekszej puszystoci nie zauwazyłam , raczej mozna mowic tu o lekkosci włosów, ale tylko jedynie po dokładnym modelowaniu...
a ja nie szusze włosow szuszarka, wiec włosy sa takie jak zwykle...
Ale uzywac bede dalej.. chocby tylko by moc rozczesac włosy

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

zawsze do niej powracam

Zawsze do niej powracam po poszukiwaniach czegoś, co niby mialoby być lepsze :) Cudowny zapach tej odżywki wspaniale relaksuje po zmęczonym dniu, włosy pachną nim do kolejnego mycia. Do tego są rzeczywiscie bardziej puszyste, cudownie miekkie i łatwiej się układają. Stosowana stale znacznie poprawia kondycję i wygląd włosów. Naprawde polecam, zwłaszcza do wlosow długich :)