Lumene, Mascara Sensitive (Tusz wydłużający do wrażliwych oczu)

Lumene, Mascara Sensitive (Tusz wydłużający do wrażliwych oczu)

Bardzo dobry tusz dla wrażliwych oczu; nie skleja się, wydłuża, trzyma się cały dzień. Dostepny w trzech kolorach: czarnym, brązowym i granatowym.

KIEPSKI

Posiadam kolor brązowy maskary. Niestety nie jestem z niego zadowolona.
Niestety w moim przypadku bardzo skleja rzęsy, daje bardzo naturalny - wręcz niewidoczny efekt. Jedynie co pozostawia na rzęsach to kolor.
Plus za to, iż nie podrażnia moich oczu.

Nic specjalnego

Szukałam tuszu granatowego i trafiłam na ten.Kolor ciemny granat a raczej czarny z odcieniem granatu.Oczu nie podrażnia ale skleja rzęsy i osypuje się okrutnie.Muszę dodatkowo rozczesywać rzęsy inna szczoteczką,nic mi nie pogrubiał i nie podkręcał.Znam lepsze,nie kupię go więcej.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Nie uczulał

Nie uczulał mnie ten tusz a to dla mnie bardzo ważne.
Wydłużał i pogrubiał, ale niczym mnie nie poraził. Chociaż wielu osobom bardzo podobały się moje rzęsy po zastosowaniu tego tuszu. Łatwo zmywałam go płynem do oczu, nie podrażniał. Ogólnie nie był zły, ale nie the best for me.:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:z 3-4 opakowania i zawsze koloru brąz;)

Manicure - glitter nails

spróbuje innego tuszu

ładnie rozdziela rzęsy
Wydłużenia nie zaobserwowałam
Delikatny makijaz
Bardzo lekka szczotka- nie czuje jej w ręku

Ciężko się zmywa/mloczko i płyn do demakijażu a rano i tak "panda"

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

mi sie bardzo podoba

kupiłam ten tusz przez przypadek i jestem bardzo zadowolona. mam dość długie i gęste rzęsy więc ie wymagam wiele od tuszu prócz porzędnego rozdzielenia rzęs a ten tusz to własnie robi. łatwo się zmywa, nie drażni, nie maże się, w promocji zapłaciłam za niego 20 zł:)

Jakaś pomyłka

straszna kiepścizna. Tusz niby do oczu wrażliwych, a mnie piecze, a przy innych normalnych tuszach mi się to nie zdarzało. Piecze pewnie dlatego, że okropnie się obsypuje i chociaż staram się pamiętać o tym, że mam tusz na rzęsach to i tak jestem zawsze po nim rozmazana. Chyba nie dobrnę do końca opakowania, zwłaszcza, że producent podaje, że należy go zużyć w ciągu 6 miesięcy.
Jego jedyna zaleta, to to, że daje naturalny efekt, więc może być stosowany na co dzień, ale tylko jak komuś zależy na makijażu najwyżej na 2 h.

jak dla mnie brak zalet

Kruszy się, nie wydluża moich rzęs, nie jest wodoodporny i w ogóle go nie widać na rzęsach....mimo zachwalań pani w sklepie :/ szkoda pieniędzy.

nic nie poprawia :(

rzadko maluje rzesy,jesli jednak juz to robie,to oczekuje od tuszu,zeby nie sklejal rzes i ladnie podkreslal oko np.wydluzajac lub podkrecajac rzesy.po uzyciu tego tuszu wygladam tak samo jakbym sie nie pomalowala,a nalozenie kolejnych warstw wiaze sie z grudkami na rzesach.37 zl wyrzucone w bloto

Dobry, solidny tusz

Bardzo dobry i delikatny tusz. Moje oczy naprawdę przy nim wypoczęły po MF, który jakoś dziwnie zawsze wywołuje u mnie zapalenie spojówek.
Nałożony jedną warstwą daje w miarę naturalny efekt, przy 2, lub 3 warstwach rzęsy są wydłużone i pogrubione. Efekt jest świetny. Poza tym kolor czarny jest bardzo głeboki i nie wyblakły.
Podoba mi się:)

bezpłciowy

Mało wydajny, szybko zaczyna zbijać sie w grudki w opakowaniu /porównuje z innymi tuszami, z którymi mialam do czynienia/ na oczach czy od razu po kupieniu czy pod koniec jego uzywalności wyglada srednio
Najwieksza jego wada jest to że strasznie podrażnia mi oczy - zarówno w ciagu dnia jak i podczas zmywania make-upu - przez to dla mnie dyskwalifikacja.

Zużyłam jedno opakowanie

Swietny za dobra cene!

Jest naprawde super. Godny polecenia. wspaniale wydluza rzesy, nie skleja ich, pieknie je podkresla. nie podraznia oczu. naprawde niedrogi i porownywalniej jakosci jak tez z wyzszej polki Diora, YSL czy Chanel.