Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Marion, Termoochrona, Spray dodający włosom objętości

Marion, Termoochrona, Spray dodający włosom objętości

Spray dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych, zapewnia uzyskanie efektu zwiększonej objętości włosów. Specjalnie ukierunkowany aplikator umożliwia precyzyjną aplikację produktu u nasady włosów, przez co fryzura zyskuje lekkość i puszystość. Dodatkowo unikalna formuła zawiera kopolimery, które chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki, dzięki czemu włosy są mocniejsze, sprężyste i lśnią zdrowym blaskiem.
Efekt na włosach:
- większa objętość
- uniesienie u nasady
- wzmocnienie i połysk.

No nie

Wcześniej używałam olejku i coś mnie podkusiło żeby nie wracać do tego samego produktu, tylko spróbować czegoś nowego. Miałam nadzieję że spray będzie miał lżejszą konsystencje, więc nie obciąży włosów. Niestety, pomyliłam się. Mam wrażenie jakbym używała po prostu lakieru do włosów. Spray skleja włosy, przesusza je. Włosy potrafią być sianowate po jego użyciu i ciężko je rozczesać. Ochrona nawet jeśli jest to zostaje przyćmiona wadami tego produktu. Jedyną zaletą jest wydajność i zapach.

Daję radę.

Pierwszy raz skusiłam się na niego może ok 2 lata temu ? W stokrotce za dość fajną cenę. używałam jak w zaleceniach i cóż ? No działał i działa nadal, bo właśnie zakupiłam kolejne opakowanie. Jak dla mnie super, włosy są uniesione puszystsze u nasady. Spray ich nie obciąża. Jedynie zapach mógłby być lepszy, ale nie jest najgorzej.

Mam mieszane uczucia

Spray kupiłam przypadkiem za grosze, zachęcił mnie tym że ma dodać objętości włosom. A że mam cienkie, długie włosy, to myślałam , że ten produkt coś zdziała i mnie miło zaskoczy. I tu mam mieszane uczucia co do tego, zauważyłam że może i trochę dodaje objętości,ale wtedy ,gdy spryskamy lekko mokre włosy, a następnie je wysuszymy pod suszarką. I efekt utrzymuje się tylko w dzień, po nocy niestety ale włosy są takie jak mam zazwyczaj i już tego efektu uniesienia nie ma. A zimą ,gdy dodatkowo noszę czapkę to już tym bardziej , a więc czy produkt jest dobry? w moim przypadku tylko i wyłącznie w dzień na świeżo umyte i wysuszone włosy się sprawdza, i tylko wtedy... Dodatkowo zapach jest jak dla mnie duszący. Będę szukać dalej czegoś co lepiej się sprawdzi na moich włosach.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

OK, ale trzeba wiedzieć jak używać!

Mam kilka uwag odnośnie używania tego produktu. To nie jest zwykły spey temoochronny, dodatkowo producent zapewnia, że włosy ma powiększyć objętość. Mam włosy tłuste i łatwo je obciążyć.
Użyłam produktu jak zwykle zostawiłam włosy do podeschnięcia, a potem dosuszenia suszarką, włosy zbiły się wtedy w strąki i były oklapnięte. Już się wkurzyłam, że wydałam na darmo kasę. Spróbowałam jeszcze raz. Moje włosy wtedy od razu nabrały objętość. Moja rada trzeba popryskać włosy tuż przed ususzeniem. Zresztą na opakowaniu piszę, ale ja czytać nie umiem, od razu używam bez pojęcia!

Sprawdza się!

Po recenzjach wizażanek nie liczyłam na wiele. Zakupiłam go bardziej z ciekawości, ponieważ był dostępny w drogerii, w której robiłam większe zakupy. Okazało się jednak, że ten spray rzeczywiście nie tylko unosi włosy u nasady, ale także ten efekt utrzymuje się u mnie cały dzień, a i po nocy (moje włosy nocą zaczynają się przetłuszczać) efekt odbicia od skóry się utrzymuje. Jeśli chodzi o efekt termoochronny nie jestem tego specjalnie stwierdzić, ponieważ suszę włosy codziennie, ale też używam odżywek, więc ich kondycja jest raczej niezmieniona.
Nie zauważyłam, by spray zmieniał strukturę moich włosów,
Plusem jest również precyzyjny aplikator, dzięki któremu produkt się nie marnuje i starcza na długo.
Podsumowując produkt spełnia swoją rolę bardzo dobrze, myślę, że kupię kolejne opakowanie.

Na zdjęciach efekt po użyciu sprayu oraz faktyczna objętość moich włosów.

Nie widzę różnicy w objętości

Kupiłam ten spray bo mam cienkie włosy, płaskie u nasady i chciałam je trochę unieść. Niestety w tym celu nie spisał się. Nie zauważyłam żeby były bardziej puszyste.
Może i daje ochronę przed gorącym powietrzem ale nie to było dla mnie najistotniejsze przy jego zakupie.
Na plus jest to że ma bardzo wygodny aplikator który pozwala precyzyjnie podawać produkt na włosy i jest wydajny.
Ma ładny zapach i jest niedrogi.
Mimo wszystko nie jestem zadowolona z tego zakupu.

Taki sobie

Mam długie włosy, z racji tego, że są dosyć ciężkie pomyślałam, że to super opcja - nie dosyć, że zyskam objętość to jeszcze ochronie je przed suszarką czy prostownicą. Trochę się zawiodłam, raczej nie dodaje moim włosom objętości, po kilku użyciach stwierdziłam, że zużyje go na same końcówki. Czy chroni? Trudno powiedzieć, łącze go z olejkiem arganowym i końce wyglądają zdrowo. Zapach jest przyjemny, słodki i taki trochę pudrowy, na moich włosach utrzymuje się około 4 godzin.
Moim zdaniem, średni kosmetyk, jednakże za taką cenę (zapłaciłam coś koło 5 złotych) nie wymagajmy cudów ;)

Dla mnie bezefektywny...

Właściwie oprócz fajnego zapachu nie zauważyłam żandego efektu na moich włosach. Z natury mam włosy cienkie, delikatne, lejące i liczyłam że po spryskaniu ich przed suszeniem i stylizacją uniosą się lekko od nasady. Niestety nic z tego. Włosy być może są chronione, ale przy dłuższym stosowaniu nie zauważyłam, żeby stały się ładniejsze.
Właściwie teraz kosmetyk lezy głęboko w szufladzie. Spróbuję jeszcze raz się do niego przekonać, ale nie liczę na spektakularne efekty.
Cena w porządku, opakowanie bez zarzutu, pompka działa dobrze.

cienko

Nie lubię kosmetyków stosowanych na skórę głowy lub jej bliskie okolice. Kupiłam spray, żeby sprawdzić co się stanie.. Po długim używaniu na pewno nie było wzmocnienia, a wręcz przeciwnie. Włosy zaczęły szaleć, puszyły się strasznie.. Uniesienie było, szkoda, że krótkie, bo włosy przetłuszczały się 10 razy szybciej i opadały w ekspresowym tempie.

Świetna!

Do tej pory trafiałam na spraye do włosów, które obciążały lub przetłuszczały mi bardzo szybko włosy. W końcu znalazłam coś co pomaga moim włosom bez skutków ubocznych.
Zalety:
- niska cena(na promocji kupiłam za 5zł)
- wydajny
- wspaniały zapach produktu
- dodaje włosom objętości i poprawia ich kondycję
Wady:
brak

NUMER 1 !

Jest to mój ulubiony produkt do włosów. Mam bardzo zniszczone zabiegami chemicznymi i prostownicą włosy, cały czas łamią mi się na końcach i nie mogę ich zapuścić. Od kśd zaczęłam używać tego sprayu moje włosy są dłuższe. Dodaje im dużo objętości , ładnie się układają i nie łamią na końcach. Jestem zachwycona, nie spodziewałam się tego wszystkiego po tym kosmetyku. Polecam !

Naprawdę działa

Produkt używałam po umyciu włosów spryskalam nim włosy a następnie suszyłam i muszę przyznać że naprawdę fajnie unosił włosy u nasady.Produkt ma przyjemny nie drażniący zapach .Nie skleja włosów .
Fajny aplikator psika równomierną mgiełka.
Co do termo ochrony ciężko stwierdzić ale skoro producent tak pisze na opakowaniu to ja wierzę ze jakaś ochrona jest zapewniona.
Produkt wydajny i tani . Na pewno bede do niego wracać