Termoochrona, Spray dodający włosom objętości

Termoochrona, Spray dodający włosom objętości

Spray dzięki zastosowaniu innowacyjnych składników aktywnych, zapewnia uzyskanie efektu zwiększonej objętości włosów. Specjalnie ukierunkowany aplikator umożliwia precyzyjną aplikację produktu u nasady włosów, przez co fryzura zyskuje lekkość i puszystość. Dodatkowo unikalna formuła zawiera kopolimery, które chronią włosy przed działaniem wysokiej temperatury podczas używania suszarki, prostownicy lub lokówki, dzięki czemu włosy są mocniejsze, sprężyste i lśnią zdrowym blaskiem.
Efekt na włosach:
- większa objętość
- uniesienie u nasady
- wzmocnienie i połysk.

Nie widzę różnicy w objętości

Kupiłam ten spray bo mam cienkie włosy, płaskie u nasady i chciałam je trochę unieść. Niestety w tym celu nie spisał się. Nie zauważyłam żeby były bardziej puszyste.
Może i daje ochronę przed gorącym powietrzem ale nie to było dla mnie najistotniejsze przy jego zakupie.
Na plus jest to że ma bardzo wygodny aplikator który pozwala precyzyjnie podawać produkt na włosy i jest wydajny.
Ma ładny zapach i jest niedrogi.
Mimo wszystko nie jestem zadowolona z tego zakupu.

Taki sobie

Mam długie włosy, z racji tego, że są dosyć ciężkie pomyślałam, że to super opcja - nie dosyć, że zyskam objętość to jeszcze ochronie je przed suszarką czy prostownicą. Trochę się zawiodłam, raczej nie dodaje moim włosom objętości, po kilku użyciach stwierdziłam, że zużyje go na same końcówki. Czy chroni? Trudno powiedzieć, łącze go z olejkiem arganowym i końce wyglądają zdrowo. Zapach jest przyjemny, słodki i taki trochę pudrowy, na moich włosach utrzymuje się około 4 godzin.
Moim zdaniem, średni kosmetyk, jednakże za taką cenę (zapłaciłam coś koło 5 złotych) nie wymagajmy cudów ;)

Dla mnie bezefektywny...

Właściwie oprócz fajnego zapachu nie zauważyłam żandego efektu na moich włosach. Z natury mam włosy cienkie, delikatne, lejące i liczyłam że po spryskaniu ich przed suszeniem i stylizacją uniosą się lekko od nasady. Niestety nic z tego. Włosy być może są chronione, ale przy dłuższym stosowaniu nie zauważyłam, żeby stały się ładniejsze.
Właściwie teraz kosmetyk lezy głęboko w szufladzie. Spróbuję jeszcze raz się do niego przekonać, ale nie liczę na spektakularne efekty.
Cena w porządku, opakowanie bez zarzutu, pompka działa dobrze.

Salon fryzjerski

cienko

Nie lubię kosmetyków stosowanych na skórę głowy lub jej bliskie okolice. Kupiłam spray, żeby sprawdzić co się stanie.. Po długim używaniu na pewno nie było wzmocnienia, a wręcz przeciwnie. Włosy zaczęły szaleć, puszyły się strasznie.. Uniesienie było, szkoda, że krótkie, bo włosy przetłuszczały się 10 razy szybciej i opadały w ekspresowym tempie.

Świetna!

Do tej pory trafiałam na spraye do włosów, które obciążały lub przetłuszczały mi bardzo szybko włosy. W końcu znalazłam coś co pomaga moim włosom bez skutków ubocznych.
Zalety:
- niska cena(na promocji kupiłam za 5zł)
- wydajny
- wspaniały zapach produktu
- dodaje włosom objętości i poprawia ich kondycję
Wady:
brak

NUMER 1 !

Jest to mój ulubiony produkt do włosów. Mam bardzo zniszczone zabiegami chemicznymi i prostownicą włosy, cały czas łamią mi się na końcach i nie mogę ich zapuścić. Od kśd zaczęłam używać tego sprayu moje włosy są dłuższe. Dodaje im dużo objętości , ładnie się układają i nie łamią na końcach. Jestem zachwycona, nie spodziewałam się tego wszystkiego po tym kosmetyku. Polecam !

Naprawdę działa

Produkt używałam po umyciu włosów spryskalam nim włosy a następnie suszyłam i muszę przyznać że naprawdę fajnie unosił włosy u nasady.Produkt ma przyjemny nie drażniący zapach .Nie skleja włosów .
Fajny aplikator psika równomierną mgiełka.
Co do termo ochrony ciężko stwierdzić ale skoro producent tak pisze na opakowaniu to ja wierzę ze jakaś ochrona jest zapewniona.
Produkt wydajny i tani . Na pewno bede do niego wracać

Bardzo fajny produkt za niewielką cenę

Zacznę od tego, że moje włosy są cienkie, niezbyt gęste, szybko się przetłuszczają (chodzi nie tylko o skalp, szybko "łapią" wilgoć lub tłuszcz z powietrza, przez dotykanie itd., przez co bardzo się strączkują, a jednocześnie oklapują), nie układają się. Szukałam czegoś głównie do ochrony przed temperaturą, ale objętość była także mile widziana :).

+ Działanie. Dla mnie to głównie spray teksturyzujący. Ma w sobie coś takiego, że fryzura po prostu wygląda lepiej, aż chce się ją dotknąć. Można to opisać jako pudrowość, ale też nie jest to taki sucho-matowy efekt jak po suchym szamponie w roli teksturyzatora.
+ Objętość. Nie jest jakaś szalona, ale pozwala moim włosom wyglądać jak ich najlepsza wersja siebie. Działa to głównie na zasadzie wspomnianej wyżej pudrowości - włosy na sklejają się, tworząc oklapnięte, ciężkie pasma, tak przy głowie, jak i na długości
+ Cena - gdyby przelać produkt do bardziej eleganckiej butelki i kazać mi zapłacić za niego 20 złotych, pewnie bym to zrobiła i cieszyła się, że nie jest to produkt w cenie luksusowej
+ Atomizer, nie jest jakiś powalający na kolana, ale pozwala odpowiednio dawkować produkt
+Wydajność - jest po prostu w porządku

+/- Zapach. Jest raczej fajny, ale jego pudrowość może obrzydnąć przy dłuższym stosowaniu
+/- Nie podoba mi się szata graficzna opakowania, po zerwaniu naklejki jest lepiej
+/- Termoochrona. Nie zauważyłam jej, ale też nie zauważyłam jej braku. Za to produktowi należy się 5 z dużym minusem, bo jest to główna obietnica producenta

Większych wad sobie nie przypominam, czasem produkt działał krótko, ale zazwyczaj wystarczyło przeczesać włosy z głową w dół.

Rewelacja

Dawno nie dodawałam recenzji, ale ten produkt jest tak fantastyczny, że należy mu się ;)
Mam cienkie włosy, od zawsze walczę o objętość. Do tej pory najlepiej sprawdzała się pianka na objętość plus lokówko - suszarka. Efekt nie był idealny - nieco zbyt płaskie włosy, nieco zbyt sklejone, nieestetycznie spuszone przy nasadzie. Podobny efekt dawały: suchy szampon, lakier, puder na objętość.

Za to ten sprej jest idealny, używany po jednym psiknięciu na pasmo włosów tuż przed przyłożeniem do niego lokówko-suszarki. Efekt jest po prostu zachwycający.
- włosy otrzymują w ten sposób niesamowitą objętość
- pasma zyskują na objętości, a jednocześnie są idealnie gładkie (!)
- nic się nie skleja, nic nie jest nieestetycznie spuszone, krótkie włoski nie fruwają
- włosy doskonale się mnie słuchają, układają dokładnie tak jak chcę
- objętość utrzymuje się ponad dobę w świetnym stanie.

Straciłam już nadzieję na idealny produkt, który pozwoli uzyskać włosy jednocześnie gładkie i pełne trwałej objętości - a tu taka niespodzianka :)

To, co tygryski lubią najbardziej :)

Wszystkie babeczki z mojej rodziny mi go podkradają, ale wcale się temu nie dziwię. Jest naprawdę genialny!

+ No zapach powala na kolana <3 utrzymuje się długo na włosach
+ Doceniam jego ochronę przed źródłem gorącego powietrza suszarki czy prostownicy
+ widocznie dodaje objętości
+ nie skleja, nie obciąża
+ wygodny w użyciu
+ wydajny
+ nadaje włosom przyjemnej objętości, delikatnie nabłyszcza, wygładza i sprawia, że są bardzo przyjemne w dotyku
+ rzeczywiście wzmacnia

Ochrona włosów i ich uniesienie? To jest to, co tygryski lubią najbardziej!

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wiele

Marion zawsze spoko

plusy:
+ śliczny zapach
+ nie obciąża
+ zwiększa objętość
+ wygładza
+ ułatwia rozczesywanie

minusy:
- zostawia film

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- okropny dozownik
+ profesjonalne opakowanie
+ niska cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Unosi włosy

Faktycznie unosi włosy u nasady ale nie jakoś spektakularnie. Zapach sprayu jest bardzo ładny, nie klei się ale wytryskuje pod dość dużym ciśnieniem, więc czasem może zaboleć hehe. Dodatkowo spray jest termoochronny co jest dodatkowym plusem, bardzo lubię kosmetyki Marion, są tanie, dobre oraz ładnie pachną.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie