Avon, Aromatherapy Revitalise Therapy, Exfoliating shower gel (Poprawiający nastrój żel do ciała z peelingiem)

Kosmetyk zawiera drobinki peelingu które mają za zadanie oczyścić skórę i sprawić by była miękka i pachnąca przez cały dzień. Doskonały do codziennego użytku ponieważ dobrze nawilża skórę i łagodnie ją złuszcza przygotowując na wklepanie balsamu. Ma właściwości aromoterapeutyczne i poprawia nastrój. Jego głowne składniki to łagodne substancje myjące, substancje nawilżające i nuty zapachowe.

Cena: 18,9zł/ 150ml

Warto kupić

Lubię takie żele z mikrodrobinkami, a ten jest naprawdę bardzo dobry. Drobinki są delikatne więc nie ma mowy o tym żeby wystąpiły jakieś podrażnienia. Użycie daje efekt bardzo delikatnego złuszczenia, jeśli chcę go wzmocnić sięgam po rękawicę do masażu. Zapach bardzo ładny nie wiem czemu kojarzy mi się z kąpielami z czasów dzieciństwa:)Opakowanie poręczne ( tuba) choć nadal wolę opakowania z pompką.

dobry

Bardzo przyjemny zapach,wydajny(uzywalam bardzo czesto),dobrze sie pienil,ale niestety zostal wycofany z oferty wiec skusilam sie na inny , takze tej firmy i sie nie zawiodlam:)

Super

Uzywalam go regularnie poki nie zniknol z oferty katalogowej, ale on znow powrocil i wiem ze na bank go kupie:)Slicznie oachnie, opakowanie tez zacheca do uzycia:)bardzo dobrze a zarazem dokladnie peelinguje:)Jak kce bardziej zluszczyk naskorek to siegam po takie rekawice do kapieli szorstkie ktore sie zaklada na obie lapki i myje cialko:W polaczeniu z tym zelem to przynosi naprawde korzystne efekty, polecam kazdemu:*

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Wspaniały!!!!

Chyba podniosę śrdnią temu peelingowi:) Bo znowu Avon wychodzi na prowadzenie u mnie:)Piękny zapach, długo poźniej jeszce po kąpieli skóra ślicznie pachnie:) Złuszcza baaardzo dobrze, drobinki są delikatne, a robiąs woje:) Wspaniale się pieni i jest wydajny. Wystarczy mała ilość i pianka robi się wielka!!!!I jeszcze raz o zapachu:)Cudowny, piękny,mój ulubiony!!!Taka kąpiel odrazu orzeźwia:)Polecam wszystkim!!!

ujdzie

żel jak żel. całkiem okej. zapach niezły. peeling słaby . a opakowanie starcza na jakiś tydzień. konsystencja też fajna. szkoła tylko że tak szybko się kończy.

ilość zużytych opakowań: 1 i więcej raczej nie kupię

zbyt wodnisty

Znowu mam przykład na to ,że AVON w pięknych opakowaniach sprzedaje buble.Porawia nastrój?Chyba sprzedawcom,bo zarabiają.Jeżeli chodzi o mnie,to raczej jest odwrotnie,nie mam wrażliwej skóry,a jednak po kapieli na dekolcie pojawiają sie krostki.Poza tym zbyt wodnista konsystencja,raczej trzeba nakładać na gąbkę ,bo inaczej połowa przecieka przez palce.Zapach bardzo ładny,ale nie utrzymuje się na skórze.No i cena,zdecydowanie za drogi w stosuku do jakości.
Już go nie używam.

psujący nastrój żel

Ciężko go w ogóle nazwać peelingiem, gdyż jak dla mnie jest to zwykły żel do mycia ciała zawierający jakieś drobinki niewiadomego przeznaczenia (bo złuszczać to one nie złuszczają). Konsystencja baaardzo leista, żel spływa z ciała. Do tego zapach zamiast poprawiać nastój, skutecznie go psuje: taki jest mdły i sztuczny. A ta cena??? Za co aż tyle...????

Ilość zużytych opakowań: może 1/3 z pierwszego i na pewno ostatniego

pięknie pachnie

zapach prześliczny, aż miałam ochote go zjeść:), jeżeli chodzi o żel to dla mnie za mało wydajny, drobinek ścierających też zdecydowanie za mało, żeby właściwie spełniał swoją role musiałam kupić szorstką myjkę,ogólnie produkt polecam bo ma prześliczną nute zapachową ale odejmuje mu 2 gwiazdki- za wydajnośc- za małą ilość drobinej ścierających

eee...

Żel ma leistą konsystencję i zapach cytrusów zaiste poprawia nastrój. Drobinki peelingujące są małe i nie jest ich dużo dlatego tego peelingu mogę używać codziennie &#8211; kosmetyki może i lepiej się po nim wchłaniają ale nie jest to zauważalna zmiana. Nie nawilża i prawie nie złuszcza kupiłam to zachęcona ceną w promocji ale uważam że to po prostu <b> żel do czyszczenia ciała </b> - w dodatku po około dziesięciu użyciach nie ma go już w butelce. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku.