Fard Paillete. Glitter Powder Compact (Cienie do powiek z brokatem)

Fard Paillete. Glitter Powder Compact (Cienie do powiek z brokatem)

Te iskrzące się cienie mogą być z powodzeniem stosowane na mokro, jak i na sucho.
Nakładane na powiekę na mokro - idealne na wieczór. Kolor jest intensywny, lekko zadymiony. Powieki pięknie połyskują w świetle reflektorów.
Aplikując je na sucho, każdego dnia uzyskujemy delikatnie migoczące, świeże spojrzenie.

Cena: 24 zł

kompletna katastrofa. nie do użytku!

W swoim życiu nigdy nie miałam gorszego cienia. I nie przesadzam. Kupiłam czarny, w pudełeczku bardzo fajny, imprezowy. Niestety trudno powiedzieć, jaki jest na oku, ponieważ nie sposób go na niego przenieść, a jeśli jakimś cudem w ciężkim znoju uda się rozkruszyć ten monolit i coś tam na powiecie umieścić, to albo odpada albo tego kompletnie nie widać. Podejrzewam, że gdyby bryłeczkę węgla posypać brokatem byłaby sto razy bardziej użytecznym cieniem. Twardy, niewidoczny na oku, aplikacja to droga przez mękę, jakikolwiek sensowny efekt nie do osiągnięcia.

Okropny

Kupiłam kilka lat temu w kolorze czarnym i musze powiedzieć, że pewnie przez ten kolor, ale cień był starszny.
Przy nakładaniu połowa spadała na policzek i pod oko rozmazując się niemiłosiernie, wszystko się rozmazywało na oku również, tragedia.
Brokat cały zostawał na aplikatorze lub na palcu, także na oku nie było go prawie widać.
Dodatkowo był dość twardy, ciężko było równo rozprowadzić na oku.
Również opakowanie bardzo niewygodne, bez aplikatora.
Cienia użyłam może z 10 razy na próbę, a wieczko zdążyło się w tym czasie połamać i odpaść. Niestety wyrzuciłam.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka lat temu miałam
Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Niestety nie...

Nie przekonałam się do tego cienia (mam czarno - szary odcień no 121, z kolorowym, drobnym brokatem), bo po prostu niezwykle ciężko się go aplikuje, jest zdecydowanie za twardy, źle się nabiera na pędzelek/aplikator i do tego na oku zdecydowanie traci na intensywności (tzn. jest jakby rozmyty), a brokat mocno się obsypuje podczas aplikacji.

Zalety:
+ bardzo wydajny,
+ wygodne pudełeczko, które dodatkowo łatwo się otwiera,
+ duże opakowanie,

Wady:
- zdecydowanie za twardy, zbity, przez co źle się nakłada,
- osypujący się brokat,
- zgaszone, rozmyte kolory, trudno uzyskać nasycony odcień,
- brokat ciężko zmyć z powieki.

To była jednorazowa przygoda z tym cieniem. Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: używałam 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno (ale nie dałam rady zużyć)

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

gdyby nie ten brokat ;)

Dostałam ten cień ładnych pare lat temu:). Mam odcień 116, śliczny kolor, delikatny beż złamany chłodnym różem.

Cień faktycznie jest trochę twardawy, ale pędzelkiem nakłada się go bardzo dobrze. Ładnie, gładko się rozprowadza. Daje satynowe wykończenie na powiece - ładnie podkreśla oko, ale nie błyszczy się nachalnie. Utrzymuje się długo, bez zarzutu. Sam cień byłby świetny gdyby nie brokat (nie mam uprzedzeń co do samego w sobie brokatu). Brokat straaasznie, straasznie się osypuje przy aplikacji (sam cień się nie osypuje, jedynie brokat). Nakładam cień na bazę, więc brokat powinień lepiej przyczepiać się do powieki, niestety baza też nie pomaga - mam ładnie umalowane oczy, ale równie "pięknie" całe policzki oprószone brokatem.

Mimo niewielkiego upadku, wieczko od opakowania niestety odpadło :/.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania

Bez efektu...

Wybrałam czerń z kolorowymi drobinkami brokatu. Sam cień był twardy, dość mocno zbity. Drobinki brokatu, choć pięknie błyszczące w opakowaniu, z trudem nabierały się na pędzel. O wiele częściej lądowały na policzkach. Co więcej, cień osypywał się podczas nakładania, a przy cieniowaniu tworzyły się plamy. Czerń na powiece z pewnością nie była intensywna, a wyblakła. Nawet nałożona na mokro. Plus za wygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: około roku

Porażka !

Nie polecam, niesą warte nawek kilku złotych a oto powady:
Brokat sie strasznie osypuje, jest na całej twarzy
Zle się rozprowadzją
Zagrubo zmielone,
Strasznie twarde
Nie polecam....:(

Używam tego produktu od:pół roku

FANTASTYCZNY!!!!

Dlaczego FANTASTYCZNY:
- bo cudownie rozświetla oko (stosuję go na dzień w słoneczne dni, mam numer 116),
- brokat nigdy się nie osypuje (nakładam go palcem bo tylko w ten sposób trzyma się aż tak dobrze; jest to jedyny cień z brokatem, o którym mogę tak powiedzieć),
- jest bardzo wydajny i trwały (kupiłam go w tamtym roku, a jego w ogóle nie ubywa),
- leciutko kryje powiekę dzięki temu nie jest teatralny,a tylko dodaje tajemniczości w spojrzeniu.

Napewno nie nadaje się do mocnych makijaży bo poprostu nie da się nim takiego makijażu wykonać. Nawet nakładany na mokro daje lekko transparentny efekt

Używam tego produktu od:
1 roku
Ilość zużytych opakowań:
w trakcie pierwszego

* * * z minusem :)

Jakoś kolorówka z Sephory do oczu mnie nie przekonuje. Podobnie jest z cieniami.
Jak dla mnie są za grubo zmielone. Na powiekach są zbyt widoczne. Źle się rozprowadzają, kolory szybko blakną a brokat jest wszędzie poza powieką :( Brakuje mi w nich lekkości, efektu trójwymiarowości, łatwego łączenia odcieni. Są płaskie i jakieś takie toporne. Do używania raczej na mokro i koniecznie z bazą.
Takie sobie, niby nie fatalne, ale tez nie nazwałabym ich dobrymi. Takie *** z minusem :)

Używam tego produktu od: ........
Ilość zużytych opakowań: 2 napoczęte

iskrzące cudeńko

Mam odcień beżowo- złoty już dlugi okres czasu używam go, jest super, mieni się fantastycznie, nie skleja się, wydajny, super kolor, warto go kupić. Przy nałożeniu dużej warstwy lekko się obsypuje ale to taki szczegół, cienie są fantastyczne

Używam tego produktu od:2 lat

Nie warto

Skusiłam się na nr 113-brąz ze złotymi drobinkami.
Cień jest bez wyrazu, złote drobinki działają jak papier ścierny dla powieki. Cieniowanie graniczy z cudem, podobnie jak gładkie rozprowadzenie go na powiece, bez efektu plam. Nie wiem, czym trzeba cień rozprowadzać-próbowałam pędzelkiem, aplikatorem, palcem, za każdym razem efekt był niezadowalający. Osypuje się, kolor jest mydlany, nieładny, jakby wyblakły, przezroczysty. Trwałość też pozostawia wiele do życzenia-sam kolor szybko znika, co zostawia efekt "makijaż nie zmyty po imprezie z resztkami drobinek". Ogólny efekt niechlujny.
W porównaniu do ocenianego przeze mnie pyłku Sephory, ten cień do tragedia...

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

na plus

Daje bardzo ladny, delikatny efekt, wiec nadaje sie raczej do makijazu dziennego. Niestety, za co odejmuje mu gwiazdke?? Zbiera sie w zalamaniach powiek. Pod tym wzgledem to masacraa ... Ale ogolnie jest bardzo ok i bardzo podoba mi sie jego kolor (ja mialam taki zloty bez) noo i ogolniee ... opakowanko raczej skromne, ale mi to nie przeszkadza, watpie by wogole komukolwiek to przeszkadzalo :) ma taki fajny pudrowy zapaszek ;)

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

dwufazowy

I faza to cień właściwy, II faza to brokat. Niestety po aplikacji dosyć szybko się rozdzielają, tzn cień trwa na powiece a brokat lśni na policzkach. Może nakładany na mokro spisywałby się lepiej, ale tak nie próbowałam.
Poza tym nie mam zastrzeżeń do tego cienia. Jest raczej twardy, ale pędzelkiem nakłada się go wygodnie. Daje ładny efekt (zanim brokat zacznie się osypywać). Wydajność w porządku, cena też nie przeraża.
Ładne kolory do wyboru. Ja używam nr 113 (ciemny brąz ze złocistym brokatem) i zamierzam kupić jeszcze jakiś inny.
Ogólnie polecam.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze