Garnier, Intensywna pielęgnacja suchej skóry, Krem do rąk zniszczonych regenerujący

Regenerujący krem do rąk (zniszczonych) z alantoiną.
Alantoina, znana ze swych właściwości regenerujących, polecana jest szczególnie do pielęgnacji szorstkiej i popękanej skóry dłoni. Gliceryna chroni ręce, otaczając je niewidzialną warstwą ochronną.
Czynnik filtrujący chroni przed przedwczesnym starzeniem się skóry dłoni. Rezultat: Regenerujący krem do rąk z alantoiną stosowany regularnie, regeneruje zniszczoną skórę i przynosi jej ulgę, przywraca jej elastyczność i gładkość.
Bardzo dobry kosmetyk, mam atopowe zapalenie skóry i bardzo mi pomaga, ładnie pachnie. Poza tym używałam go do twarzy gdy moja skóra zaczęła się łuszczyć a nic innego nie pomagało, ładnie się wchłanial i nie zostawiał tłustej warstwy. Zachęcona bardzo dobrą jakością kupiłam dziś z tej samej serii krem do twarzy i ciała .. efekty opiszę za niedługo :)

Cena: 6,50 zł / 100 ml

Dobry ale tylko na noc.

Męcze ten krem dosc dlugo poniewaz lepi sie ,czego ja nie lubie. Nadaje sie tylko na noc i najlepiej nasmarowac nim porzadnie dlonie i wlozyc w bawelniane rekawiczki ,rano rewelacja. Ale na dzien sie nie nadaje bo nie mozna nic zrobic, czuje sie go na dloniach. Zapach sliczny.

Używam tego produktu od:5 miesiecy

Okrutnie się klei

Krem ślicznie pachnie, ale moim zdaniem słabo nawilża (po użyciu nadal widzę suche skórki wokół paznokci) i ręce koszmarnie się kleją - a ja lubię nałożyć krem i od razu niemal zapomnieć, że coś na tych rękach mam. Dlatego nie polecam. Miałam Dove i to była zupełnie inna bajka :)

Używam tego produktu od: kilku miesięcy i nie mogę zmęczyć

gdyby się tak nie lepił...

Naprawdę dobrze nawilża i choć moje dłonie nie są jakoś nadmiernie przesuszone, to kupiłam go ze względu na zimę.W zasadzie gdybym nie myła rąk, krem starczył by mi na cały dzień tak dobrze nawilża.Niestety, dość długo po zastosowaniu dłonie przyklejają się do wszystkiego, jest to bardzo denerwujące, zauważyłam też, że dziwnie mi się pocą i czasem robią się czerwone.Zapach specyficzny nie jest piękny, ale też nie odstręcza.Jednak ze względu na tę lepkość nie kupię go już drugi raz.A szkoda, bo bez tego mankamentu byłby to naprawdę dobry kosmetyk.

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Manicure - marynarskie paski

Mój KWC do rąk ;)

Zdecydowanie mój KWC jeśli chodzi o dłonie. Nawilża, pięknie pachnie, ma ładne i wygodne opakowanie, starcza na długo, dłonie po nim pięknie wyglądają. Czego chcieć więcej? :)

Używam tego produktu od: 2 lata

Licz\yłam na więcej

Krem strasznie się lepi, gdy nałożę go na ręce zaraz musze iść zmyć-uczucie lepkości jest okropne. Nie nawilża wcale mocno rąk. Jedynym plusem jak dla mnie jets zapach-bardzo przyjemny.

Używam tego produktu od:4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2

Nie polecam!

Plusy:
- zapach
- cena
- minimalnie nawilża

Minusy:
- dłuuuuugo się wchłania
- paskudnie się lepi

Może na dłuższą metę coś daje, ale wymienione wady skutecznie odstraszają mnie od jego dalszego używania. Za tą cenę wolę kupić balsam Camille, bo takie plusy jak te powyżej to dla mnie zdecydowanie zbyt mało żeby krem do rąk nazwać dobrym.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Średni

Piękne opakowanie, miły zapach, ładny kolor.
To większość plusów.
Krem wchłania się bardzo opornie, zostawia na rękach wrażenie lepkości, jakby jadło się coś słodkiego i nie umyło rąk, brr. Bardzo niemiłe uczucie.
Stosuje go na noc, ale rano cała pościel i poduszka są lekko usmarowane tym kremem, chociaż czekam dosyć długo, aby wchłonął.
Ale chyba trochę działa, skóra jest gładsza i jaśniejsza, to najważniejsze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1/2

na zimę

Fajny krem na zimę, jeden z lepszych jakie miałam i najlepszy z kremów do rąk Garniera. Jest wydajny,ładnie i dyskretnie pachnie, konsystencja taka w sam raz. Jedyna wada: klei ręce. Ale mimo to kupię go ponownie, bo zmiękcza i wygładza spierzchnięta skórę dłoni.

doskonały dla wysuszonej skóry

na zimę jeden z najlepszych. dobrze chroni przed skutkami wiatrów i mrozów. pozostawia skórę głądziutką i ładnie pachnącą, za to nie pozostawia tłustej warstewki:) moje wysuszające się dłonie są z niego bardzo zadowolone

Używam tego produktu od:3 lata z przerwami

gładziutkie dłonie

Nie trafiłabym na niego, gdyby nie mój TŻ. Do tej pory używałam zwykładego kremu glicerynowego o zapachu cytrynowym i właściwie nigdy nie byłam zadowolona z rezultatu stosowania kremu. Efekt był zawsze krótkotrwały i zapach potwornie mnie drażnił.

Ponieważ pracuję na promocjach i bardzo często stoje w lodówkach, więc moje dłonie wymagają szczególnej troski, a już najbardziej w okresie zimowym i tak któregoś razu mój cudowny TŻ zakupił mi ten własnie krem. Od tamtej pory jest moim ulubionym! Ma cudownie delikatny zapach, efekty są długotrwałe, moje dłonie nie były nigdy tak gładziutkie jak po zastosowaniu tego kremu! Nosze go cały czas w torebce i nawet jeśli moje dłonie nie wymagają pokremowania to i tak z niego korzystam. Jest cudowny! Mam nadzieję, że nie zaprzestaną jego produkcji:))))

Używam tego produktu od:zeszłej zimy
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Niezły

Opakowanie przyciąga wzrok, konsystencja jest dobra, kolor też mi się podoba.Krem nieco się klei, ale bardzo dobrze nawilża suchy naskórek.A mi właśnie o to chodziło:)

Jeden z najlepszych

Jest super,jak zresztą więszość produktów Garnier:).Bardzo mi odpowiada-dobry również do stóp.Miło i nienachalnie pachnie,jest wydajny.Ustępuje tylko kremowi do rąk i paznokci Oriflame.Polecam!!!