Manhattan, Powder Rouge - tender touch

Manhattan, Powder Rouge - tender touch

Róż do policzków w kamieniu, z dołączonym aplikatorem (który od razu radze wyrzucić), o delikatnej konsystencji, trwały i wydajny, szczególnie polecam odcień 09Golden brown, idealny zarówno do makijażu dziennego jak i wieczorowego.. może być także stosowany jako cień do powiek :))

Warto wypróbować

Kupiłam róż o odcieniu nr 4. Wpadłam na niego przypadkiem, nigdy wcześniej go nie widziałam. Jestem bardzo zadowolona z niego. Róż stapia się z podkładem, nie ma widocznej granicy, utrzymuje się długo, ma wystarczająco pigmentu. Jest wydajny- używam go codziennie od 3 miesięcy a jeszcze nie widać metalowego spodu opakowania.
Jedynym minusem jest jego pędzelek. Na początku wydawał się okey, z czasem włosie zaczęło wypadać. Radzę sobie dokupić pędzel do różu - i za taką cenę ( na allego po dosłownie pare złotych można go dostać) jest fajną opcją, lub tanim zamiennikiem.

Ilość zużytych opakowań: wciąż używam pierwszego opakowania

Super !

Mam kolor różowy nr 4. Jest fantastyczny ! Kolor idealny do mojej zimowej karnacji. Jedynym minusem jest ten pędzelek bo wogóle nie rozprowadza różu więc używam innego. Cena też dobra.Pomimo kiepskiego pędzelka daje maksymalną ocenę ponieważ produkt naprawdę wart zakupu . Jest bardzo trwały ,piękny kolor,atrakcyjna cena. Ideał

Ilość zużytych opakowań: tylko 1

BDB szkoda że nie do kupienia

mam kolor 11 APRICOT dostępny tylko w Niemczech albo za pośrednictwem allegro.pl

co mogę o nim powiedzieć?

piękny delikatny kolor, idealnie sie rozprowadza, nie zostawia plam, stapia się z cerą-podkładem.
Jest niedrogi i dość wydajny, lekki.

Lubię ten kolor i jestem z niego zadowolona. Miałam kiedys róż Inglota ale pomimo bardzo zbliżonej kolorystyki wyglądałam z nim jak ruska lalka:)

zdecydowanie na plus.
Szkoda tylko ze w chwili obecnej kosmetyki Manhattan nie ciesza się takim zainteresowaniem jak kiedyś i sa po woli wycofywane ze sklepów...

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Max Factor 3

mój pierwszy róż

Co prawda nie mam porównania z innymi różami, ale z tego jestem bardzo zadowolona. Załączony pędzelek rzeczywiście jest fatalny, ja używam pędzla do pudru i uzyskuję bardzo naturalny efekt :-) Używam odcienia nr 10 czyli cinnamon, którego można również używać na całą twarz i dekolt w zastępstwie pudru brązującego.

oj nie

bardzo pudrowa konstystencja trudno sie go aplikuje dziwny pedzelek miękki ogolem nie jestem zadowolona szybko schodzi z twarzy moim zdaniem nie jest godny polecenia

Używam tego produktu od:jakis czas

nie powala

kiedys mialam 09 teraz mam 4.roz jest dobry,ale nie rewelacyjny.bardzo mozno sie pyli,jest bardzo delikatny.jak dla mnie kolorek 09 byl duzo bardziej odpowiedni niz 4,bo tej 4 prawie nie widac na mojej twarzy.ot dobry roz,ale nie powala.

na pewno będzie kolejny:)

Róż na twarzy wygląda bardzo naturalnie (mam odcień 07-Elegant Violett), dobrze i długo się trzyma, porządnie łączy się zarówno z podkładem jak i pudrem, nie znika ze skóry. Ma dobre właściwości matujące i tak jak obiecuje producent nadaje się do tłustej skóry (ale jest to aż tak ważne w przypadku różu?). Co do stwierdzenia "zaopatrzony w precyzyjny pędzelek" (cytowane z opakowania) faktycznie można się porządnie przyczepić - nakłada się nim za dużo kosmetyku i mocno pyli róż w opakowaniu przy nabieraniu więc trzeba to robić bardzo ostrożnie. Poza tym nakładanie nim kosmetyku na twarz sprawia spore trudności, widoczna jest wyrażna smuga na policzku którą trzeba pracowicie rozetrzeć. Ciemnieje na skórze pod koniec dnia ( tzn. pod wpływem sebum) ale nie wygląda to wcale jakoś tak szczególnie nieestetycznie więc się nie czepiam (chociaż wspomnieć o tym musiałam:D ). Ma przyjemny zapach, który nie gryzie się (przynajmniej do tej pory) z żadnym podkładem. Obecnie mój ulubiony.

bardzo dobry

Bardzo dobry róż, ładnie rozprowadza sie na policzkach, nie tworzy żadnych dziwnych, trudnych do rozprowadzenia smug ani tym podobnych rzeczy, nie osypuje sie, nie kruszy, ładnie wygląda na buzi, ja mam odcień 07, jest idealny nawet do mojej tłustej cery, jest taki aksamitny, jedwabisty. Ale ten pędzelek; poczatkowo miałam pewne trudności w posługiwaniu sie nim, ale z czasem nauczyłam sie nakładać nim róż i nie stwarza mi to już najmniejszego problemu. Jedyną wadą tego różu jest to że znika gdzieś stopniowo z twarzy w ciągu dnia i konieczne są poprawki i dlatego jedna gwiazdka mniej. Poza tym-wad brak. Aha-używam go także czasami jako cienia i w tej roli też sprawdza sie super. Godny polecenia, a cena też niewygórowana. :)

Godny polecenia

Bardzo dobrej jakości róż godny polecenia, a jednocześnie niedrogi i wydajny. Kupuję kolor 07, innych nie testowałam. Pędzelek rzeczywiście do śmieci (wąski wypierdek nie wiadomo do czego), ja wolę większe i szersze, za to reszta w sam raz. Róż jest jedwabisty, nie osypuje się, nie kruszy, dobrze się dozuje i rozprowadza, nadaje się do modelowania twarzy zależnie od dobranego odcienia. Ja jestem zadowolona na tyle, że nie kusi mnie, aby próbować produkty innych firm.

super

dla mnie idealny, sprawdzil sie o niebo lepiej niz bourjois:) jest po prostu niezbedny w mojej kosmetyczce :)wydajny , ladnie prezentuje sie na buzi, polecam :)