Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Foltene Pharma, Traitement des Ongles (Kuracja wzmacniająca do paznokci)

Foltene Pharma, Traitement des Ongles (Kuracja wzmacniająca do paznokci)

Cena już od 19,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Skutecznie pobudza wzrost paznokci, wzmacnia je i sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia.
Wyjątkowy skład, w którym znajduje się Tricalgoxyl® kompleks polisacharydowy z roślin morskich skutecznie pobudza naturalny wzrost paznokci, jednocześnie wzmacniając je i odbudowując. Preparat zawiera również składnik nawilżający i odżywczy oparty na bazie aminokwasów, alantoiny i wyciągu z róży stulistnej, które pomagają zachować elastyczność paznokci i odbudować naturalną ochronną warstwę hydrolipidową.
Działanie: Paznokcie stają się mocniejsze, bardziej błyszczące i odporne na uszkodzenia.
Sposób użycia: Stosować codziennie na całej powierzchni paznokci i skórek. Produkt można również nakładać na polakierowane paznokcie w okolicy skórek.

Rewelacja

Mam od zawsze bardzo słabe paznokcie, główne problemy to przede wszystkim rozdwajanie i kruchość. Nigdy nie udało mi się zapuścić paznokci nawet 2-3 mm.
Stosowałam różnorodne produkty, między innymi Regenerum, odżywki w lakierach - np. Nailtek, Sally Hansen, Eveline. Absolutnie nic nie pomagało, lub pomagało na krótko a po odstawieniu radykalne pogorszenie.
Foltene stosuję od kilku tygodni. Poprawa pojawiła się po ok 4 tygodniach. Paznokcie są wyraźnie grubsze, przestały się rozdwajać, rosną ładne.
Bardzo polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939086].usefull || 0 }}% pomocna.