Foltene Pharma, Traitement des Ongles (Kuracja wzmacniająca do paznokci)

Foltene Pharma, Traitement des Ongles (Kuracja wzmacniająca do paznokci)

Skutecznie pobudza wzrost paznokci, wzmacnia je i sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia.
Wyjątkowy skład, w którym znajduje się Tricalgoxyl® kompleks polisacharydowy z roślin morskich skutecznie pobudza naturalny wzrost paznokci, jednocześnie wzmacniając je i odbudowując. Preparat zawiera również składnik nawilżający i odżywczy oparty na bazie aminokwasów, alantoiny i wyciągu z róży stulistnej, które pomagają zachować elastyczność paznokci i odbudować naturalną ochronną warstwę hydrolipidową.
Działanie: Paznokcie stają się mocniejsze, bardziej błyszczące i odporne na uszkodzenia.
Sposób użycia: Stosować codziennie na całej powierzchni paznokci i skórek. Produkt można również nakładać na polakierowane paznokcie w okolicy skórek.

Rewelacja

Mam od zawsze bardzo słabe paznokcie, główne problemy to przede wszystkim rozdwajanie i kruchość. Nigdy nie udało mi się zapuścić paznokci nawet 2-3 mm.
Stosowałam różnorodne produkty, między innymi Regenerum, odżywki w lakierach - np. Nailtek, Sally Hansen, Eveline. Absolutnie nic nie pomagało, lub pomagało na krótko a po odstawieniu radykalne pogorszenie.
Foltene stosuję od kilku tygodni. Poprawa pojawiła się po ok 4 tygodniach. Paznokcie są wyraźnie grubsze, przestały się rozdwajać, rosną ładne.
Bardzo polecam!