Lip Tint Colourings (Błyszczyk do ust)

Lip Tint Colourings (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust w płynie z aplikatorem w kształcie gąbeczki, bardzo wydajny, nie lepi się :) Zapach neutralny, więc często go nakładam na pomadki :) posiadany odcień : natural

Cena: 90 NOK / okolo 45 zł / 8 ml

super

Świetny błyszczyk! Posiadam trzy sztuki. Najbardziej podoba mi sie ten w odcieniu złota.Rewelacja,choc zapach moglby byc lepszy.Nie daję 5ciu gwiazdek, bo to nie kosmetyk wszchczasow,zreszta uwazam ze niewiele jest kosmetykow zaslugujacych na 5 .No coz jestem krytyczna i taka pozostane.

Bezbarwny jest super

Uczciwie wyznaję, że używam tylko błyszczyka bezbarwnego z tej serii, więc jego dotyczy moja ocena. Koloru żadnego jakoś nie mogę dla siebie wybrać, żaden mi nie pasuje...:(
Bezbarwny za to nie jest tak totalnie bezbarwny, ma cień naturalnego koloru, bardzo mi to odpowiada. Nie jest klejący, "zjada się" równomiernie, jak na błyszczyk jest w miarę trwały, choć mnie poprawki nie przeszkadzają.:)
Zapewnia naturalny, subtelny połysk jak po jedzeniu owoców:), nie jest to efekt "lakierowanych warg", którego z resztą nie lubię.

Super

Świetny kosmetyk!Pzywiozłam go sobie z Anglii, odcień lekko różowy ale nakładam na pomadki bo świetnie powiększa usta.Ma nieco cukierkowy zapach.Jest niesamowicie wydajny. Jedna * odejmuję za to, że się lepi- nie daj Boże mieć rozpuszczone włosy gdy wiatr zawieje :)

Ilość zużytych opakowań 2