Hydrain 2, Balsam do ciała intensywnie nawilżający

Hydrain 2, Balsam do ciała intensywnie nawilżający

Balsam przeznaczony do codziennej pielęgnacji doskonale utrzymujący aż do 12 godzin stopień nawilżenia skóry. Odpowiednio dobrane składniki receptury uelastyczniają i wygładzają skórę. Zawartość lipidów zapewnia efektywne wzmocnienie bariery ochronnej skóry i głęboko ją nawilża.

słaby

Produkt o dość wysokiej cenie w stosunku do jakości. Nie tylko nie nawilża, ale także mimo długiego czasu używania nie poprawił kondycji skóry, a jedynie mnie uczulił. Chciałam go używać jako produkt po opalaniu w końcu podobno silnie nawilża. Nic bardziej mylnego.
Poza wygodnym opakowaniem i miłym zapachem jestem produktem rozczarowana.
Nie jest jak dla mnie wydajny.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

średni ten balsam

Zakupiłam ten produkt pod wpływem pozytywnych recenzji oczekujac wybawienia dla mojej suchej skóry łydek. Konsystencja przyjemna, szybko się wchłania, zapach ok, szybko sie ulatnia, pompka rewelacyjna pozwala na higieniczne dozowanie produktu. Cena za 300 ml 25 zł za "dermokosmetyk" niewygórowana, ale i efekty także mierne...Właściwości zmiękczające średnie, żeby nie powiedzieć żadne. Jeśli się już jakieś były to szybko znikały po 2 godzinach od zastosowania produktu. Na pewno nie sprawdziło się u mnie 24 godzinne nawilżenie jak pisały Wizażanki poniżej. Kupując go w aptece jako dermokosmetyk miałam troche wyższe wymagania. I się zawiodłam, niestety. Powoli trace cierpliwość co do balsamów aptecznych, co jeden to większa porażka. Czasami chciałabym byc wężem i móc zgubic tę sucha skórę....

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 300 ml

doskonały

Kupiłam ten balsam kiedy moja skóra była okropnie przesuszona przez zimę, kaloryfery.. Swędziała mnie okropnie, miałam uczucie "za małej skóry" na nogach, plecach, brzuchu, wszędzie.
Już po 1 użyciu skóra była ukojona, po 3 użyciach doszła do siebie. Całe opakowanie używałam z wielką przyjemnością i mogłam używać go raz dziennie bo nawilżenie było naprawdę długotrwałe. Od wieczora do wieczora. Skóra fajnie nawilżona, miękka, elastyczna, wygładzona. Zapach łagodny i nawet przyjemny. Konsystencja bardzo fajna, nie pozostawia lepkiej warstwy, jest uczucie dobrego nawilżenia i ukojenia.

Nie wiem jak się spisze w gorące dni ale na jesień/zimę i zimowe/kaloryferowe wysuszenie jest wręcz doskonały.

Używam tego produktu od: wystarczył na ok 1 miesiąc

dzienny smoky eyes

Jak dotąd- Najlepszy!

Balsam kupiłam jakoś taką burą zimo- jesienią, bo ogrzewanie zaczęło mi strasznie wysuszać skórę. Zupełnie przez przypadek.

I z całą pewnością mogę stwierdzić, że to cudo doskonale mnie nawilżyło! Te specyficzne "cegiełki" na nogach, które pojawiają się z przesuszenia znikły całkowicie. Znikło też swędzenie i "doprawianie" się balsamem w ciągu dnia. Już po paru dniach stosowania widać poważną różnicę w normalnym nawilżeniu skóry.

Śmiem nawet twierdzić, że balsam Dermedic jest o niebo lepszy od Lipikaru LRP. Lepiej się wchłania, ma delikatny, miły zapach i przede wszystkim- spełnia swoje zadanie :). Nie pozostawia drażliwego uczucia lepkości, nawilża na cały dzień.

Cóż jeszcze mogę dodać.. Polecam, bo jest śmiesznie tani w porównaniu do zadowalających efektów jakie daje. A niejeden droższy specyfik się nie sprawdza. Testowałam już wiele balsamów, ale do tego zawsze będę wracać, bo jest doskonały!

Używam tego produktu od: 1 roku

najlepszy balsam!

uzywalam i pzred nim i po nim wielu balsamow, z nizszej polki, i z tej wyzszej i apteczne i ziolowe, ale ten jest jednak wciaz NAJLEPSZY!!! doskonale nawilza sucha skore, zmiekcza ja, skora jest po nim gladka, miekka, nie ma uczucia sciagniecia, nie swedzi, jest w bardzo dobrej kondycji. balsam delikatnie, ladnie pachnie. jest dosc gesty i tresciwy, ale w miare szybko sie wchlania. skora jest ladna do nastepnego mycia i balsamowania:) po kuracji 2 miesiecznej pomogl mojej sciagnietej, luszczacej sie skorze. jak na razie ideal!!! nie ma lepszych!

Używam tego produktu od:3 lata

świetny

Bardzo dobry balsam:
- nawilża a efekt trwa bardzo długo...
- lekko natłuszcza, ale nie jest to lepka warstwa
- fajna konsystencja
- po tygodniu stosowania skóra jest bardzo miękka i zadbana

Jest to moim zdaniem najlepszy balsam zaraz po Lipidiose 2 Vichy który niestety wycofano z rynku:(
Nie daje max gwiazdek ponieważ wydajność nie zachwyca i bardzo nie odpowiada mi zapach balsamu, wolę bezzapahowe.

Używam tego produktu od:wiele miesięcy
Ilość zużytych opakowań:sporo

Sredni

Balsam ma piekny, uzalezniajacy zapach, i dosc gesta, trescwa konsystencje. W zasadzie, trudno sie do niego przyczepic, dobrze sie rozsmarowuje i wchlania. I dziala zgodnie z obietnica producenta, nawilza do 12 godz, tylko kto oczekuje tak krotkiego nawilzenia?;/ Po tanszych balsamach np Nivea mialam skore o wiele dluzej nawilzona niz po tym nietanim dermokosmetyku. Podsumowujac, spelnia swoje zadanie, natomiast sprawdza sie tylko jako kosmetyk uzywany codziennie (najlepiej dwa razy dziennie) i nie ma mowy o zapominalstwie. Sucha skora na pewno nam o sobie przypomni. Dlatego ja wiecej po niego nie siegne,. ale jak wiadc ma grono wielbicielek:)

Używam tego produktu od:Okolo 2 miesiace z przerwami

swietny, ale malo wydajny

fantastyczny balsam, szczegolnie dla mojej suchej skory. swietnie nawilza i odzywia , efekt nawilzenia utrzymuje sie bardzo dlugo. malam wrazenie, ze utrzymuje moje moja skore w swietnej kondycji. konsystensja jest dosc ciezka ale szybko sie wchlania. zapach taki, jak wszystkich kosmetykow Dermadic, mi bardzo odpowiada. zdecydowanie nie polecam dla tlustej skory. minusem jest to, ze jest dosc malo wydajny.

Używam tego produktu od:ok. 3 tygodnie

Super - Hiper

Rewelacyjny balsam do ciała z mocznikiem, ktory bardzo dobrze nawilza skore, juz po pierwszym uzyciu czuc wyrazna poprawe. po ok 2 tygodniach stosowania skora jest miekka jak kaczuszka:D, gladziutka jak aksamit, nie ma uczucia sciagniecia, brak swiadu, brak luszczen. po rpostu zdrowa, piekna skora!!! zdecydowanie polecam dla osob z bardzo sucha skora, oraz z luszczyca czy atopowym zapaleniem skory!!! rewelacja!!! uzywalam go takze do rak, super nawilza, jednak do rak wolalabym cos o lzejszej konsystencji, wciaz takiego szukam...

Używam tego produktu od:2 lat

Przeciętny

Kupiłam balsam zachęcona opiniami na forum.
Miał :
- świetnie i dogłebnie nawilżać i odżywiać bardzo suchą skórę.
- mieć gęstą i odżywczą konsystencję.
- i w ogóle być super.

Nie jest.

Balsam jest przeciętny. Nieźle nawilża ale nie wychodzi poza standard zwykłego balsamu z supermarketu. Konsystencja nie jest wcale taka gęsta- na mojej skórze wchłania się natychmiast. Po dermokosmetyku spodziewałam sie dużo lepszych rezultatów. Moja skóra jest dużo gorzej nawilżona niż po Lipidei Dermiki.

Zgadzam sie z opiniami dotyczącymi opakowania - bardzo praktyczna pompka i wydajności - balsam starcza na długo

cudowny

Bardzo mi odpowiada:
* gęsta konsystencja;
* charakterystyczny dla kosmetyków tej firmy zapach - jest delikatny i znika na skórze praktycznie natychmiast, co mnie cieszy;
* bardzo dobrze nawilża i odżywia skórę, do tego długotrwale;
* jest bardzo łagodny, odpowiedni po depilacji;
* fantastycznie wydajny;
* estetyczne opakowanie, wygodna pompka.

Reasumując: aktualnie dyskwalifikuje każdy inny balsam, który stoi na mojej półce.

wręcz ideał.....!!!

Zaczelam uzywac go latem i przyznaje dla mnie na ta pore roku za mocny. Ale teraz kiedy zimno za oknem nie moge sie bez niego obejsc...... mam problemy z uzywaniem czegokolwiek regularnie do ciala..... Balsamy przewaznie mnie denerwowaly albo za geste, kleja sie do ubran albo tak lekkie ze wasciwie nie dzialaly.... A ten balsam to ideal..... Ja jestem strasznie wybredna ale ten balsam naprawde dziala. Nawilza, jest gest ale z drugiej strony dobrze sie wchlania, czuc taka mila powloczke na skorze, zapach tez sympatyczny, dozownik tez fajna rzecz ale kiedy balsam sie konczy pompka niestey nie potrafi sprostac wydobyciu balsamu na powierzchnie, to wlasciwie wg mnie jedyny minus.

Używam tego produktu od:dlugo....... z 4 miesiece
Ilość zużytych opakowań:1 teraz zaczynam 2