Lirene Dermoprogram, Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Formuła tego peelingu jest oparta na aktywnym działaniu złuszczającym kwasów owocowych.
Obumarły naskórek i zanieczyszczenia ulegają złuszczeniu. Pory zmniejszają się i stają się mniej widoczne.
Produkt polecany do każdego typu cery. Nie wysusza i nie podrażnia.

fajny

Moje ostatnie odkrycie kosmetyczne, mimo, że lubię peelingi mechaniczne to ten przepadł mi bardzo do gustu, zauważyłam dużą poprawę po regularnym stosowaniu go. Saszetka starczyła mi na ok 3 użycia więc wg mnie to dobry wynik. Poleca spróbować.

delikatny ale skuteczny

Po moich przygodach z peelingami do twarzy, które często mi ją podrażniają spróbowałam peelingu enzymatycznego. Jest równie skuteczny jak tradycyjny. ładnie pachnie i mało kosztuje. Raz na jakiś czas lubię go użyć aby odświeżyć moją skórę.

Chyba lepsza od większego

Bardzo długo stosowałam ten peeling, ma fajny zapach cera po nim jest miękka.
Wydaje mi się że jest lepszy peelingu w tubce, w każdym razie o wiele przyjemniejszy zapach :)

Bardzo dobry

Papaina wysoko w składzie - to rzadkość w drogeryjnych, a nawet aptecznych peelingach enzymatycznych.

Ma przyjemny zapach, jest przyjemny w stosowaniu. Saszetka wystarcza na 2 nałożenia na twarz. Działa idealnie. Bez podrażnień usuwa martwy naskórek. Skóra jest świetnie wygładzona i dobrze przygotowana do odżywczych zabiegów.

Podsumowując: bardzo dobry peeling.
Żałuję, że nie ma go w większych opakowaniach.

Wykorzystała: kilka próbek

Sprawdził się

Rzadko używam peelingów. Drobnoziarniste zdzierają mi naskórek, po gruboziarnistych boli mnie twarz. Enzymatyczne zawsze lekceważyłam, bez konkretnego powodu. Do czasu, aż wpadła mi w ręce saszetka Lirene, za całą;) złotówkę. Wypróbowałam i jestem pod wrażeniem.
1. Zapach - bardzo przyjemny, świeżo-słodkawy
2. Konsystencja - kremowa, łatwa do wmasowania
3. Działanie - po 5-ciu minutach zmywam za pomocą namoczonej, szorstkiej gąbeczki do demakijażu i mam gładką, oczyszczoną i odświeżoną skórę.
Nigdy więcej mechanicznych zdzieraków!

mój ulubiony peeling

Bardzo lubię ten peeling ze względu na brak konieczności tarcia, nakładam go na całą twarz i szyję na ok. 5 minut, a po spłukaniu moja skóra jest gładka i oczyszczona, tak jak zapewniał producent. Zdecydowanie polecam każdej Wizażance ;)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: tubka 75ml i dwie saszetki

Dobry

Mam ten peeling w wersji w tubce 75ml. Produkt wydajny, spełnia oczekiwania. Po użyciu skóra twarzy jest idealnie gładka, bez wyprysków. Zero tarcia naskórka, nakłada się jak lekka maseczka. Nie podrażnia skóry, polecam

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania z 75ml

może nie ideał, ale

+dostępność
+cena
+wydajność
+dobrze radzi sobie z suchymi skórkami
+skóra twarzy jest po nim niesamowicie gładka
+ od czasu gdy ograniczyłam moją codzienną pielęgnację i tym samym, zaczęłam używać tego produktu na mojej twarzy przestały się pojawiać pryszcze,podczas gdy wcześniej byłam nimi praktycznie wysypana

- nie poradził sobie niestety z zaskórnikami

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 całe i jestem w trakcie 4 saszetki

Totalna masakra

Kupiłam ponieważ lubię peelingi enzymatyczne, są dobre dla mojej skóry, która jest trądzikowa, a zarazem bardzo wrażliwa po różnych zabiegach. Długi czas używam już peelingu enzymatycznego z owoców tropikalnych z BU, który swoją drogą kocham i spodziewałam się czegoś podobnego bo ten też opierać się miał na wyciagu z owoców. Była w rossku prmocja więc za niecałe 2zł wrzuciłam do koszyka ten produkt, jakież było moje zdziwienie jak odkryłam w domu, że na 3 miejscu w składzie tuz po wodzie i czymś jeszcze jest PARAFINA, nie wyciągi z owoców itp tylko wstrętna PARAFINA, ok nie trzyma się tego długo na twarzy może nie zaszkodzi więc nałozylam, produkt lepki, klejący i wcale nie daję efektu oczyszczenia, ledwo wytrzymałam 10 min i poszłam zmyć, jak na parafine przystało zmywało się tragicznie, bleeee skóra lepka i ani troszkę nie oczyszczona.
Na plus może potraktowałabym wydajność bo przez tą śliskość jest wydajny, ale ja wyrzuciłam reszte do kosza.
Dziewczyny ten produkt nie ma nic wspólnego z prawdziwym własno robionym peelingiem enzymatycznym z owoców tropikalnych obojętnie czy z BU czy enaturalne, ten produkt nie daje żadnego uczucia ani efektu oczyszczenia czy złusczenia/
NIE POLECAM

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Przyzwoity produkt.

Produkt godny wyprobowania moim zdaniem.

+ Cena.
+ Wydajność.
+ Zapach.
+ Dostępność.

+/- Działanie: Peeling dość dobrze wygładza skórę, ale nie radzi sobie ze wszystkimi odstającymi skórkami. Nie niweluje zaskórników. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku, ale dla mnie jest to niewystarczające. Potrzebuję jednak mocniejszych produktów.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10 ml

dobra

plusy:
-wydajność
-cena
-dostępność
-nie podrażnia, nie szczypie
-łatwość aplikacji i spłukiwania
-nawilża skórę

minusy:
-zbyt intensywny zapach
-mogłaby być mocniejsza, złuszcza tylko odstające suche skórki
-producent nie pisze jak długo można zostawić ją na skórze ("kilka minut")

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: 1 x 10ml

dobry peeling

+cena
+dostępność
+sposób użycia
+działanie
Bardzo fajnie i delikatnie oczyszcza cerę, jest skuteczny mimo tego że po prostu się go nakłada. Jednak gdy jest nałożony zbyt blisko oczu, szczypie.
Idealnie komponuje się z maseczką nawilżającą

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek