Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Lirene Dermoprogram, Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Cena już od 2,53 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Formuła tego peelingu jest oparta na aktywnym działaniu złuszczającym kwasów owocowych.
Obumarły naskórek i zanieczyszczenia ulegają złuszczeniu. Pory zmniejszają się i stają się mniej widoczne.
Produkt polecany do każdego typu cery. Nie wysusza i nie podrażnia.

enzymatyczne
oczyszczające
w saszetce
<50ml

Chyba lepsza od większego

Bardzo długo stosowałam ten peeling, ma fajny zapach cera po nim jest miękka.
Wydaje mi się że jest lepszy peelingu w tubce, w każdym razie o wiele przyjemniejszy zapach :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468077].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Papaina wysoko w składzie - to rzadkość w drogeryjnych, a nawet aptecznych peelingach enzymatycznych.

Ma przyjemny zapach, jest przyjemny w stosowaniu. Saszetka wystarcza na 2 nałożenia na twarz. Działa idealnie. Bez podrażnień usuwa martwy naskórek. Skóra jest świetnie wygładzona i dobrze przygotowana do odżywczych zabiegów.

Podsumowując: bardzo dobry peeling.
Żałuję, że nie ma go w większych opakowaniach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1417651].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Sprawdził się

Rzadko używam peelingów. Drobnoziarniste zdzierają mi naskórek, po gruboziarnistych boli mnie twarz. Enzymatyczne zawsze lekceważyłam, bez konkretnego powodu. Do czasu, aż wpadła mi w ręce saszetka Lirene, za całą;) złotówkę. Wypróbowałam i jestem pod wrażeniem.
1. Zapach - bardzo przyjemny, świeżo-słodkawy
2. Konsystencja - kremowa, łatwa do wmasowania
3. Działanie - po 5-ciu minutach zmywam za pomocą namoczonej, szorstkiej gąbeczki do demakijażu i mam gładką, oczyszczoną i odświeżoną skórę.
Nigdy więcej mechanicznych zdzieraków!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182413].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

mój ulubiony peeling

Bardzo lubię ten peeling ze względu na brak konieczności tarcia, nakładam go na całą twarz i szyję na ok. 5 minut, a po spłukaniu moja skóra jest gładka i oczyszczona, tak jak zapewniał producent. Zdecydowanie polecam każdej Wizażance ;)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: tubka 75ml i dwie saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027453].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Mam ten peeling w wersji w tubce 75ml. Produkt wydajny, spełnia oczekiwania. Po użyciu skóra twarzy jest idealnie gładka, bez wyprysków. Zero tarcia naskórka, nakłada się jak lekka maseczka. Nie podrażnia skóry, polecam

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania z 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016088].usefull || 0 }}% pomocna.

może nie ideał, ale

+dostępność
+cena
+wydajność
+dobrze radzi sobie z suchymi skórkami
+skóra twarzy jest po nim niesamowicie gładka
+ od czasu gdy ograniczyłam moją codzienną pielęgnację i tym samym, zaczęłam używać tego produktu na mojej twarzy przestały się pojawiać pryszcze,podczas gdy wcześniej byłam nimi praktycznie wysypana

- nie poradził sobie niestety z zaskórnikami

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 całe i jestem w trakcie 4 saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009799].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalna masakra

Kupiłam ponieważ lubię peelingi enzymatyczne, są dobre dla mojej skóry, która jest trądzikowa, a zarazem bardzo wrażliwa po różnych zabiegach. Długi czas używam już peelingu enzymatycznego z owoców tropikalnych z BU, który swoją drogą kocham i spodziewałam się czegoś podobnego bo ten też opierać się miał na wyciagu z owoców. Była w rossku prmocja więc za niecałe 2zł wrzuciłam do koszyka ten produkt, jakież było moje zdziwienie jak odkryłam w domu, że na 3 miejscu w składzie tuz po wodzie i czymś jeszcze jest PARAFINA, nie wyciągi z owoców itp tylko wstrętna PARAFINA, ok nie trzyma się tego długo na twarzy może nie zaszkodzi więc nałozylam, produkt lepki, klejący i wcale nie daję efektu oczyszczenia, ledwo wytrzymałam 10 min i poszłam zmyć, jak na parafine przystało zmywało się tragicznie, bleeee skóra lepka i ani troszkę nie oczyszczona.
Na plus może potraktowałabym wydajność bo przez tą śliskość jest wydajny, ale ja wyrzuciłam reszte do kosza.
Dziewczyny ten produkt nie ma nic wspólnego z prawdziwym własno robionym peelingiem enzymatycznym z owoców tropikalnych obojętnie czy z BU czy enaturalne, ten produkt nie daje żadnego uczucia ani efektu oczyszczenia czy złusczenia/
NIE POLECAM

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995767].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity produkt.

Produkt godny wyprobowania moim zdaniem.

+ Cena.
+ Wydajność.
+ Zapach.
+ Dostępność.

+/- Działanie: Peeling dość dobrze wygładza skórę, ale nie radzi sobie ze wszystkimi odstającymi skórkami. Nie niweluje zaskórników. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku, ale dla mnie jest to niewystarczające. Potrzebuję jednak mocniejszych produktów.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984153].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra

plusy:
-wydajność
-cena
-dostępność
-nie podrażnia, nie szczypie
-łatwość aplikacji i spłukiwania
-nawilża skórę

minusy:
-zbyt intensywny zapach
-mogłaby być mocniejsza, złuszcza tylko odstające suche skórki
-producent nie pisze jak długo można zostawić ją na skórze (&quot;kilka minut&quot;)

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: 1 x 10ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976571].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry peeling

+cena
+dostępność
+sposób użycia
+działanie
Bardzo fajnie i delikatnie oczyszcza cerę, jest skuteczny mimo tego że po prostu się go nakłada. Jednak gdy jest nałożony zbyt blisko oczu, szczypie.
Idealnie komponuje się z maseczką nawilżającą

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973076].usefull || 0 }}% pomocna.