Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Peeling enzymatyczny bez konieczności tarcia z wyciągiem z owoców

Cena już od 2,19 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Formuła tego peelingu jest oparta na aktywnym działaniu złuszczającym kwasów owocowych.
Obumarły naskórek i zanieczyszczenia ulegają złuszczeniu. Pory zmniejszają się i stają się mniej widoczne.
Produkt polecany do każdego typu cery. Nie wysusza i nie podrażnia.

enzymatyczne
oczyszczające
w saszetce
<50ml

Znasz skład tego produktu?

Wykorzystała: kilka próbek

Sprawdził się

Rzadko używam peelingów. Drobnoziarniste zdzierają mi naskórek, po gruboziarnistych boli mnie twarz. Enzymatyczne zawsze lekceważyłam, bez konkretnego powodu. Do czasu, aż wpadła mi w ręce saszetka Lirene, za całą;) złotówkę. Wypróbowałam i jestem pod wrażeniem.
1. Zapach - bardzo przyjemny, świeżo-słodkawy
2. Konsystencja - kremowa, łatwa do wmasowania
3. Działanie - po 5-ciu minutach zmywam za pomocą namoczonej, szorstkiej gąbeczki do demakijażu i mam gładką, oczyszczoną i odświeżoną skórę.
Nigdy więcej mechanicznych zdzieraków!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1182413].usefull || 0 }}% pomocna.

mój ulubiony peeling

Bardzo lubię ten peeling ze względu na brak konieczności tarcia, nakładam go na całą twarz i szyję na ok. 5 minut, a po spłukaniu moja skóra jest gładka i oczyszczona, tak jak zapewniał producent. Zdecydowanie polecam każdej Wizażance ;)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: tubka 75ml i dwie saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1027453].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Mam ten peeling w wersji w tubce 75ml. Produkt wydajny, spełnia oczekiwania. Po użyciu skóra twarzy jest idealnie gładka, bez wyprysków. Zero tarcia naskórka, nakłada się jak lekka maseczka. Nie podrażnia skóry, polecam

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania z 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1016088].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

może nie ideał, ale

+dostępność
+cena
+wydajność
+dobrze radzi sobie z suchymi skórkami
+skóra twarzy jest po nim niesamowicie gładka
+ od czasu gdy ograniczyłam moją codzienną pielęgnację i tym samym, zaczęłam używać tego produktu na mojej twarzy przestały się pojawiać pryszcze,podczas gdy wcześniej byłam nimi praktycznie wysypana

- nie poradził sobie niestety z zaskórnikami

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 całe i jestem w trakcie 4 saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009799].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalna masakra

Kupiłam ponieważ lubię peelingi enzymatyczne, są dobre dla mojej skóry, która jest trądzikowa, a zarazem bardzo wrażliwa po różnych zabiegach. Długi czas używam już peelingu enzymatycznego z owoców tropikalnych z BU, który swoją drogą kocham i spodziewałam się czegoś podobnego bo ten też opierać się miał na wyciagu z owoców. Była w rossku prmocja więc za niecałe 2zł wrzuciłam do koszyka ten produkt, jakież było moje zdziwienie jak odkryłam w domu, że na 3 miejscu w składzie tuz po wodzie i czymś jeszcze jest PARAFINA, nie wyciągi z owoców itp tylko wstrętna PARAFINA, ok nie trzyma się tego długo na twarzy może nie zaszkodzi więc nałozylam, produkt lepki, klejący i wcale nie daję efektu oczyszczenia, ledwo wytrzymałam 10 min i poszłam zmyć, jak na parafine przystało zmywało się tragicznie, bleeee skóra lepka i ani troszkę nie oczyszczona.
Na plus może potraktowałabym wydajność bo przez tą śliskość jest wydajny, ale ja wyrzuciłam reszte do kosza.
Dziewczyny ten produkt nie ma nic wspólnego z prawdziwym własno robionym peelingiem enzymatycznym z owoców tropikalnych obojętnie czy z BU czy enaturalne, ten produkt nie daje żadnego uczucia ani efektu oczyszczenia czy złusczenia/
NIE POLECAM

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995767].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyzwoity produkt.

Produkt godny wyprobowania moim zdaniem.

+ Cena.
+ Wydajność.
+ Zapach.
+ Dostępność.

+/- Działanie: Peeling dość dobrze wygładza skórę, ale nie radzi sobie ze wszystkimi odstającymi skórkami. Nie niweluje zaskórników. Pozostawia skórę gładką i miękką w dotyku, ale dla mnie jest to niewystarczające. Potrzebuję jednak mocniejszych produktów.

Używam tego produktu od: styczeń 2015
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka 10 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984153].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra

plusy:
-wydajność
-cena
-dostępność
-nie podrażnia, nie szczypie
-łatwość aplikacji i spłukiwania
-nawilża skórę

minusy:
-zbyt intensywny zapach
-mogłaby być mocniejsza, złuszcza tylko odstające suche skórki
-producent nie pisze jak długo można zostawić ją na skórze ("kilka minut")

Używam tego produktu od: już nie
Ilość zużytych opakowań: 1 x 10ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976571].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry peeling

+cena
+dostępność
+sposób użycia
+działanie
Bardzo fajnie i delikatnie oczyszcza cerę, jest skuteczny mimo tego że po prostu się go nakłada. Jednak gdy jest nałożony zbyt blisko oczu, szczypie.
Idealnie komponuje się z maseczką nawilżającą

Ilość zużytych opakowań: 5 saszetek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973076].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla suchej cery

Peeling nie nadaje się do cery suchej, alergicznej.

Może i dobrze oczyszcza skórę, jednak kolejnego dnia miałam kilka bolących krostek na policzku i brodzie.
Chciałam dać mu szansę - stosowałam go 2 razy w tygodniu przez 2 tygodnie i za każdym razem mi coś wyskakiwało.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947538].usefull || 0 }}% pomocna.

godny polecenia :)

Uzywam go 2 razy w tygodniu,nakladajac z mala iloscia wody i wmasowujac w skore,po ok 10 min zmywam, twarz jest gladka miekka na drugi dzien rozjasniona ( zawsze robie peeling wieczorem przed pojsciem spac )mam bardzo wrazliwoa cere paktycznie wszystkie peelingi albo podrazniały mnie albo szcyzpały,u tego nie czuje zadnego negatywnego wplywu,twarz wyglada potem swietnie,brak widocznych skorek,jednak tzeba go uzywac regularnie,wtedy naprawde jest wart swojej ceny

zalety:
wydjanosc ( 75 mln w rossmanie )
cena
niweluje suche skorki

wady brak

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: nadal 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947526].usefull || 0 }}% pomocna.