Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ralph

Ralph

Cena już od 107,06 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kompozycja nut mandarynki, żółtej frezji, liścia jabłoni, magnolii...
Piękny świeży zapach. Dla kobiet radosnych, śmiałych, rozmarzonych i romantycznych.
Nuty zapachowe: liść jabłoni, żółta frezja, włoska mandarynka, magnolia, osmanthus, kwiat lipy, purpurowa frezja, boronia, piżmowiec, biały irys.

Cena: ok. 150 zł / 30 ml, 220 zł / 50 ml

Żywioł wody.

Czuję tę świeżość i chyba wiem, co autor miał na myśli.

Zapach jest lekki, w sportowym stylu, ale wciąż kobiecy.
Bardzo orzeźwiający. Czuję przejrzystość wody, chłód lodu, soczystość owoców i słodycz kwiatów.

Flakon prosty, nieskomplikowany. Przyjemnie niebieski.
Zapach głównie na lato, celem orzeźwienia.

Niestety, aktualnie ciężki do zdobycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1356486].usefull || 0 }}% pomocna.

lekki, świeży, sportowy

Długotrwały zapach dla aktywnych kobiet, moim zdaniem idealnie nadaje się na ciepłe, letnie dni. Prosty i skromny flakonik kryje w sobie fajną owocową nutkę. Bardziej dziewczęcy niż kobiecy, ale absolutnie nie tandetny :)

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[907055].usefull || 0 }}% pomocna.

Niespotykany

Wspaniała woda toaletowa, jest zarazem lekka i zwiewna, jak powiew letniej morskiej bryzy oraz trwała i wyczuwalna na skórze przez cały, nawet upalny dzień. Z tego powodu są właśnie idealne na lato. Napawają radością i optymizmem, jak dla mnie są po prostu cudowne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899668].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Subtelny perfum

Subtelny perfum, po ktorym nie boli głowa, utrzymuje się przez cały dzień, używam go tylko na wiosnę i latem, w tych porach jest idealny!!! Wiele osob mowilo mi, ze ladnie pachnę. Naprawdę na upalne dni warto mieć go pod ręką aby jego aksamitny zapach uwalniał się przez cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[863200].usefull || 0 }}% pomocna.

zapach dla nastolatek

Jako nastolatka bardzo lubiłam ten zapach. Teraz jedynie mogę przyznać, że jest ładny. I nic poza tym. Jest nijaki. Przyzwoity. Zero pazura, zero zaskoczenia, zero czegoś intrygującego. Zbyt bezpieczny i prosty jak dla mnie.

Zawsze kojarzył mi się ze słodkimi ogórkami, choć w składzie go tam nie ma. Ogólnie zapach jest typowo letni, taki słodki, ale nie ciężki. Wręcz mgiełkowaty.

Trwałość również przeciętna. Tak samo jak butelka i cena.

Myślę, że jest to przyzwoity wybór dla nastolatek. By łądnie pachnieć, ale nie robić nikomu krzywdy - frezja z mandarynką i znów nic poza tym.

Po prostu czegoś innego oczekuję od perfum.

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś rok
Ilość zużytych opakowań: 1x50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[842892].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękne

Pokochałam te perfumy od razu jak je tylko poczułam, kilka lat temu miałam pierwszą butelkę, byłam bardzo zadowolona, ponieważ perfumy idealnie pasują na wiosnę/lato. Są lekkie, świeże i przede wszystkim trwałe. Po skończeniu butelki miałam inne perfumy ( nie należę do osób wiernych tym samym zapachom i kupujących te same perfumy, pomimo, że zapach mi się podoba to po jednej butelce już mi się nudzi). Ostatnio przypadkiem poczułam od kogoś Ralpha i zatesknilam za tym zapachem tak bardzo, ze wrocilam do nich po dluzszej przerwie i jestem bardzo zadowlona:) Perfumy są tak samo trwałe i swieże jak wcześniej, zapach po prostu cudny. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej butelki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[830412].usefull || 0 }}% pomocna.

Migrenowo słodki i nic więcej

Niestety rozczarowanie... Kupiłam go, bo wydawał mi się przyjemny i w sam raz na lato. Okazało się że przy używaniu przez wakacyjny tydzień wczasowy miałam od niego migreny - okropny, mdły, cukierek w landrynkowym sosie. Trwałość niska. Na mojej skórze źle się zachowuje, bo pozostawia sam lukier. Na szczęście na krótko.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[810091].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie jest Ralph

Ralpha używała moja mama 10 lat temu. Uwielbiałam ten zapach. Często ściągałam korek tylko po to aby powąchać atomizer. Był to w moim mniemaniu najpiękniejszy zapach na świecie.

Mama przestała używać Ralpha bo zniknął z Sephory.
Za to ja nie mogłam przestać myśleć o tym zapachu, mimo że miałam już swoje własne flakony.
Znalazłam w perfumerii internetowej. Kliknęłam 100 ml (cierpiąc w duchu bo 250 zł to duże obciążenie dla studenckiego budżetu) i nie mogłam doczekać się aż ponownie powącham to cudo.

I powiem Wam jedno.
TO NIE JEST TEN ZAPACH.
Pachnie jak popłuczyny dawnego Ralpha który był słodki, harmonijny i piękny.
Ma jakąś drażniącą nutę.
Przy tym trwałość skandaliczna.
I nie chodzi tylko o zmianę odbioru zapachu. Odlałam 10ml mojej mamie, i nie mówiłam jej o moich spostrzeżeniach. Zadzwoniła do mnie i powiedziała że to nie jest Ralph. A ona używała go przez 3 lata i bardzo dobrze go pamięta.

Nawet nie jest mi szkoda straconych pieniędzy. Żałuję tylko, że nigdy nie będę mogła używać zapachu w którym się zakochałam jako dziecko.

Zużyję albo wymienię. Jeśli zużyję to bez entuzjazmu.

Używam tego produktu od: grudzień 2012
Ilość zużytych opakowań: połowa ze 100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[770603].usefull || 0 }}% pomocna.

boski zapach!

zakochalam sie w tym zapachu od samego poczatku, moj ulubiony

zapach jest bardzo trwaly, trzyma sie dlugo i jest wydajny :)

wspanialy letni zapach, swiezy i zdecydowanie nie jest duszacy ani przytlaczajacy.

Ilość zużytych opakowań: 1x100ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[766880].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowanie :(

Szukałam perfum po nutach zapachowych. Chciałam czuć frezję, wiosnę, świeżość. Ralph rzeczywiście pachnie świeżo, po czasie bardziej słodko. Zapach jest w porządku, choć szału nie ma. Ale nie mogę zrozumieć, dlaczego się mnie nie trzyma. Psikam się nim jak mgiełką za 20 zł, tak obficie... i równie szybko jak ta mgiełka znika. Jestem rozczarowana, bo to jednak nie jest mgiełka... i nie za 20 zł...

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż pół z 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[765676].usefull || 0 }}% pomocna.