Barwa, Miss, Krem pielęgnacyjny do rąk i paznokci z ekstraktem z wiśni (nowa wersja)

Krem przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry rąk i paznokci. Dzięki zawartości ekstraktu z wiśni działa rewitalizująco i zmiękczająco na skórę dłoni. Zawartość alantoiny i gliceryny sprawia, że skóra jest gładka, miękka i elastyczna. Krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Chroni przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.
Szczególnie polecany dla skóry podrażnionej i wysuszonej.

Cudowny letni zapach wiśniowy

Zalety:
- śliczny zapach wiśniowy
- działanie odżywcze i nawilżające
- doskonale wygładza skórę dłoni
- ma lekką konsystencję która szybko się wchłania
- uczucie nawilżenia trwa przez długi czas
- niska cena
- wydajność wysoka

to nie to

Niestety od kremów do rąk oczekuję nawilżenia. Tutaj go nie dostałam i średnio co pół godziny mam ochotę posmarować jeszcze raz nim ręce.

Na pewno dużym atutem jest tu przepiękny zapach, ale na plusach się kończy, a szkoda

I tak i nie

Krem ma swoje plusy i minusy, wywołał u mnie mieszane uczucia.

Z jednej strony jest tani, ma wygodną stojącą tubkę, dosyć szybko się wchlania, ma przyjemną lekką konsystencję i na początku strasznie mi się spodobał jego wiśniowy zapach.

No właśnie, ale potem..zapach ten zaczął mi przeszkadzać, jako że jest dosyć mocno intensywny, zaczął mi zalatywać chemią.Chyba jednak wolę mniej wyraziste zapachy na dłoniach.

Co do samego działania, z początku ok. Poprawiał kondycję suchych dłoni, jednak nie jest to jakoś mocno działający krem i z czasem moje dłonie zaczęły potrzebować czegoś bardziej regenerującego i nawilżającego.

Podsumowując, kremik przeciętny. Sprawdzi się jako doraźny kosmetyk do smarowania rąk w ciągu dnia. Zapach mocny, nie każdemu się spodoba.

Moje łapki go pokochały :)

Krem zobaczyłam u koleżanki w trakcie wspólnego wyjazdu tak mi się spodobał, ze postanowiłam sobie go zakupić bo bardzo pozytywnie mnie zaskoczył i to był strzał w dziesiątką. Teraz mam go zawsze pod ręką:)Uwielbiam go za jego działanie jest po prostu rewelacyjny spisuje się u mnie na piękną 6tkę z ogromnym +:
1. Cudnie nawilża moje dłonie
2. Stały się one idealnie gładkie i miękkie
3. Ma wspaniałą konsystencje
4. Doskonale się rozsmarowuje i wchłania
5. Jest bardzo wydajny
6.Ma przepiękny zapach ajjjj moich ulubionych wiśni
Ogromny+ Efekt działania kremu spełnia moje oczekiwania w 100%.
Jestem bardzo zadowolona i polecam naprawdę wszystkim bo warto :)

Używam tego produktu od: kwietnia
Ilość zużytych opakowań: dwa