Osis+ Twist Curl Activator

Osis+ Twist Curl Activator

Fluid zwiększający skręt włosów. Podnosi włosy i nadaje im sprężystość. Poprawia skręt, nawilża, rewitalizuje loki. Do włosów naturalnie kręconych i po trwałej.

Cena: ok. 35 zł / 150 ml w sklepach fryzjerskich

dziwny

Mi osobiście nie pasuje. Ale fakt faktem że spelnia obietnice producenta, co sie rzadko zdarza. Tak więc po jego użyciu włosy zdecydowanie mocniej się skręcają, łatwiej unieść je u nasady, uzyskują ładny połysk, stosunkowo miły zapach. Utrwalenie dość mocne, ale nie sztywne więc raczej sprawdzał sie na wiekszych wyjściach. Generalnie efekt po jego użyciu zadowalający. Przy codziennym uzywaniu zauważamy,że wysusza, cięzko go wyczesać i trochę jednak obciąża włosy(a może ciezko go dobrze spłukać). Faktycznie po kilkunastu godzinach zaczyna się osypywać. Ale jak stwierdziłam producent spełnia obietnice, a to że nie spełnia on oczekiwań posiadaczek kręconych włosów to inna sprawa, dlatego cięzko mi go jednoznacznie ocenic. Daję trzy gwiazki, ale z mocnym plusem w kierunku czterech.

Zabojstwo dla wlosow!!!!

Mam delikatne, falowane wlosy. Uzywalam Togi Curl Jam ze znakomitym rezulataem - burza lsniacych, poskrecanych wlosow pachnacych malinami. Kiedy kosmetyk wycofano (odzalowac nie moge) pani ze sklepu na Koszykowj poradzila mi ten fluid. Do dzis wyrzucam sobie, ze niezauwazylam tego alkoholu denat. na drugiej pozycji.. Fluid owszem - bardzo delikatnie podkresla skret, ale mi zamienil wlosy w koltun, zniszczone siano, po zuzyciu calej tubki musialabym chyba obciac wlosy. Bardzo inwazyjny bubel!

Dla mnie bomba ale... :)

Mam suche, krecone, póldługie włosy i im sa dluzsze tym trudniej jest im zachowac skręt. Dzieki Osis wloski ladnie sie kreca, na drugi dzien wystarczy je lekko, ale to bardzo lekko zmoczyc wilgotnymi rekami i ponownie wysyszyc suszarka a odzyskaja piekny skret. Wystracczy niewielka ilosc i wlosy ladnie sie kreca, choc podczas suszenia trzeba pamietac o pochyleniu glowy do przodu i ugniataniu rekami. Jak kazdy kosmetyk i ten ma wady: okropnie plącze i wysusza włosy. Staram sie nie stosowac go za czesto.

Makijaż Maybelline

Pol na Pol

no więc kupiłam sobie ten fluid , z nadzieja ze wreszcie uzyskam mocniejszy skret moich falowanych wlosow i ujazmie ich puszenie . Za pierwszym razem zrobilam tak : po myciu wgniatlam we welosy ten specyfik , potem trochę podsuszylam suszarka caly czas ugniatajac pasma , a na koniec wilgotne wlosy zaplotlam w dwa warkocze i tak poszlam spac. A gdy rano sie obudzilam i rozplotlam je byly REWELACYJNE ! mocniej falowane , blyszczące , zero siana :) ale tylko przez jeden dzien :(:( dlatego odejmuje 2 ** - bo mogloby byc lepiej , chociaz przez 3 dni. Ale i tak zachęcam do kupna , bo wg mnie warto ! pa

Mierniaczek...

Uzywalam niedawno aby uelatycznic wloski krecone po stylingu/trwalej (IMHO to byla trwala, ale fryzjerka zarzekala sie, ze tylko styling). Efekty - ciezko zauwazyc cos poza sztywnoscia wlosow i dziwnym bialym nalocikiem. Beda z niego zadowlone wielbicielki fryzur typu mokra wloszka - dla zwolenniczek bardziej naturalnego looku i posiadzcaek ciemnych wloskow - nie polecam.

zakręcona, zakręcona...

Mam naturalnie kręcone włosy i od dawna poszukuję czegoś, co by utrwaliło ich skręt i zapobiegało puszeniu. Skusiłam się właśnie na ten fluid i mam nieco mieszane uczucia. Moje włosy są po nim trochę bardziej skręcone niż zwykle, nie puszą się, nie są posklejane, ani przyklapnięte. Są po prostu ok. Loki trzymają się bez zarzutu przez 3 dni. Fluid nie pozbawia włosów połysku i miękkości (które to zawdzięczam szamponowi i odżywce), choć odrobinkę je usztywnia (w końcu musi jakoś utrwalać). Jednak jest jedno małe ale... Otóż na początku, już po 2-3 uzyciach fluidu zauważyłam wysuszenie włosów i zaprzestałam ciągłego używania. Stosowałam co drugie, trzecie mycie. Potem znowu spróbowałam używać co każde mycie, ale z równoczesnym stosowaniem odżywki do spłukiwania co mycie i Wax'a co drugie mycie i już jest ok. Taki sposób nawilżania i odżywiania moich i tak suchych włosów stosuję już 3 tydzień i naprawdę nie zauważam żadnych objawów wysuszenia (ani obciążenia) włosów. Niemniej jednak muszę jeszcze dodać, iż fluid jest niezbyt wydajny (a do tego sam wypływa z tubki po jej otwarciu): w 2 miesiące na moje długie na 3/4 pleców loki zużyłam 2/3 tubki. Poza tym nie odpowiada mi jego zapach, który całe szczęście i tak bardzo krótko utrzymuje się na włosach, no i cena (jak dla mnie trochę za wysoka: zapłaciłam za niego 29,90zł).

ble bleee

Mam cienkie i delikatne włosy podatne na kręcenie. Miękkie i co w tym wypadku istotne sa czarne. Po użyciu tego fluidu moje włosy były posklejane gdzieniegdzie a gdzieniegdzie puszyste i poskręcane. Ale to jeszcze można przezyć, natomiast absolutnie nie mogłam znieść pozostałości na włosach w postaci białego nalotu gdzieniegdzie ( tam najczęściej gdzie się skleiły) :( Rozczesywanie nic nie pomagało, osad trwał :( Próbowałam róznych metod: nakładałam na lekko wilgotne włosy, na mocniej wilgotne, nakładałam mniej albo śladowe ilości tego fluidu ZAWSZE z takim efektem :( Niestety na czarnych włosach osad wyglądał koszmarnie :( Skrętu spektakularnego nie zauważyłam, puszystość średnia, na słońcu powoduje przesuszenie włosów. Wydajny. Nie polecam.

Nie lubię

Kosmetyki do kręconych włosów powinnya) pomagać w formowaniu lokówb) nabłyszczać c) nawilżać ad. a) Curl Activator zapewnia ładny skręt. Włosy są miękkie i naturalne w dotyku. Jak dla mnie za mało utrwala.ad. b) Fluid nie nabłyszcza włosów. Co prawda producent tego nie obiecuje, ale kręcone włosy zwykle same z siebie nie są błyszczące, więc...ad. c) Na drugim miejscu w składzie kosmetyku jest alkohol. Zatem, wbrew obietnicom producenta, przy regularnym stosowaniu kosmetyk zamiast nawilżyć - wysuszy włosy i spowoduje sianko na głowie :(Dostałby ***, gdyby nie alcohol denat. w składzie. Zabójstwo dla kręconych włosów, z reguły podatnych na wysuszenie! Ilość zużytych opakowań: jedno, używałam przez rok po kilka razy w miesiącu, na przemian z innymi kosmetykami.