Special Body Active, Serum na cellulit

Special Body Active, Serum na cellulit

Pojemność 7 szt

Serum do czternastodniowej kuracji. Jedna ampułka wystarcza na dwukrotną aplikację. Stosować rano i wieczorem. Dobrze się wchłania, ma nawet przyjemny zapach - zielonej kawy. Skuteczny. Po kuracji skóra na pośladkach poprawiła się.

Głównie ujędrnia

Zazwyczaj podchodzę z dużym dystansem do produktów ogólnie określanych mianem "antycellulitowych". Jednak w tym przypadku skusiła mnie przystępna cena i ciekawość. Ogólnie marka Kolastyna nie cieszy się u mnie dobrą opinią, więc nie liczyłam na szokujące efekty po zastosowaniu serum. Chyba dobrze sie stało, że podeszłam do tego produktu z takim dystansem. W moim przypadku działanie "antycellulitowe" było złudne (czyli tak jak się spodziewałam - żadne), jednak zaskoczył mnie inny efekt, jaki wywarło serum. Otóż skóra była bardzo ładnie napięta, jedwabista i wygładzona (nawet mój narzeczony to zauważył ;). Szczęśliwie się składa, że konsystencja serum nie jest ani trochę lepka. To bardzo duża zaleta, zwłaszcza latem, gdy po szybkim prysznicu, można wetrzeć serum do wchłonięcia, założyć sukienkę i nic sie nie lepi, a przy tym przyjemnie pachnie. Niesamowity efekt wygładzający powstaje przy jednoczesnym zastosowaniu szczotki do masażu. Jedna fiolka istotnie starcza na 2 razy. Jeśli szukacie czegoś do nadania jedwabistej gładkości skórze ud, pośladków oraz brzucha, to jest to dobry wybór za przystępną cenę. Jeśli szukacie produktu, który ma głównie dzialać anty-cellulitowo, to nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Mi nic nie zredukowało

Namówił mnie na nie mój TŻ gdy byliśmy w supermarkecie. Akurat było po przystępnej cenie - 24,90. Pomyślałam, że może warto wypróbować.
No i nie warto było.
Miałam nadzieję, że choć trochę zredukuje mój celulit, ale niestety nie :( Ampułka wystarczyła mi na 2 razy. Smarowałam uda i pośladki. Dość szybko się wchłania, trochę na początku serum jest lepkie, ale potem nie ma po nim śladu. Mogłam się smarować też rano. Zapach taki dość znośny, konsystencja jak dla mnie za rzadka i ampułki czasem ciężko było otworzyć. Niestety nie zauważyłam u siebie zredukowania celulitu :( ani nie było efektu wygładzenia, nie zredukowało mi nadmiaru tłuszczu.
Serum porównywalne do jakiegokolwiek kremu antycelulitowego za 10zł i nie jest wart tych 25zł.
Ja już go nie kupię i nie polecam.

Używam tego produktu od: 22 dni

świetne działanie

Kolejny ze specyfików, jakie wykorzystywałam w ramach zimowych prewencji zwiotczenia skóry. Ten sprawdził się znakomicie, przy optymalnym nałożeniu nie zostawiał na skórze śladu, wyrażnie wzmacniał skórę (z tym, że stanem wyjściowym był stan "normalny") i ujędrniał ciało. Konsystencja sprawia, że wolę go od wielu kremów i żeli.

Używam tego produktu od: swojego czasu przez 28 dni

O botoksie mity

Miłe zaskoczenie

Podeszłam do tego kosmetyku bardzo sceptycznie bo i czego oczekiwać za te pieniądze.Zakupiłam też Active krem na cellulit i stosowałam je razem. Nie oczekiwałam wiele, ale bardzo miło się zdziwiłam już po tygodniu... Skóra zrobiła się napieta, gładka, a cellulit kóry był już dość zaawansowany i widoczny w postaci dużych grudek i pofałdowań bardzo się zmniejszył ...a to jeszcze nawet nie połowa opakowania. Polecam!!!!

Używam tego produktu od: 7 dni
Ilość zużytych opakowań: pół

zgiń zmoro

Kompletna strata nie tylko pieniędzy ale i czasu. Ampułki nie mają ŻADNEGO działania poza sklejającym. Po raz kolejny okazuje się że nie każdy może produkować kosmetyki w "new, fancy forms" - tu pewnie niedoścignionym wzorem były ampułki elancyl i bo to tak fajnie i ekologicznie napisać że to samo może wyprodukować polska firma za 1/4 ceny. Otóż w tym przypadku nie może.Dla mnie stosowanie takiego kosmetyku po prostu nie ma sensu!(Gwoli ścisłości od paru lat jestem tego świadoma, a ampułek kolastyny używałam ze 3 lata temu na studiach).

Używam tego produktu od:chyba miesiąc

Troche wytrwałości i działa

Porownujac ten kosmetyk z innymi rowniez tymi drozszymi ktorych używalam musze przyznac ze przebija on wszystkie.A cena za jego efekty jest niewielka.Jak juz zaczelam ten kosmetyk tak jak i inne potrzebuje troche czasu i napewno nie bedzie to ekspresowa kuracja 14 dniowa.Ale juz po miesiacu systematycznego stosowania rezultat jest zaskakujacy.Obecnie jestem w trakcie 3 opakowania(dla mnie sa one bardzo wydajne) a czwarte profilaktycznie zakupione lezy .A efekty hmmm... z powaznego pofaldowania na udach( takie widoczne tu i tam jak sie stoi) pozostal zwykly nieunikniony dla kobiet efekt lekkich grudeczek jak sie scisnie skore ale musze sie nasciskac i nasciskac a grudki sa sporadyczne.Dodam oczywiscie ze moja kuracji wspomagalo lato i zwiekszony ruch no i lekkie dania.Zobaczymy jak sie potoczy los moich ud w zimie ale tego kosmetyku napewno nie odstawie

Używam tego produktu od:3 miesiecy

BEZNADZIEJA!

Kupiłam dwa zestawy ampułek na 28 dni kuracji i to był niestety błąd! Wyrzuciłam ponad 50 zł w błoto. Ampułki sumiennie stosowałam każdego dnia na uda i pośladki, ściśle według zaleceń producenta. Po 14 dniach nie było żadnego efektu! Podkreślam-> ŻADNEGO!
Nie zraziłam się tym jednak i postanowiłam rozpocząć kolejną kurację w formie eksperymentu. Postanowiłam smarować preparatem tylko prawy pośladek i prawe udko, aby po dwóch tygodniach porównać efekty z lewą stroną ciałka...Znów co dzień sumiennie wcierałam całą ampułkę tylko w jedną częśc ciała i co zauważyłam po dwóch tygodniach? NIC! ABSOLUTNIE NIC! ŻADNEJ RÓŻNICY!!!! Pomimo, że prawa strona ciała dostawała podwójną dawkę z apmułki, nie było kompletnie żadnego efektu :-(
Kochane cellulitki- nie powielajcie mojego błędu i nie dajcie zarobić Kolastynie na tym bezskutecznym placebo!
Pozdrawiam!

rewelacja

Używam tego kosmetyku od 12 dni/ ilość zużytych opakowań: 1 i napewno nie ostatnie
Dziewczyny - rewelacja, krem na cellulit naprawdę działa!!!!!!!!!
Od kilku lat borykam się z problemem cellulitu, choć jestem bardzo szczupłą osobą no ale wiadomo ta przypadłość ma mało wspólnego z wagą a raczej z dietą i ruchem, no ale summa summarum - kupiłam ten specyfik pod wpływem recenzji z wizażu, podeszłam do niego baaaardzo, baaaaarzo sceptycznie - stosowałam juz specyfiki po kilkaset zł za opakowanie i nic , aż zrezygnowana przestałam cokolwiek stosować i zaczełam się zastanawiać nad profesjonalną kuracją w jakimś gabinecie. Przeczytałąm na wizażu recenzje tegoż kosmetyku i...... o dzieki wam szlachetne recenzentki odkryłam cudowny środek - po kilku dniach stosowania zauważyłam pierwsze efekty, po 12 dniach efekty śa wręcz rewelacyjne. Skóra jędrna, napięta, a cellulit?, cellulit poprostu z dnia na dzień robi się coraz mniejszy i mniejszy - prawie niewidoczny, co prawda nie wiem na jak długo ale serum napewno będę użuwać non-stop.Uwaga - specyfik ów nie wyszczupla, ja postanowiłam iśc na całość i na jeden zabieg używam 2 ampułek, a pozatym piję ogromne ilości wody niegazowanej. powodzenia dziewczyny macie jeszcze czas przed urlopem

Dla mnie OK

Wszystko w nim lubię. Profesjonalny wygląd, skuteczność i niezbyt jeszcze wygórowaną cenę. Dość wydajny i całkiem dobrze radzi sobie z cellulitem. Kupię go na pewno po raz kolejny.

w porządku

Używam tego serum od kilku dni i widzę efekty. Może nie spektakularne ale są.. Serum powoli wygładza skórę, cellulit się jakby zmniejszył.. Ogólnie jestem zadowolona, zwłaszcza że szybko się wchłania a rano to jest szczególnie ważne..:)) Polecam!

polecam

to jedyny kosmetyk po którym widzę efekty (ale nigdy nie używałam tych najdroższych..raczej kremy i żele max. do 35zł)..skóra jest bardziej napięta wygładzona..pośladki wyglądają ładniej..
wygodne w użyciu.. błyskawicznie się wchłania..fajna konsystencja olejku..
po rozpracowaniu "ampułki" nie ma problemu z jej otwieraniem :) (najprościej robić to przez jakąs tkaninę.. nic się nie ślizga..nie wylewa..leciutko się otwiera korek)..zapach mi odpowiada..
niesamowicie wygodne gdy się gdzieś wyjeżdża..3 ampułeczki łatwiej zabrać niż ciężką tubkę kremu :)

dość wydajne..jedna ampułka starcza mi na 3 smarowania (pośladki i część ud)..

ostatnio pojawiła się nowa seria (tańsza: zapłaciłam w promocji 19zł..a cena "normalna" to ok. 21 zł w aptece).. wypróbowałam obie i według mnie nie ma zauważalnych różnic w działaniu..

na pewno będę jeszcze używać tego serum.. ale pewnie czasami skuszę się na coś nowego..

warto sprobować

Wypróbowałam naprawdę wiele kosmetyków, ktore mają poprawiac stan skory na pupie i udach. Niektore faktycznie powodują, ze skora wyglada lepiej, udo szczupleje. Ale efekt jest chyba krotkotrwały, bo gdy przestaję stosowac, za jakis czas mam wrazenie, ze muszę koniecznie kupic cos nowego, bo uda wygladają gorzej. Ostanio kupiłam to serum..Poleciła ekspedientka z Natury. Drogie nie było..Smarowałam 10 dni..i cholera..to działa!! tzn robi to co inne tzn napina, ujedrnia..za 3 tyg pewnie znow dojrzę slady cellulitu ale..kapsułki sa dosc tanie (27 zł) Mozna uzywac non stop..Ale..celluend chyba jednak lepszy.W kazdym razie mozna sprobowac.
Aa..nie wiem jak ktos mogł napisac, ze to się klei..Nie klei się i wchłania bardzo szybko.