Topgloss Stick (Pomadka do ust dająca efekt błyszczyka)

Topgloss Stick

Cena już od 62,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 3,5 g

Doskonała dla tych, którzy chcą by ich usta były znakomicie błyszczące. Pomadka zawiera specjalne multi - błyszczące perełki, tworzące magiczny, niezwykle iskrzący efekt. Topgloss uwydatnia kolor i powiększa optycznie usta. Dodatek naturalnych olejków ułatwia aplikację, odżywia i zmiękcza usta, zapewniając im pełną ochronę.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 344

Znalazłam tu "mój" odcień czerwieni

Dla mnie to pomadka idealna. Kiedyś zaproponował mi ją konsultant w Douglasie i trafił w dziesiątkę: doradził mi wiśniową czerwień, która w połączeniu z moją jasną cerą i ciemnymi włosami oraz szarymi oczami działała cuda. Podbijała kolor moich warg, była bardzo intensywna, głęboka, ale nie tandetnie jaskrawa ani nie za ciemna. Nie za bardzo wpadająca w niepasujący mi zimny, różowy odcień, nie koralowo-pomarańczowa. Po prostu ładnie ciemnoczerwona.

Natomiast ostrzegam, że zdecydowanie trzeba sobie dobrać dobry kolor, bo ja kupiłam potem w ciemno jasny róż z tej samej serii, i okazał się bardzo nieodpowiedni: po prostu za jasny, za zimny. A kolory tu są mimo wszystko intensywne i nie da się zużyć tych pomadek licząc, że będą niewidoczne.

Pomadka była droga (jak dla mnie), ale wydajna: wystarczyła na kilka lat okazjonalnego stosowania. Ma w nazwie błyszczyk, i rzeczywiście błyszczy na ustach, ale to nie jest "gloss" typowy np. dla błyszczyków Bourjois. Zwykłe, intensywne błyszczenie. Dodatkowo mój odcień miał leciuteńkie, naprawdę drobniutkie drobinki, których na szczęście po aplikacji nie było w ogóle widać. Cieszę się, bo tandeta na ustach mnie razi, za często nosiłam brokaty w liceum, żeby jeszcze raz popełnić ten błąd ;)

Wielką zaletą tego błyszczyka jest pielęgnacja: nie musiałam stosować pod niego balsamów ochronnych ani nawilżających. Nie musiałam nakładać na niego błyszczyka. To jest tak jakby trzy w jednym:
- kolor pomadki
- błysk błyszczyka
- nawilżanie pomadki ochronnej (np. Nivei Hydro Care).
Rzeczywiście nie wytrzymuje na ustach całego dnia, ale też nie rozmazuje się i nie znika nierównomiernie. O ile nie jadłam ani nie piłam, wystarczyła drobna poprawka wykonana nawet bez lusterka.
Wielki plus trzeba dać tym Topglossom za łatwość i precyzję nakładania. Bardzo ładnie wykrojono te pomadki, tak że mają równe krawędzie i nie zdarzyło mi się nimi wyjechać za kontur ust czy zrobić cokolwiek innego, co wyglądałoby nieestetycznie.
Samo opakowanie jest wygodne, prześliczne, niestandardowe, ale jednocześnie nie cerkiewno-przesadzone. Delikatne, skromne, ale robi wrażenie.

Szminka po nałożeniu jest intensywna i wyraźna. Kolory nie są tu tak przeźroczyste jak w błyszczykach L\'Oreala. Ale rzeczywiście można je stopniować, uzyskując po 2-3 aplikacji naprawdę bardzo mocny kolor.

Wady:
nie zauważam. Mimo że - powtarzam - trzeba dobrze dobrać odcień.

Używam tego produktu od: kliku lat
Ilość zużytych opakowań: dwa (i chcę więcej!!!!!!!!)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[775234].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 0

Napisanych recenzji: 57

Cudowna !!!

Znalazłam ten produkt przypadkiem - zakochałam się w cudownym kolorze fuksji (nr11)
Cena nie była zabójcza, więc kupiłam.
Szminka ma bardzo delikatną konsystencję i przyjemny zapach.
Kolor jest po prostu taki, jakiego szukałam - idealny róż dla mnie. ( na zdjęciu pierwsza od zatyczki).Nie da się go przedawkować, nałożenie już jednej warstwy daje nasycony kolor oraz nawilżone usta.
Odejmuję pół gwiazdki za trwałość - mogłaby być większa, ale jest to szminka z błyszczykiem, więc nie można wymagać niewiadomo czego :) Polecam przede wszystkim na codzień, na większe wyjścia wybrałabym coś trwalszego.
Nie mniej jednak właśnie zakupiłam drugie już opakowanie i na tym nie poprzestanę. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[701497].usefull || 0 }}% pomocna.