Foot Care, Szczoteczka z pumeksem

Foot Care, Szczoteczka z pumeksem

Pojemność 1 szt

Wygodna, dwustronna szczoteczka z pumeksem umożliwia właściwą pielęgnację stóp. Pumeks służy do usunięcia zrogowaciałych komórek naskórka, szczoteczka do oczyszczenia stóp.

DOBRY:)

mnie tez sie nic nie odkleiło:) pumeksik fajny-sciera stopki dzieki temu sa one mieciutkie i delikatne:) szczoteczka tez jest super:) i cena niska- 8,90 w promocji:)

Używam tego produktu od:2-3 mies

w porządku

Mnie tam się nic nie odkleiło! Pumeks jest w moim przekonaniu lepszy od szczoteczki. Ona jest za ostra. Pumeks jest przyjemny w użyciu, dobrze ściera zrogowacenia. Nie kruszy się, nie odpada. Nie narzekam, bo nie ma na co. Zaznaczyłam że nie wiem czy kupie znów, bo produkt nie jest chyba dostępny w regularnej sprzedaży.(?)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

szczotka-tak, pumeks-nie

Dokładnie jak napisała przedmówczyni: szczoteczka jest super, ale pumeks do d***... Poza tym jedno z drugim wyraźnie przebywać nie chce, mnie rozkleiło się ustrojstwo po dosłownie 3 tygodniach łagodnego użytkowania. Najpierw, będąc naiwna, myślałam, ze coś zepsułam i zakupiłam drugi zestaw!!! Oczywiście stało się to samo, juz nic nie kleiłam, bo pumeks i tak nadaje się prosto do śmieci, a szczoteczki służą mi dzielnie i wielofunkcyjnie i to one dostają te 3 gwiazdki.

Peeling do ciała

nietrwała

Wszystko jak w zgłoszeniu, plus: udało mi się zregenerować przyrząd, doklejając go bezczelnie super-klejem. Efekt: mam szczoteczkę, całkiem wygodną, oraz całkiem niewygodny pumeks. Ehh, ja już nie wiem, czy moje stopy są zbyt twarde dla takich wynalazków, czy to naprawdę nienajlepszy pumeks, dość, że na mój naskórek nie działa, niestety.