Perfect Refining Foundation SPF 15 (Podkład kryjący do twarzy)

Perfect Refining Foundation SPF 15

Cena już od 128,34 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Kosmetyk idealnie przylega do skóry i redukuje widoczność wszelkich niedoskonałości. Formuła podkładu zapewnia perfekcyjne krycie i jest długotrwała utrzymuje się przez cały dzień. Podkład Perfect Refining Foundation Shiseido przeznaczony jest dla cery normalnej i mieszanej, dla skóry z widocznymi porami, śladach po trądziku i mającej skłonności do błyszczenia. Kosmetyk idealnie przylega do skóry i redukuje widoczność wszelkich niedoskonałości. Fluid stworzono bazując na trzech nowych formułach: Smooth Fitting Oil zapewnia idealne rozprowadzanie, Anti - stickness agent zapobiega lepkości skóry, Silky Powder gwarantuje idealną gładkość skóry w dotyku przez cały dzień.
Perfect Refining Foundation kryje w naturalny sposób nierówny koloryt skóry i wygładza naskórek (widoczne pory, ślady po trądziku). Chroni skórę przed promieniowaniem UV i innymi czynnikami szkodliwymi np. wolne rodniki (SPF15). Testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów. Bezzapachowy.

fluidy
kryjące, ochronne
w buteleczce

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 196

Czy ja wiem czy taki dobry-raczej nie

Mialam juz chyba wszystkie pdoklady swiata :) jak wiekszosc makijazowych maniaczek
Ciagle w pogoni za idealem , ktorego nie ma bo nasza cera zmienia sie z wiekiem,pogoda, klimatem itd.itp.
Jednak wyprobowawszy tak duza ilosc podkladow gdzie 90% byla fee musze przyznac ze ten tu oto plastikowy czarnulek zasluguje na solidna 3.
Czyli jest srednio
Po pierwsze mam cere mieszana w kierunku suchej i u mnie podklad spisuje sie dziwnie.Raz jest ladny i naturalny a innym razem tlusci mi cere okropnie.
Niby musi byc "poslizg" w formie dobrego kremu gdyz jest to podklad typu Long Lasting wiec bedzie zastygal i bedzie "wysuszal" to jest rzecz oczywista.
Z drugiej strony podklad ma "swoje kiepskie" dni i wtedy chyba nic nie pomoze! Zaczyna sie swiecic w brzydki, oczywiscty i tani sposob.
Jak ma dobry dzien to mamy ładnie wyrownany koloryt twarzy, kryje dosyc mocno ale nie jest to sciana tylko naturalne "wymazanie" niedoskonalosci na rzecz bardziej naturalnego wygladu.
Przy dobrym dniu nie wchodzi w zmarszczki, jest mega lekki -w ogole nie czuc go na twarzy i zostaje TAM do zmycia makijazu.
W gorsze dni podkresla zmarszczki, powieksza pory okropnie i wysusza zeby po chwili blysnac lampa i tluszczem :(
Kolory wydaja sie smieszne i w ogole dziwaczne ale jak nalozymy podklad na twarzy te kolory sa bardzo ludzkie i naturalne! Mam obecnie I40 (lato) ktory na jesieni mieszalam z I20 i jest to drugi raz w zyciu kiedy podklad ma idealny kolor dla mnie!
Cena -moim zdaniem nie jest wart tej kwoty . Jest wydajny i ma fajne poreczne opakowanie ale jego fochy mnie wykanczaja! Pisze- jego- bo w mojej pielegnacji nic sie nie zmienia, pory roku tez nie maja wplywu na to co sie z nim czasem dzieje.
I to mnie bardzo denerwuje ze w pon. wt. i srode mamy fajny makijaz a tu raptem w czwartek i niedziele wygladamy jak tlusta maska :(
Takie raz fajne a raz fatalne przygody z tym podkladem spowodowaly ze juz do niego nie wroce-nie mam zwyczajnie sil na starcia z nim ,tym bardziej jesli ktos zaplacil taka kwote za "pewniaka"
Pamietajmy ze kazda skora jest inna i kazdy bedzie reagowal inaczej -probki sa tutaj naprawde wskazane!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1253368].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Nie dla skóry tłustej

Kupiłam jakiś rok temu, kiedy jeszcze moja mocno tłusta skóra wyglądała dość kiepsko - nierówny koloryt, rozszerzone pory, ślady po wypryskach, czyli wszystko to, czemu ten podkład miał zaradzić. Niestety, nie dał rady - podkreślał pory, zamiast je maskować, nie krył dostatecznie mocno, wzmagał świecenie się skóry, schodził z twarzy po matowieniu bibułką, zostawał na szalikach, komórce, no i najgorsza rzecz - jeszcze bardziej zapychał, coś okropnego. Dałam mu szansę niedawno (no bo jak to, w końcu shiseido to nie byle marka i zapłaciłam za niego sporo, do choinki) gdy udało mi się wyprowadzić moją skórę na prostą. Wygląda dużo lepiej (nic dziwnego, pory 80% mniejsze, skóra jednolita), ale wciąż moja skóra go nie lubi - po godzinie od nałożenia bardzo przetłuściła mi się skóra (chyba jej forma obrony przed tym produktem, bo bez makijażu przetłuszczenie następuje duuużo później), po kilku godzinach pozapychał mnie.
Jakieś plusy? Chyba gama kolorystyczna, trzy tonacje (O, I i B) co rzadko się zdarza, dzięki czemu nie miałam problemu z doborem koloru. Opakowanie też całkiem poręczne, lekkie, małe, tylko nie widać zużycia produktu.

Podsumowując: sp... dziadu, bez poważania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1233483].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 136

Nie dla mnie

Niestety nie dla mnie. Kupiłam ze względu na wysoką ocenę i cóż oczekiwania były duże.

Opakowanie jest malutkie, czarne - ładne, ale szybko się brudzi. Pokład ma lejącą się konsystencję, łatwo przesadzić z ilością. Nie stapia się z moją cerą - jest widoczny, tworzy lekką maskę, skóra nie wygląda zdrowo, nie jest idealnie, a tego oczekuje kupując podkład za taką cenę. Już po 2-3h cera się świeci, a podkład waży - jak przypudruje to już w ogóle masakra :( Podkreśla suche skórki i mam wrażenie, że jeszcze bardziej wysusza i zapycha. W przypadku mojej mieszanej cery zdecydowanie się nie sprawdził, ląduje w koszu jako bubel.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1088801].usefull || 0 }}% pomocna.

masaz shiseido

Napisanych recenzji: 16

PODKŁAD WARTY SWOJEJ CENY!

Podkład ten zakupiłam bez większego namysłu (nabyłam zaufanie do marki Shiseido dzięki podkładowi UV Protective, który jest przeznaczony na lato).

Plusy:
- idealne krycie przez cały dzień
- efekt naturalnego rozświetlenia twarzy
- idealna gama kolorów
- zero efektu maski
- podkład nie wysusza (tak jak robią to bardzo często inne podkłady kryjące)
- podkład nie zatyka porów
- podkład maskuje również wysuszone skórki
- podkład jest zapakowany w idealnie małym i gustownym opakowaniu.

Podkładu nie polecam osobom z problemami skórnymi - wypryski i kaszka, ponieważ wcześniej wspomniany \'efekt rozświetlenia twarzy\' powoduje podkreślenie i uwidocznienie niedoskonałości.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1058911].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 20

Faworyt

Podkład spełnił moje oczekiwania. Jest delikatny (nie czuje "tapety" na twarzy), dobrze się trzyma, daje optymalne krycie (określiłabym go jako średniokryjacy), dobrze się rozprowadza na skórze. Jeden z lepszych jakie stosowałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021138].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 14

Perfekcyjny

Mój odcień to I20, naturalny jasny beż
Podkład bardzo dobrze nakłada się Hakuro H50s,
idealnie wtapia się w skórę i przykrywa wszelkie niedoskonałości, u mnie piegi, pory i drobne przebarwienia. Jest długotrwały i nie ściera się zbyt szybko. Nie błyszczy a sprawia efekt zadbanej idealnej twarzy.
Z pewnością jest JEDNYM z najlepszych.
Poprawiam cenę, np. w Douglasie 175 zł.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977359].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 216

nie!

Produkt dostałam w wersji 15ml, z opisu powinien to być podkład idealny dla mnie: cera mieszana, niedoskonałości, zaczerwienia. Mam kolor 100, który dla mojej bladej twarzy jest za ciemny.
Co najgorsze, przez co skreślam całkowicie ten podkład, zapchał mnie! Jak zaczęłam go używać to po paru dniach zauważyłam zwiększoną ilość wyprysków, zrobiłam przerwę, doprowadziłam do porządku i z podkulonym ogonem wróciłam do revlon CS. Jednakże na mój CS przyszedł czas i pokazał dno, więc postanowiłam dać szansę shiseido i niestety, znowu to samo. Tragedia. Nie polecam.

Używam tego produktu od: trudno określić
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973071].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 24

Napisanych recenzji: 365

Nie za ta cene...

Moze gdyby kosztowal 40 zl, to bym go tak surowo nie ocenila, ale ze kosztuje duzo wiecej, to jest to bardzo slaba inwestycja, na naciagane 1,5 gwiazdki.
Ma to byc podklad kryjacy niedoskonalosci, ukrywajacy pory, matujacy i dlugotrwaly, wiec jak sadzilam jest do raczej tlustej badz mieszanej cery, czyli dla mnie. Nie spelnia jednak zadnej z obietnic, no moze na 2h. Niestety jest widoczny na twarzy, choc uzywam go naprawde oszczednie. Po 2 godzinach pory sa uwydatnione, twarz sie swieci, podklad zaczyna sie wazyc i splywac, a dodam ze nie mam az tak tlustej skory.
Na plus - chyba jedynie paleta kolorow i konsystencja.
Reasumujac - nie dla mnie, jednorazowy zakup, zdecydowanie bardziej wole Clarins Everlasting i EL Double Wear Light.

Używam tego produktu od: 8 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[887916].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

rewelacja

naprawdę świetny podkład do cery mieszanej. po długich poszukiwaniach trafiłam na odcień O20 i jestem bardzo zadowolona. kolor jest idealny, praktycznie stapia się z moją cerą.. odnośnie licznych tutaj porównań do Double Wear, cóż wg mnie shiseido jest lepszy. lżejszy, nie tworzy efektu maski i dłużej utrzymuje sie na skórze. bardzo lubię DW i na pewno nie przestanę używać, ale w dni, kiedy cera jest bardziej przesuszona shiseido sprawdza się o niebo lepiej. DW czasem podkreśla skórki i ogólnie u mnie jest bardziej widoczny na twarzy.
jedynym minusikiem shiseido za który odjęłam pół gwiazdki jest to, że ciężko nałożyć go pędzelkiem, a tak lubię najbardziej. tzn da się, ale dużo podkładu zostaje na pędzlu, jest bardzo płynny i szybko zasycha, dlatego muszę nakładać go palcami. aplikowanie go na buzię wymaga pewnej wprawy. bez problemu współgra z kremami, których używam na dzień (nawilżające i raczej lekkie), nie mam rozszerzonych porów, nie używam baz pod podkład, więc na temat ewentualnego podkreślania niedoskonałości się nie wypowiem. natomiast jeśli chodzi o samo krycie jest całkiem przyzwoite, choć nie tak photoshopowo idealne jak przy Double Wear. ogólnie polecam do cer mieszanych, u mnie doskonale daje radę bez poprawek przez większość dnia, a używam bez sypkiego pudru, tylko z odrobiną różu.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879907].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Mój ulubiony na wielkie wyjścia:D

Plusy!!!
+trwałość, trwałość!
+kryje każde zaczerwienienie, przebarwienie itd
+ma piękne pudrowe wykończenie
+wykończenie jest matowe i dla mnie idealne, bo nie jest takie hmmm... sztuczne
+OGROMNY PLUSIK ZA APLIKATOR w postaci takiego dziubka, co ułatwia kontrolę nad tym jak dużo go chcemy użyć,
+OPAKOWANIE- malusieńkie, plastikowe, wygodne, poręczne!
+malutka kropelka wystarcza na całą buzię:)

Minusiki:
-mniej wprawnym, na początku będzie ciężko z aplikacją, bo szybko zasycha,
-nie nałoży się go dłońmi, trzeba użyć pędzla(tzn nałoży się, ale kupa produktu zostaje na dłoniach)
-jak ktos nie wie ile go lać, może przesadzić
-czasem lubi ściemnieć w pojemniczku np 3 miesiącach.

Ja osobiście nie nakładam na niego już pudru, bo wtedy jest już za dużo. Baza, podkład:) Nakładając bazę nie wyjdą nam pory:) głownie używam na imprezy, wieczorami i w zimie:) Mój ulubiony na wielkie wyjścia":D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877941].usefull || 0 }}% pomocna.