Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

The Body Shop, Honey Bronze, Bronzing Powder (Puder brązujący)

The Body Shop, Honey Bronze, Bronzing Powder (Puder brązujący)

Matowy puder brązujący w kompakcie. Edycja limitowana lato 2011. Posiada lusterko, puder ze wzorem plastra miodu.

• Talc (Absorbent/Bulking Agent),
  • Tocopherol,
  • Honey (Natural Additive). [May Contain: Iron Oxides (Colour),
  • Mica (Opacifier)

OK

Ten puder dostałam w prezencie, mimo, że jest genialny, to używam go tylko na kości policzkowe, ponieważ jest za ciemny, rewelacyjnie sprawdza się Latem, kiedy skóra jest opalona, ładnie podkreśla opaleniznę. Mega wydajny, nie kruszy się.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400821].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój KWC

a właściwie to 2 KWC to 2 odcienie

Mam w odcieniach: 01 Light Matte oraz 02 fair matte

Krótko mówiąc najlepszy bronzer dla bladych cer.

Odcienia 01 używam w zimie i jesieni 02 wiosna lato Odcień mojej skóry to nieco jaśniejszy odcień niż 51 z Healthy Mix lub dla porównania 002 Revlon Photoready , 005 Lancome Teint Miracle, w lecie NC20 MAC

Plusy:
+ odcienie

01 Ma jakby lekko czerwonawy podton. Nie wiem, ale wygląda to mega naturalnie, nie jakaś pomarańcza nie brąz nie szarość.

02 ma ciepłe tony ale nie chamska pomarańcza tylko taka dodająca opalenizny jasnej (nie porcelanowej) cerze.

Neutralne +/ -
Nie jestem na 100% pewna trwałości jeszcze się poprzyglądam i dopisze potem do recenzji ale jak na razie nie zauważyłam żeby znikał z twarzy.

Pigmentacja: Nie jest za duża ani za mała. Owszem trzeba dołożyć produktu żeby uzyskać pożądany mocniejszy efekt, ale przynajmniej nie trzeba go wycierać o dłoń.

Minusy:
- opakowanie które wiem że niektórym się rozwala
- cena

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1306511].usefull || 0 }}% pomocna.

naprawdę godny polecenia bronzer w bardzo słabym opakowaniu

Bronzer kupiłam w zeszłe wakacje w ramach eksperymentu, gdyż dotychczas stawiałam na ultrabladość i nie korzystałam z produktów brązujących. Po przeczytaniu pozytywnych opinii postanowiłam jednak wypróbować ten produkt. Zależało mi na lekkim ociepleniu twarzy i na jej minimalnym wykonturowaniu. Okazało się, że znalazłam do tego kosmetyk idealny :-)

Bronzer nadaje się zarówno do lekkiego konturowania twarzy i ocieplenia jej, jak i do sztucznego opalenia całej twarzy. Jest całkowicie matowy i wygląda bardzo naturalnie. Osobiście wybrałam dla siebie odcień 02, który sprawdza się znakomicie. 01 wydawał mi się nieco za jasny, a 03 i dalej były już zbyt ciemne (jestem bardzo blada). Wielki plus za tak fajne, jasne kolory – jest to dość niespotykane przy bronzerach. Jedna z Wizażanek prawidłowo określiła moim zdaniem odcienie tych bronzerów - "biszkoptowe". Nie wpadają w pomarańcz, cegłę, są bardzo naturalne.

Kosmetyk nie pyli się, a na pędzel można bez trudu nabrać odpowiednią jego ilość. Pigmentacja nie jest szalona, dzięki czemu możemy łatwo stopniować efekt przyciemnienia na twarzy. Bronzer nie tworzy placków, ładnie i równomiernie się nakłada – bajka.

Co do wydajności trudno mi się wypowiadać, bo nie maluję się codziennie, ale mam ten kosmetyk od 10 miesięcy i nadal nie dokopałam się denka :-)

Opakowanie jest bardzo ładne i estetyczne, niestety – jak wspomniało już wiele Wizażanek – napisy szybko się z niego ścierają, a szkoda, bo na początku wszystko wygląda naprawdę ślicznie. Pudełeczko jest raczej stabilne i nie powinno się psuć. U mnie dalej jest sprawne (edit 2015: No cóż, już nie jest...)
Plus za lusterko, które bardzo się przydaje.

Jedynym małym minusem jest to, że po kilku godzinach bronzer nieco blednie i trzeba robić poprawki. Tzn. jeśli nałożę go więcej, tak się nie dzieje, ale ja stosuję go raczej oszczędnie, dla subtelnego efektu. Za to pół gwiazdki w dół.

Cena bardzo przyjemna jak na kosmetyk tak dobrej jakości.

Ja osobiście nie widzę już potrzeby szukania żadnych innych bronzerów dla siebie – ten w 100% mi odpowiada. Kiedy obecne opakowanie się skończy, z pewnością kupię następne. Szczególnie wielki plus za pełną matowość i za fajne, jasne odcienie – to największe atuty tego kosmetyku. Naprawdę z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: ok. 10 miesięcy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

==================================
Edit: 27.07.2015 r.

Niestety zmuszona jestem odjąć kolejną gwiazdkę temu bronzerowi... Po ponad 2 latach używania go nadal go uwielbiam i podpisuję się pod wszystkim, co napisałam powyżej, z wyjątkiem jednego: opakowanie NIE JEST sprawne i psuje się jak jasne diabli. Miałam odcień 02, kilka miesięcy temu dokupiłam 01 i w obu opakowanie zepsuło się w dokładnie tym samym miejscu - na złączu "pana" z lusterkiem. W 01 lusterko już całkowicie odpadło (!!!). A zaznaczam, że naprawdę dbam o swoje kosmetyki, nie rzucam nimi, nie spadają mi, mało z nimi podróżuję, leżą sobie spokojnie w szufladkach, a i tak dzieją się takie rzeczy. O ile ścierające się nieestetycznie napisy jestem w stanie zdzierżyć (choć niechętnie), to odpadające wieczko już w 2. opakowaniu z rzędu naprawdę mnie osłabiło. I z tego powodu nie wiem, czy kupię kolejne opakowanie, choć sam kosmetyk jest znakomity. Ale muszę go przecież jednak jakoś transportować, a ciężko np. podróżować z rozklekotanym pudrem w kilku częściach... Body Shop zdecydowanie powinien zadbać o lepsze opakowania, bo to jakiś skandal.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[906500].usefull || 0 }}% pomocna.
Bobbi Brown - Modelowanie twarzy bronzerem

rewelacja

Piękny puder brązujący no i przede wszystkim matowy! Nie uważam żeby był dobry do konturowania ale zdecydowanie można nim uzyskać ładnej opalenizny. Jest dostępny w 4 odcieniach więc każdy znajdzie coś dla siebie :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884467].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

To jest moj typ broznera mam najciemniejszyodcien - deep matte 04 - przede wszystkim podoba mi sie dlatego iz nie ma zlotych drobinek jak wszystkie inne pudry bronzujace wiec twarz sie nie blyszczy! dla mnie rewelacja - dlugo sie utrzymuje na twarzy - jest mega wydajny uzywam go codziennie i naprawde malo go ubywa jedyny minus to to ze zloty opis na opakowaniu sie sciera - poza tym opakowanie bardzo ladne :) na pewno kupie go raz jeszcze.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie uzycia pierwszego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[871518].usefull || 0 }}% pomocna.

idealnie matowy

kupilam w kolorze najciemniejszym czyli nr.4 deep matte i to moja ogromna gafa. ten odcien nadaje sie do sniadych cer z zóltawym odcieniem bo dla bledszych jest on zbytnio wpadajacy w pomarancz.
\\noj ja glupia nie przemyslalam zakupu i teraz musze sie meczyc z odcieniem ktory mi nie pasuje, no chyba ze w lato jak sie opale.
\\nco do samego kosmetyku to jest na plus, jest matowy, moze trwalosci nie ma rewelacyjnej ale jak komus nie zalezy na tym zeby od samego rana do samego wieczora miec jeden raz wykonany makijaz no to sie nadaje. odcien ktory ja posiadam jest dobrze napigmentowany wiec czasem tez trzeba uwazac jak sie go dawkuje i napewno nie zapominac o prawidlowym rozcieraniu.ogolnie polecam ale w jasniejszych odcieniach a mulatkom najciemniejszy :)
\\ncena jego nie jest straszna bo pojemnosc ma nienajgorsza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839581].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny dla początkujących!

Trzeba zacząć od tego, że z produktów do makijażu najbardziej chyba lubię bronzery ;P! Mam ich parę i stopniowo będę je recenzować. To był drugi bronzer jaki kiedykolwiek kupiłam. Jego pełna cena to 59 zł. i tyle za niego dałam. Mam odcień 01 - light matte idealny dla jasnych bądź średnich cer, ponieważ można uzyskać efekt od delikatnego do bardziej wyrazistego. Kolor jest bardzo ładny, odcień pięknego matowego (bez drobinek) brązu, bez poarańczowych podtonów, więc trudno będzie sobie zrobić nim krzywdę. Ładnie się rozciera. Opakowanie porządne, nie powinno się zepsuć, ma lusterko. Ścierają sie napisy, no ale co zrobić. Dodatkową atrakcją jest wygląd nowego produktu, gdyż puder wygląda jak plastry miodu hehe. Data ważności 24 miesiące. Chyba jedyną, ale jednak dużą wadą jest to, że nie utrzymuje się na buzi cały dzień. Wieczorem jak zmywam makijaż to jeszcze trochę go widać, ale nie jest to tak intensywne jak po zrobieniu makijażu. Generalnie bardzo go polecam dla osób, które jeszcze nigdy nie miały do czynienia z bronzerem i boją się sobie zrobić jakimś krzywdę - ten będzie idealny! Jest również wydajny. :)

Drugi raz bym go raczej nie kupiła ze względu na tą trwałość.

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[838027].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię to :)

Jak do tej pory, najlepszy bronzer jaki miałam.
Używam odcienia nr 2. Zdecydowanie sprawdzi się dla osób o jasnym odcieniu karnacji.
"Wyczaiłam" na Wizażu, podeszłam sceptycznie, mile mnie zaskoczył :))

TAK:

+ Kolorystyka. Myślę, że każda znajdzie odcień dla siebie.
+ Bronzer jest raczej średnio, a nawet dość słabo napigmentowany. Dzięki temu, możemy stopniować intensywność, oraz konturować twarz :)
+ Nie robi plam. Dobrze się rozciera i współgra z podkładem, nawet bez uprzedniego przypudrowania twarzy.
+ Przyjemnie pachnie, choć zapach ciężko mi opisać :)
+- Nie jestem pewna co do jego wydajności. Fakt faktem, używam go dość sporo, ze względu na niską pigmentację kosmetyku. Po prostu lubię mieć ładnie podkreślone kości policzkowe i kontur twarzy :)
+- Cena dość przystępna

NIE:
- Szkoda, że bronzer nie był zapakowany w kartonik.
Kupując go, byłam sceptycznie nastawiona, opakowanie wydawało mi się tandetne, z czasem je polubiłam.
- W ciągu dnia znika z twarzy i trzeba robić poprawki.

Bardzo przyjemny kosmetyk, którym raczej nie zrobimy sobie krzywdy . Idealny do konturowania twarzy.
Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ lubię testować kosmetyki :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[828666].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy bronzer ever!

Bronzer kupilam podczas wizyty w warszawskich zlotych tarasach.Strasznie podobala mi sie ta miodowa seria i wiedzialam ze cos z niej sobie kupie a ze szukalam akurat bronzera padlo na niego.Kosztowal 59 zl wiec nie jakos bardzo duzo.Ma przesliczne opakowanie z lusterkiem.Bronzer ma wytloczony wzorek plastrow miodu na powierzchni co wyglada super ;) Co do samych wlasciwosci: bronzer ma najlepszy kolor jaki mozna by sobie wymarzyc do konturowania naszej buzi.Mam w kolorze 02 i to jeden z najjasniejszych bronzerow jakie w zyciu widzialam.Delikatny herbatnikowy matowy kolor! Zero jakichkolwiek podtonow pomaranczu czy ciemnego bronzu.Kolor idealnie wpasowuje sie w moja buzie i praktycznie go niby nie widac a jednak robi swoje :) Buzia jest idealnie wyszczuplona i nic nie odcina sie pod broda :) Produkt uzywam juz od dluzszego czasu a nadal nie dosiegnelam nawet denka! Bardzo wydajny! Utrzymuje sie na twarzy bardzo dlugo,spokojnie 8 godzinny dzien pracy daje rade wytrwac:) Polecam to cudo-100 x lepszy niz wychwalana pod niebiosa benefitowa hoola!

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823514].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia.

Zdecydowałam się na zakup tego bronzera przypadkowo. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na jego temat, więc podczas wizyty w The Body Shop ochoczo sięgnęłam po kompakt. Wybrałam odcień nr 03 medium matte, choć jestem posiadaczką skóry białej niemalże jak ściana.

+ OPAKOWANIE jest plastikowe, z lustereczkiem, dokładnie takie samo jak widać na zdjęciu produktu. W środku znajdziemy całkiem duże lusterko i 11 g pudru z wytłoczonym wzorem plastra miodu na powierzchni. Całość sprawiałaby naprawdę dobre wrażenie, gdyby nie to, że złoty napis "The Body Shop" ściera się w tempie błyskawicznym.
Nie otrzymujemy żadnych zbędnych gadżetów typu puszek czy pędzelek.

+KOLORYSTYKA - w sklepie przyjrzałam się jedynie odcieniom 01,02 i 03. Moim zdaniem są to bronzery o ciepłych podtonach i lepiej będą współgrały z cieplejszymi typami cer. Jednak nie są to odcienie pomarańczowe - o nie. W tych kolorach nie ma ani trochę pomarańczy. Są to raczej kolory biszkoptowe.
Wielkie brawa dla producenta za wzięcie pod uwagę dziewczyn naprawdę bladolicych - kolor 01 jest jaśniuteńki i na pewno nie zrobi żadnej jasnej cerze krzywdy.
Generalnie wybór odcieni robi wrażenie i każda z nas powinna znaleźć kolor idealny dla swojej cery.

+PIGMENTACJA/WYKOŃCZENIE
Bronzer jest raczej średnio napigmentowany, co oceniam na wielki plus, gdyż bezproblemowo można stopniować jego ilość na skórze, można uzyskać dzięki temu piękne "gradienty", co jest szczególnie wazne przy konturowaniu. Nie pozostawia plam, nawet jeśli nałożymy go od razu na podkład, bez wcześniejszego przypudrowania. Doskonale się rozciera. Poza tym jest całkowicie MATOWY, więc należy do produktów wielozadaniowych - można nim i konturować i sztucznie się opalać.
Dodatkowo współpracuje z każdym podkładem i pudrem, jakie mam w domu, a mam ich sporo, od wysokopółkowych po drogeryjne.

+KONSYSTENCJA
Puder jest dość zbity, nie kruszy się pod wpływem dotknięcia pędzlem. Jest niesamowicie wydajny!

+TRWAŁOŚĆ
Oceniam na plus. Na mojej cerze, która obecnie jest dość sucha, utrzymuje się bezproblemowo cały dzień i nie zmienia koloru (nie ciemnieje). Nie schodzi i nie pozostawia nieestetycznych "plackówi".

+CENA/JAKOŚĆ
Tutaj również oceniam jak najbardziej pozytywnie. Choć cena jest raczej wyższa (ok 50-60 zł o ile pamięć mnie nie myli), to jakość bronzera jest naprawdę świetna, a do tego otrzymujemy dość sporą ilość produktu - 11 g.

Podsumowując - jest to naprawdę świetny produkt za niewygórowaną cenę. Chętnie sięgam po niego każdego dnia, raczej ocieplając kolor mojej bladej cery, niż konturując, ale to po prostu nie jest dla mnie dobry kolor do konturowania (jestem typem chlodnym). Wygląda niesamowicie naturalnie i nie odcina się od reszty twarzy, do tego wytrzymuje cały dzień - czego chcieć więcej? Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: września 2012

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[775870].usefull || 0 }}% pomocna.