Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Essence, I Love Stage, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Essence, I Love Stage, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Cena już od 9,80 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Essence I Love Stage Eyeshadow Base - wielofunkcyjny kosmetyk, który może być stosowany jako baza pod korektor lub cień do powiek. Kremowa konsystencja nie osadza się w załamaniach powieki, a każdy cień do utrzyma się dłużej na powiece i będzie miał bardziej intensywny kolor.
Essence I Love Stage Eyeshadow Base ma kolor beżowy, po roztarciu bezbarwny.

mocno kryjacy

Bardzo dobry i kryjacy korektor. Korpulentne opakowanie. tworzy dosc gruba warstwe na twarzy, pokrywa niedoskonalosci. Nie nadaje sie raczej pod oczy. Mocno matowi, stad moze i jego nazwa (wiadomo, jak to w telewizji- nic nie moze sie swiecic). Jesli ktos szuka mocnego i kryjacego efektu, slabo wchlaniajacego sie to polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491126].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest zła, ale są lepsze

Kupiłam tę bazę ze względu na polecenia prawie wszystkich moich znajomych, które ją miały w rękach. Zakupiłam i po kilku miesiącach stosowania stwierdziłam, że... nie rozumiem tych zachwytów. Mam cerę mieszaną, w dodatku atopową, która lubi grymasić pod względem jej nawilżenia. Baza sprawdza się tylko zimą (być może właśnie dlatego, że wtedy moja skóra jest sucha jak wióry). Dobrze się rozprowadza na powiece, ale gdy tylko zrobiło się cieplej nie utrzymała cieni na swoim miejscu..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479636].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwsze wrażenie

Kupiłam tą bazę już po 'transformacji' opakowania. Oczekiwałam od niej dobrego utrzymania cieni, by się nie rolowały, bo mam coś w stylu opadającej powieki, ale w sumie nie do końca. Powiedzmy, że to wersja light opadającej powieki. Od razu przy nakładaniu cieni zauważyłam, że ładnie wydobywa z nich kolor. Byłam pod wielkim wrażeniem, lecz po 5/6 godzinach przebytych w szkole chciałam zobaczyć jak tam się utrzymuje... cienie się zrolowały :( spróbuję jeszcze z nią pokombinować, bo wtedy nie nałożyłam cieni matowych, a zobaczę czy z nimi jest jakaś różnica. Mam nadzieję, że będzie lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477721].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapowiedź treści w dziale Uroda na Polki.pl

Uwielbiam.

Uwielbiam, tak jak w tytule. Cena, jakość, trwałość wszystko mi pasuje. Szkoda tylko ,że nie jest biała,bo jestem bladziochem i kolor odróżnia się od mojej karnacji,ale w sumie i tak przykrywam to cieniami więc tego nie widać. Polecam,bo i za dobre pieniądze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1444991].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest ok

Baza spełnia swoje zadanie. Przedłuża trwałość cieni, wyrównuje kolor powieki, cienie nie rolują się, nie osypują, wytrzymują na niej cały dzień. Za tak niską cenę zdecydowanie polecam. Jedynym minusem jest jej kolor, który niektórym może przeszkadzać, bo jest dość pomarańczowy i bywa, że może się odznaczać na skórze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308661].usefull || 0 }}% pomocna.

Straszny bubel.

Największe moje rozczarowanie. Śmierdzi. Ciemnieje na powiece. Nic nie daje a nawet wydaje mi się, że z nim cienie się rolują i wchodzą w załamanie powieki. Kupiłam przez pozytywne recenzje z KWC i bardzo tego żałuję. Mimo, że jest tania to i tak szkoda mi kasy wyrzucone w błoto.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299841].usefull || 0 }}% pomocna.

Super!

Baza spełnia swoją rolę bardzo dobrze. Na plus:
+wyrównuje koloryt powieki,
+utrzymuje cienie przez cały dzień
+jest wydajna,
+ma przyjemną konsystencję,
+jest tania
+szeroka dostepność
+fajna alternatywa dla drogich baz
Jak dla mnie posiada ona same plusy, bo pisanie o tym, że ścieraja się napisy z opakowania, wykracza poza merytorykę oceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280211].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie pomaga

Baza nie robi zupełnie nic. Cienie rolują się. Działa tak samo jak standardowy korektor pod oczy wiec jest zbędnym wydatkiem dla osób z opadającą powieką.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1268651].usefull || 0 }}% pomocna.

Totalna plama.

Zaczniemy od plusów.
+ Opakowanie - higieniczne, praktyczne.

I na tym kończąc przyjemności przejdźmy do minusów...

Okropny pomarańczowy kolor, który zostaje na powiekach - nie jest transparentny, nie znika, powieki robią się po prostu pomarańczowe.

Utrzymywanie cieni - zupełnie nie pomaga. Mam wrażenie nawet, jakby przez obecność tej bazy cienie jeszcze bardziej się zbierały. Mam wrażenie, że dzieje się tak dlatego, ponieważ wykończenie bazy jest bardzo gładkie - cienie nie mogą się do niej przykleić tylko ślizgają się po niej.

Cena - niby niska, ale biorąc pod uwagę, że są to pieniądze wyrzucone w błoto - za wysoka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267288].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie sprawdziła się

Baza ma bardzo nienaturalny, pomarańczowy kolor, który odznacza się na skórze. Oprócz tego cienie po jej użyciu trzymały mi się krócej niż gdy jej nie nałożyłam. Nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260791].usefull || 0 }}% pomocna.