Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Essence, I Love Stage, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Essence, I Love Stage, Eyeshadow Base (Baza pod cienie)

Essence I Love Stage Eyeshadow Base - wielofunkcyjny kosmetyk, który może być stosowany jako baza pod korektor lub cień do powiek. Kremowa konsystencja nie osadza się w załamaniach powieki, a każdy cień do utrzyma się dłużej na powiece i będzie miał bardziej intensywny kolor.
Essence I Love Stage Eyeshadow Base ma kolor beżowy, po roztarciu bezbarwny.

Kiedyś bardzo lubiłam

I nie miałam jej nic do zarzucenia. Teraz używam innej bazy, ale ta była nawet niezła. Na upartego można było jej użyć za korektor i bazę. Miała aplikator (niezbyt to higieniczne, ale jako nastolatka nie wybrzydzałam). Trochę ciężko było ją do końca wydobyć z opakowania i zawsze coś zostawało. Po kilku godzinach cienie potrafiły się rolować. Teraz już bym do niej nie wróciła, ale kiedyś ją uwielbiałam.

Lepiej trzyma niz korektor,ale to jeszcze nie to.

Kupilam ją w okresie początków mojej fascynacji makijażem. I była ok, ale nie potrafiłam przy niej "wydusic " calego pigmentu i trwałości. Po około 2 h cienie sie rolowaly I sprawialy wrażenie tłustych. Minusem jesy tez kolor ktory jest na tyle ciemny że przy mojej calkiem opalonej cerze bym widoczny. Wiadomo lepiej trzymała ta baza cienie niz jakis korektor, ale z momentem kupienia UD wyrzucilam tą bazę.

Fajna

Baza ma ładny kolor i faktycznie poprawia trwałość cieni na powiece, więc działa. Jej minusem jest jednak to, że za pomocą dołączonego aplikatora łatwo jest nałożyć jej zbyt dużo a to psuje efekt. Fajnie nadaje się do wyrównania kolorytu skóry, kiedy nie stosujemy żadnych cieni.

Trik - jak powiększyć usta bez zastrzyków

Niezła

Baza wyglądem troche przypomina korektor, jest dość pomarańczowa poprawia kolor powieki i pomaga utrzymać się cieniom. Dla osób z tłustymi powiekami pomocne może być użycie najpierw odrobiny pudru. Sama baza jest bardzo wydajna bo nie potrzeba jej zbyt dużo aby wyrównać koloryt powieki i dodatkowo stosowana z umiarem dobrze się sprawuje naniesienie zbyt duzej ilości psuje efekt. Należy uważać na datę przydatnosci do użytku i nie używać jej dłużej niż jest dobra nawet jeśli sporo jej zostanie, po dłuższym czasie używania można zauważyć pogorszenie działania. Osobiście mi się podobała na pewno spróbuję jeszcze innych baz z essence.

Nie podoba mi się aplikacja

Kupiłam go bo był zachwalany, ale sposób aplikacji i konstystencja są nie dla mnie, może nie odczuwa się go tak jakby nałożyło się korektor pod oczy, ale nadal to nie to.

Sam produkt jest dość dobry, przedłużył trwałość cieni na dłużej, ale nie na tyle żeby mnie to usatysfakcjonowało (kilka godzin), no i w przeciwieństwie do bazy w słoiczku nadaje się tylko do powiek.

Jest wydajny i tani.

Wydajna

Kosmetyk zawiera aplikator , którym możemy nałożyć pożądaną ilość produktu. Kolor jest dość ciemny ale da się to ładnie rozsmarować. Cienie nie rolują się i utrzymują się dłużej dzięki tej bazie. Baza jest bardzo wydajna starczy na długi czas. Wolę chyba bardziej bazy w słoiczku szybciej je wykorzystuje.

Poprawia wygląd cieni

Nigdy nie wierzyłam w bazy pod cienie, ale okazuje się że nawet najtańsza coś daje. To moja pierwsza baza więc nie mam porównania ale:
Baza dobrze się nakłada, pod palcem daje wrażenie lekko żelowo-gumowej, kolor jest dość ciemny pomarańczowo łososiowy. Jest tania i wydajna.
Jedno jest pewne, cienie których wogóle na skórze nie widać, dzięki tej bazie są widoczne, także utrzymują się nieco dłużej. Napewno są lepsze bazy ale na codzień ten produkt się sprawdza.

mocno kryjacy

Bardzo dobry i kryjacy korektor. Korpulentne opakowanie. tworzy dosc gruba warstwe na twarzy, pokrywa niedoskonalosci. Nie nadaje sie raczej pod oczy. Mocno matowi, stad moze i jego nazwa (wiadomo, jak to w telewizji- nic nie moze sie swiecic). Jesli ktos szuka mocnego i kryjacego efektu, slabo wchlaniajacego sie to polecam.

nie jest zła, ale są lepsze

Kupiłam tę bazę ze względu na polecenia prawie wszystkich moich znajomych, które ją miały w rękach. Zakupiłam i po kilku miesiącach stosowania stwierdziłam, że... nie rozumiem tych zachwytów. Mam cerę mieszaną, w dodatku atopową, która lubi grymasić pod względem jej nawilżenia. Baza sprawdza się tylko zimą (być może właśnie dlatego, że wtedy moja skóra jest sucha jak wióry). Dobrze się rozprowadza na powiece, ale gdy tylko zrobiło się cieplej nie utrzymała cieni na swoim miejscu..

Pierwsze wrażenie

Kupiłam tą bazę już po 'transformacji' opakowania. Oczekiwałam od niej dobrego utrzymania cieni, by się nie rolowały, bo mam coś w stylu opadającej powieki, ale w sumie nie do końca. Powiedzmy, że to wersja light opadającej powieki. Od razu przy nakładaniu cieni zauważyłam, że ładnie wydobywa z nich kolor. Byłam pod wielkim wrażeniem, lecz po 5/6 godzinach przebytych w szkole chciałam zobaczyć jak tam się utrzymuje... cienie się zrolowały :( spróbuję jeszcze z nią pokombinować, bo wtedy nie nałożyłam cieni matowych, a zobaczę czy z nimi jest jakaś różnica. Mam nadzieję, że będzie lepiej.

Uwielbiam.

Uwielbiam, tak jak w tytule. Cena, jakość, trwałość wszystko mi pasuje. Szkoda tylko ,że nie jest biała,bo jestem bladziochem i kolor odróżnia się od mojej karnacji,ale w sumie i tak przykrywam to cieniami więc tego nie widać. Polecam,bo i za dobre pieniądze.

Jest ok

Baza spełnia swoje zadanie. Przedłuża trwałość cieni, wyrównuje kolor powieki, cienie nie rolują się, nie osypują, wytrzymują na niej cały dzień. Za tak niską cenę zdecydowanie polecam. Jedynym minusem jest jej kolor, który niektórym może przeszkadzać, bo jest dość pomarańczowy i bywa, że może się odznaczać na skórze.