Kredka do oczu, automat

Kredka do oczu, automat

Kredka, której nie trzeba temperować, wystarczy po prostu stopniowo wykręcać wkład. Pięknie podkreśla kontur oczu, wyjątkowo długo się utrzymuje i jest nadzwyczajnie delikatna.

Cena: 16 zł

Napisanych recenzji: 6

Lubię ją

To zależy od tego czego oczekujemy. Mnie kredka podoba się, bo jest miękka a strasznie nie lubię twardych którymi nie da się pomalować oka. To prawda rozmazuje się i trzeba przeglądać się w lusterku i sprawdzać czy wszystko ok. Ale (czarna) ma bardzo ładny, mocny, czarny a nie szary (jak większość tych twardych) kolor. Oko wygląda ładnie i łatwo się nią pomalować nie maltretując skóry twardymi ołówkami ;p za tak wielki plus przecierpię rozmazywanie się. Starcza na bardzo, bardzo długo.
Nie spotkałam lepszej (na razie).

Używam tego produktu od: Nie pamiętam, ale od dawna

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[464322].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 30

Nigdy więcej

Kiedyś, na początku mojej przygody z makijażem zakupiłam dwie kredki: czarną i taką hmm... ciemno morską. Mam je wciąż, ale bardzo rzadko do nich wracam, mam inne, lepsze kredki w tych kolorach. Opakowanie samo w sobie bardzo mi się podoba, no ale co mi po tym. Kreski utrzymują się bardzo krótko i mnie się troszkę ciężko nimi rysuje, więc podsumowując nie polecam.

Używam tego produktu od: 3-4 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[425975].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 230

Napisanych recenzji: 1082

nie

Mam na szczescie tylko 1 sztuke z tej serii, kolor fioletowy.

Plusy:
+ cena.

Minusy:
- ladny kolor jest TYLKO w opakowaniu.
- bardzo szybko sie rozmazuje. Nie nadaje sie ani na gorna powieke ani na dolna.
- opakowanie popsulo sie po tygodniu i jak sie odtyka skuwke to sie odtyka cala kredka i srodek wylatuje.
- jest bardzo slabo napigmentowana i kolor jest buro-fioletowy.

Używam tego produktu od: paru miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[305498].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 41

niezbyt dobry, a jednak jest na niego sposób

cos okropnego! jeszcze tak rozmazującej się kredki w zyciu nie mialam. Skusilam sie, bo wysuwana( temperowanie to zdecydowanie nie moj zywioł:P), i niedroga... No i super miękka. A po doświadczeniach z twardymi o tym właśnie marzyłam.

Tak to z tymi marzeniami jest...:P bo myśle, ze właśnie ta miękkośc okazała się tutaj zgubna. Już w momencie aplikacji widac, że będzie niewesoło. Ze rysik dośc gruby:( niefajnie sie ja naklada, trzeba poprawic to i owo, wiec chce paluchem przejechac, i jaki efekt? kredka jest na calej powiece, kilka mrugnięc powieka, jeszcze gorzej, i tak zlazi z powiek i marze się cały dzień!!! wrecz niewiarygodne, ze po kilku godzinach wciaz cos zostaje w miejscu, gdzie zostalo nalozone!:P
porazka...
na plus tylko to, ze ma ladny intensywny kolor, ale co z tego, gdy walcze z efektem PANDA EYES!!!Używam tego produktu od: ok tygodnia, ale już nie uzywam!
Ilość zużytych opakowań:1, ktorego do konca nigdy nie zuzyje chyba....

UWAGA!
A jednak znalazłam sposób, by kredka Manhattan nie trafiła do kosza na śmieci :) Otóż pewnego dnia zastosowałam ją nie bezpośrednio na skórę, ale najpierw nałożyłam cień do powiek, a dopiero poźniej zrobiłam kreskę. I okazuje, się, że w ten sposób kredka trzyma się na powiece cały dzień! Niemożliwe a jednak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[260342].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Beznadziejna

OKROPNIE się rozmazuje. W pracy przy każdej wizycie w łazience musiałam ścierać rozmazaną kredkę z powiek. Uff, kilka podejść i nigdy więcej. Dziwię się, że ta kredka ma takie dobre oceny bo jak dla mnie jest beznadziejna.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, raz na jakiś czas

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[225995].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 16

Napisanych recenzji: 263

Najlepsza!

Kredkę sprezentował mi mój mężczyzna, sam nie wiedząc, że właśnie kupił mi jeden z moich ulubionych kosmetyków. Kredka jest tania, bardzo dobrze się nią maluje, rzekłabym "gładko". Nie rozmazuje się i jest naprawdę bardzo intensywna!
W porównaniu z droższym produktem Max Factor ta wypada na przysłowiową dziesiątkę.
Duży plus za trwałość - nieznacznie znika dopiero po kilku godzinach, ale można tą niedogodność przeboleć za taką cenę :)

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[200565].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 31

Bardzo dobra kredka:)

1.Wydajna:) mam ją od gudnia..maluje się codziennie a zużyłam dopiero połowe...i ta cena!:)
2. Trwała! Maluje wewnętrzną powieke i tam trzyma sie ok..8h..pozniej dalej widać kreski ale nie tak intensywnie
3. nie rozmazuje się. nie ma żadnej pandy i czarnych plam pod oczami
4. wygodna, nie trzeba temperować, bardzo łatwo sie nią maluje, nie łamie sie

Polecam:)

Używam tego produktu od:grudnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[158691].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 260

KWC

Jest ze mną od kiedy tylko pamiętam;) Zawsze czarna. Bardzo lubię kredkę Manhattan, bo jest wygodna w użyciu- nie trzeba jej temperować, a rysik się nie łamie. Jak juz napisałam uzywam czarnej, i ta czerń jest bardzo intensywna, a nie jakaś zszarzała/wyblakła, jak to czasem się zdarza u innych firm. Kredka bardzo długo się trzyma na powiecie, nie rozmazuje się. Cudo!:D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[125602].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Niesamowita !!

Jedna z najlepszych kredek do oczu jakie miałam :)Dlaczego? ekhm, ekhm, a więc tak:
* bardzo ładny odcień (w moim przypadku czerni)
* kreska jest intensywna, długo się utrzymuje, jest wyraźna
* nie potrzeba temperówki ^^
* łatwo nią narysować grubą jak i cieniutką kreskę
* ładna obudowa :D

Wg mnie jakością dorównuje produktom z "wyższej półki" dlatego na pewno zakupie ją ponownie :)

Używam tego produktu od: marca 2006
Ilość zużytych opakowań: obecnie rozpoczęłam 2

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[124102].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 71

bdb

Kredka świetnie się wysuwa, kreska nią narysowana jest ładna dosyć trwała, kolor mocny, nie blaknie no jednym słowem jakościowo świetna i wydajna. Na prawdę produkt godny polecenia, ale nie kupię więcej bo troszkę droga.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[124026].usefull || 0 }}% pomocna.