Avon, Naturals, Cherry Blossom, Daily Refreshing Hair Mask (Maseczka ułatwiająca rozczesywanie do każdego rodzaju włosów `Kwiat wiśni`)

Kwiat wiśni doskonale odżywia i nawilża. Ma również działanie detoksykujące. Maseczka z kwiatem wiśni pomoże odzyskać włosom zdrowy wygląd.

nic specjalnego

Kiedyś ta maska była moim numer 1,miałam problem z poplątanymi kosmykami po myciu, a gdy zaczęłam ją stosować,włosy idealnie się rozczesywały. Gdy zużyłam całe opakowanie, stwierdziłam, że spróbuje czegoś innego(kobieca ciekawość ;>). Mimo to po pół roku wróciłam do niej, a tu...rozczarowanie, odżywka nie działała jak kiedyś,a nawet sprawiała że włosy były matowe! Nie wiem co jest tego przyczyną, ale muszę z niej zrezygnować.

PLUSY:
zapach :)
hmm... można stwierdzić, że w sumie ułatwia rozczesać włosy
wydajna
niewysoka cena

MINUSY:
w moim przypadku przestała pomagać przy rozczesywaniu włosów

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

POLECAM!

Odżywka dobra, łatwiej rozczesuje się włosy (choć nigdy ich nie czesałam i nie miałam problemu z plączeniem). Po pierwszym użyciu jest jakiś efekt, lecz najlepszy jest po 3cim razie - włosy miękkie, puszyste, błyszczące, NIE TŁUSTE!, pachnące i się nie plączą. Na pewno sprawię sobie kolejną :)Zalety:

- zapach
- nietłusta konsystencja
- działa!
- nie trzeba trzymać długo na głowie, można od razu spłukać

Wady:

- cena, jak na 200 ml to sporo krzyczą,
- kształt pojemnika utrudnia wykorzystanie maski do ostatniej kropelki
- nie jest wydajna

Nie działa

Jak dla mnie nic specjalnego. Nie zauważyłam żadnej znaczącej różnicy po nałożeniu maski. Mam długie, falowane włosy, po umyciu są strasznie splątane i szukałam czegoś co pomoże mi je rozczesać. Ta maseczka się nie nadaje. Poza tym, jest mało wydajna dla długich włosów - kilka umyć i po masce. Aby ją "wykończyć" trzeba postawić opakowanie do góry dnem, gdyż jest nie foremne i strasznie się w niego wyciska produkt pod koniec zawartości opakowania. Zapach nawet ładny, lecz działanie straszne.

Szok.

Włosy mam długie i strasznie mi się plączą i mam kłopoty z rozczesaniem ich. Ta maseczka (a raczej odżywka) sprawdza się. Ale nie oczekiwałam cudów. Z opakowania ciężko się wydostaje, ale wystarczy postawić do góry dnem. Minusem jest jej dostępność, nie jest dostępna w każdym katalogu. Zapewne jest mało wydajna. Chociaż jeszcze jej nie skończyłam to czuję, że mało jej zostało. Z plusów, to da się rozczesać po niej włosy mniej agresywnie.

Nie polecam

Myslałam ze jak maseczka jest przeznaczona do ułatwnienia rozczesania włosow to powinna pomoc !
A jak dla mnie to było obojetne czy nakładam tą maseczke czy nie bo roznicy wielkiej nie widzialam, moze dlatego ze mam długie kręcone wlosy i po myciu sa okrponie splatane dlatego nie kazda odzywka jest w stanie sobie poradzic, ale ta nie dosc ze zapach ma nijaki to nie poomogla mi niestety kompletnie .

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

re - we - la - cja !

mam włosy delikatne i długaśne (aktualnie do połowy pleców i wciąż rosną) i kołtunią się niemiłosiernie.

maseczkę stosowałam przy kilku różnych szamponach i zawsze dawała radę. aczkolwiek jej spektakularne efekty widać dopiero przy ostatnim, gdzie po umyciu mam jeden wielki kołtun zamiast głowy. jak pierwszy raz po myciu zobaczyłam co mam na łepetynie to myślałam, że się skonńczy na goleniu na łyso. no ale umaziałam się tą maseczką, odczekałam kilkanaście minut - i cud! rozczesałam się bez bólu, łez i obcinania :D

rozczesywanie idzie łatwo, gładko i przyjemnie.
do tego dba o moje włosy - są miękkie i fantastycznie blyszczące. trzymam ją zazwyczaj długo - conajmniej kilkanaście minut (a jak mi się zapomni to i z godzinę) i nie zauważyłam, żeby mi przeciążała włosy albo żeby się szybciej przetłuszczały (a mam taką naturę, że i tak myję je codziennie).

co do wydajności to szczerze nie zwracam na to uwagi. poza tym nie sądzę, żebym była jakoś szczególnie wiarygodna - ze zwględu na długość włosów i na to, że ja sobie tej maski nie żałuję i sowicie się nią obkładam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: półtora

Mało wydajne i brzydko pachnie.

Odżywka jest mało wydajna, niby to maseczka ale na taką ma za słabe działanie, zatem to zwykła odżywka.

Włosy ją spijają, wsiąka szybko, co jest fajne, bo odżywka dobrze się spłukuje i spełnia swoja funkcję, choć zapach ma nieprzyjemny. Na szczęście po spłukaniu go nie czuć, ale tak z buteleczki, to woń ma po prostu okropną.

Pomimo niewysokiej ceny, jej zakup jest nieopłacalny. Ponadto, opakowanie jest niby praktyczne, szczególnie pod prysznicem, ale ogólnie cieżko wydobyć kosmetyk, zatem ja oceniam na minus opakowanie, jak i używanie. No i ten brzydki zapach... Nie polecam.

Używam tego produktu od: miesiąca z przerwami, bo na tyle by nie wystarczył, nawet przy rzadkim używaniu

Nie nie nie

Zakupiłam maseczkę ponieważ skusiła mnie cena a, że mam problemy z rozczesywanie to pomyślałam, że zakupię. Niestety bardzo się zawiodłam. Zapach w niczym nie przypomina kwiatu wiśni a raczej pachnie jakimś okropnym detergentem, w dodatku nic nie daje i jest jak dla mnie mało wydajny bo użyłam go zaledwie parę razy ( musiałam go dość dużo nakładać żeby w ogóle poczuć go na włosach) i już go nie było. Plus jedynie za fajną i poręczną buteleczkę.

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Może i trochę działa ale zapach ma "stęchły" ble:(

Dostaję co jakiś czas, raz na 2-3 miesiące od mojej mamusi "reklamuwę" kosmetyków do użycia kóre ona kupiła a jej czymś niepodpasowały. Ostatnio podarowałą mi tę odzywkę. Cieszę się że mi ją podarowała bo jakbym wydała na nią pieniądze to byłabym na siebie zła za kupno takiego badziewia.
1) ZAPACH: ma być kuszący a mi sie kojarzy z zatęchłym poddaszem albo ubraniami które po praniu zostawi się w zamkniętej pralce na noc..no cuż tak mi się ten jego smrodek kojarzy.
Butelka troszkę nie poręczna. Ale jeżeli chodzi o działanie to jest w miarę ok. Łatwo się spłukuje, Nie przetłuszcza włosów (wręcz odwrotnie chyba za mało nawilża i odzywia ) i włosy łątwo się po nim rozczesują. Wg mnie jest taki nijaki..Tyle samo plusów co minusów,a może i minusów trochę więcej...nie polecam.

Świetna

Kupiłam ją za 5,99 więc nie oczekiwałam wielkich efektów, lecz sie myliłam. Gdy po jej użyciu wysuszyłam włosy miałam je takie jak bym je juz wczesniej kilka razy czesała. Włosy są lśniące ale nie ma efektu tłustych włosów czego sie bałam, gdyż wiekszosc odzywek własnnie tak reaguje, albo mam zupełnie suche albo tłuste. Moje włosy są naprawdę niesforne, są suche, gęste, strasznie sie puszą, aby je rozczesac musze się sporo namęczyc. A ta odżywka jest poprostu świetna.

Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie, duże.

Wow!

Wow. Ten produkt jest naprawdę super. Kupiłam tę maseczke i potraktowałam ją naprawdę jednak gdy otworzyłam wieczko byłam wprost zachwycona. Kwiatowy zapach wiśni naprawdę był rewelacyjny:
Plusy:
- śliczny wiśniowy zapach
- długo utrzymuje sie na włosach
- włoski stają się miękkie i gładkie tak jak zapewniał producent

Ilość zużytych opakowań: 1(duże)

Rewelacja!

Rewelacyjna! Nie wiem czy można to nazwać maseczką czy raczej zwykłą odzywką, w każdym bądź razie naprawdę działa. Ostatnio miałam taki okres, że po myciu totalnie nie mogłam rozczesać włosów i wtedy przypomniałam sobie o tej maseczce. Wcześniej używałam jej tylko raz, więc gdy wzięłam ją ponownie z półki to raczej z nastawieniem: a co mi tam, i tak nie mam nic innego, nie szkodzi spróbować. Przy użyciu miałam mały problem z wyciśnięciem produktu z opakowania, jednak po kilku użyciach znalazłam już na to sposób ;) Denerwowała mnie taka... hm, tłusta (nie, to też złe określenie, no ale..) formuła, która ciężko spłukiwała się z rąk, na które wyciskałam produkt. Z rozprowadzeniem po włosach nie miałam zbytniego problemu, a włosy mam długie. I gdy w końcu przyszło co do czego, ja i moja mama miałyśmy oczy jak spodki - dosłownie! Włosy rozczesywały się tak, jakbym je rozczesała już wcześniej. Nie miałam żadnego problemu! Po wyschnięciu włosy miały więcej blasku, były puszyste i wyglądały na zdrowsze niż zazwyczaj. Teraz się już nie rozstaje z tą maseczką ;)