Dermedic, Antipersp R, Dezodorant antyperspiracyjny roll-on do ciała (stara wersja)

Specjalna receptura emulsji skutecznie ogranicza skutki rozkładu potu. Zapobiega rozwojowi drobnoustrojów (bakterii, drożdżaków) odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach. Doskonale sie rozprowadza, szybko się wchłania, nie pozostawia śladów na ubraniu.

dobry antyprespirant

Świetnie spełnia swoje zadanie. Nie mam nadmiernych problemów z potliwością, więc taki dezodorant w zupełności zaspokaja moje potrzeby. Chroni wystarczająco przed dyskomfortowym poceniem się. Nie brudzi ubrań, nie zostawia widocznych białych śladów na ciemnych ciuchach.

Ma bardzo intensywny zapach, co momentami mi się nie podobało, szczególnie, że używałam go latem, więc było to bardziej wyczuwalne.

Na plus jeszcze wygodne opakowanie w postaci roll-on, zdecydowanie lepiej rozprowadza się zawartość po ciele. Trzeba uważać, by nie rozprowadzić go za dużo, bo wtedy trochę się lepi, czego bardzo nie lubię.

skuteczny, najlepszy

Jest to jedyny mój antyperspirant, którego używam już od kilku lat. Jak dotąd każda próba zmiany na inny /tańszy czy droższy apteczny/ kończyła się rozczarowaniem i powrotem do tego produktu.
Przede wszystkim jest świetny dlatego, że faktycznie działa, przez cały dzień zapobiega powstawaniu przykrego zapachu, przede wszystkim zapachu bo przed samą wilgocią nie zabezpiecza w 100%.
Jednak mi w szczególności zależy na tym, aby nie pojawiał się nieprzyjemny zapach potu a ja mam z tym spory problem.
Przed wilgocią również chroni, w ekstremalnych warunkach mokrość może się pojawić ale nie jest na tyle duża aby sytuacja była krępująca.
Preparat po aplikacji dosyć szybko wchłania się/zastyga na skórze, nie daje nieprzyjemnego uczucia klejenia tylko trzeba chwilę odczekać z założeniem ubrania, jest wydajny, nie brudzi ubrań (czasami, zwłaszcza na ciemnych ubraniach pojawia się bardzo niewielki ślad jednak bardzo delikatny i oczywiście spiera się). Nie powoduje lub raczej zapobiega powstawaniu zażółceń na ubraniu.
Jest wydajny, poręczne wygodne opakowanie.
Minusem jest słaba dostępność i dosyć wysoka cena, chociaż biorąc pod uwagę wydajność to chyba nie jest tak źle z ceną.
I jeszcze jeden minus – w trzech buteleczkach zdarzyło mi się, że kulka nie działała jak trzeba, nie chciała się kręcić, zacinała się.
Miałam wiele buteleczek tego antyperspirantu, w różnych wersjach i różnych buteleczkach i wszystkie były tak samo skuteczne, teraz czeka na mnie antipersp r w nowej szacie /nowe opakowanie/, mam nadzieję, że kulka będzie się spisywać jak należy.
Zawsze staram się mieć zapas tego kosmetyku bo jest wg mnie najlepszy, daje komfort.
Zdecydowanie lepszy od np. Vichy, który zupełnie mnie zawiódł, skuteczność dermedic mogę porównać jedynie do souber 7 dni, którego chyba już nie ma w sprzedaży ale ten dermedic jest lepszy bo przyjemniejszy w aplikacji i sauber zostawiał białe ślady.

bez zachwytów

Używałam przez miesiąc w warunkach azjatyckich, gdzie oczywiście się pociłam wybitnie, ale nie było przykrego zapachu potu. Zapłaciłam za niego w promocji około 15zł. Dezodorant jest mały, poręczny, zajmuje mało miejsca, kulka działa bez zarzutu, nie pachnie, nie uczula, nie swędzi mnie po nim skóra, nie brudzi ubrań, szybko się wchłania.
Działa ok. Może nie bez zarzutu, ale jest ok. Nie wiem czy kupię ponownie, bo chce wypróbować teraz dezodorant Vichy. Chroni tak średnio pod względem powstawania plam, ale nie ma brzydkiego zapachu. Dodam, że generalnie pocę się, gdy jestem źle ubrana lub gdy mam wystąpić publicznie. W takich sytuacjach nie sprawdził się, ale chyba Etiaxil sobie tylko radzi.
Można spróbować.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

pierwsza depilacja bikini

Bardzo dobry + :))

Bardzo dobry, wydajny antyperspirant
Ślicznie pachnie, dobrze się wchłania, a co najważniejsze nie pozostawia żadnych białych plam na ubraniach!!! Jak dla mnie jest rewelacyjny, wręcz ŚWIETNY!!!

jednak gorszy od Vichy

Antyperspirant używam od początku wakacji, właśnie się kończy więc najwyższy czas na recenzje. Generalnie okazał się kosmetykiem bardzo średnim, gorszym od kuli Vichy. Na co dzień może i się sprawdzał, ale w stresującej sytuacji czy przy większym wysiłku - porażka. Żeby czuć się świeżo musiałam go aplikować dwukrotnie w ciągu dnia;/ Plusy to delikatny zapach, dość spora pojemność. Jest to też pierwszy antyperspirant który zupełnie nie niszczy i brudzi ubrań, za to wielki plus.

Używam tego produktu od:jak wyżej
Ilość zużytych opakowań:jedno

jedn z lepszych

Bardzo wydajny. O Lekkim zapachu.
Z antyperspirantów potrzebuję coś mocniejszego. Ten zdecydowanie jest lepszy od innych. Oczywiście nie jest tak, że ani kropla potu się nie uroni. Po prostu jest znośnie.
Jasne, że w ekstremalnych warunkach się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: klki lat

nienajgorszy

To na pewno nie jest antyperspirant, za to jest to na pewno skuteczny dezodorant. Pachnie przyjemnie i bardzo delikatnie. Zapach na mnie trwa chwilę po aplikacji, później znika, ale chroni prze nieprzyjemnym zapachem potu przez cały dzień. Nie zmniejsza wydzielania potu nietety, pocę się zupełnie tak samo jakbym niczego nie użyła, za co ma dużego minusa. Faktycznie nie szczypie ani nie podrażnia skóry pod pachami. Nie spowodował u mnie żadnych sensacji uczuleniowych, ani nie podrażnił mi skóry-rexona zafundowała mi w tym roku regularne rany pod pachami. Troszkę za długo, jak na moje standardy, wysycha po aplikacji.
Nie brudzi czarnych ubrań, ale brudzi białe ubrania. Widocznie w moim przypadku któryś ze składników reaguje z potem i pewnie z resztkami detergentu do prania, bo na białych koszulach i na białych biustonoszach zostawił mi żółte ślady-całe szczęście sprały się.
W sumie byłby całkiem w porządku gdyby chociaż trochę ograniczał pocenie.

Używam tego produktu od: opakowanie wystarczyło mi na 2 miesiące codziennego stosowania

zawiodłes mnie....

Ma dziwną, jakby gęsta konsystencję, przez co długo schnie. Jego, dosc intensywny, zapach, utrzymuje się zbyt długo. zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami kupiłam go i....zawiodłam sie. na codzien nie stosuję podrzędnych "antyperspirantów" typu rexona itp, jestem przyzyczajona do mocnej ochrony(roll-on body series amwaya - polecam). Większosc opinii mowila, ze ten tez mi taką zapewni. Nasza przygoda rozpoczęła się latem, w gorętsze dni. Kiedy zapach wywietrzał, rzeczywiscie, nie było nic czuc. przez , powiedzmy, 8-10 godzin. Tutaj duzy plus. Jednak pod pachami było mi mokro do tego stopnia, ze czułam, jakbym niczego nie użyła. dodam, ze poprostu stałam w słoncu i to niezbyt długo, a koszulke miałam bez rękawów. pod tym względem kompletna klapa. myslalam, ze od kosmetyków aptecznych mozna wymagac więcej...
EDIT: chyba trzeba się do niego przyzwyczaic. zaczyna coraz lepiej się sprawowac, nie topię się w nim, nie brudzi mi koszulek, zapach jest mało intensywny. coraz lepiej...
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Działa super, droby minus za z

Nie mam jakichś szczególnych problemów z potliwością, ale z uwagi na to, że idzie lato postanowiłam skutecznie zabezpieczyć się przed nieestetycznymi plamami na ubraniu. stwierdziłam, że najlepszy będzie kosmetyk z apteki, no i się nie zawiodłam. Naprawdę skóra jest suchutka, dezodorant nie zostawia białych śladów na ubraniu. Jedyna rzecz, która mi w nim trochę przeszkadza to zbyt intensywny zapach

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Na równi z VICHY - KWC!!

Miałam go kupić...nie kupiłam...ciągle się wahałam ale ostatecznie postanowiłam spróbować po przeczytaniu opinii na Wizażu :) Aby napisać opinię postanowiłam go trochę poużywać bo wiem, że skóra potrafi się przyzwyczaić do kosmetyku.
Dziś już wiem, że jest na równi z antyperspirantem VICHY a nawet go przewyższa pod względem ceny i pojemności!
Chroni naprawdę super (nawet podczas aerobicu) - nie muszę się już krępować zakładając obcisłą bluzeczkę... nie pozostawia białych śladów na ubraniu. Używam go także zaraz po depilacji i nie ma mowy o jakimkolwiek podrażnieniu/uczuleniu/wysypce/pieczeniu/swędzeniu :D
Ideał?? Chyba tak. Dziewczyny piszą, że pachnie jak zielony ogórek/jabłko - ja tego zapachu nie wyczuwam wcale. Mógłby tylko troszkę szybciej wysychać. Myślę, że sprawdzi się także latem w czasie upałów - jeśli nie odejmę mu gwiazdkę :-P Używam tego produktu od: 3 tygodni

Zawiodłam się

U mnie się niestety nie sprawdził - niestety, choć bardzo na to liczyłam, zachęcona mnóstwem pozytywnych opinii.
Po aplikacji dezodorant bardzo długo się wchłania a i tak nie do końca. Na skórze pozostaje lepka warstewka, którą muszę osuszyć do końca chusteczką. Przed poceniem zupełnie nie chroni. Może i ogranicza rozwój bakterii, ale ostatecznie efekty, jakich oczekujemy od dobrego antyperspirantu są marne.
Zapach jest taki sobie, niezbyt atrakcyjny, chociaż akurat w tego rodzaju produkcie nie to jest najistotniejsze.
Jedyny plus to opakowanie wygodne w stosowaniu.
Nie polecam, choć wiem że działanie antyperspirantów to indywidualna sprawa. Jak widać z innych opinii czasem działa...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Niezły

Na początku byłam bardzo zadowolona. Super działał tzn. chronił przed potem ale później chyba moja skóra się do niego przyzwyczaiła i nie chronił już należycie. Mimo, że skóra pozostawała sucha dało się wyczuć zapach potu :( Dezodorant ma delikatny zapach, który jednak szybko się ulatnia-dla mnie akurat lepiej bo nie mieszał się z zapachem perfum :)

Używam tego produktu od: ponad roku