Sally Hansen, Teflon Tuff Extra Strenght Nail Protector (Odżywka do paznokci)

Sally Hansen, Teflon Tuff Extra Strenght Nail Protector (Odżywka do paznokci)

Pojemność 13,3 ml

Teflon tuff 2 in 1 Base&Top Coat to preparat zawierający TEFLON.
Wyjątkowo odporny na działanie wilgoci, zawiera związki wapnia oraz polimery wzmacniające paznokcie. Prowitamina B5 nawilża płytkę paznokciową.
Można użyć samodzielnie lub jako podkład pod kolorowy lakier.

Cena: 39 zł / 13.3 ml

wzmacnia i odżywia paznokcie

Stosuję tą odzywkę już 3 rok i muszę przyznać, że wg mnie nie ma sobie równych. Wiele lat borykałam się z problemem obgryzania paznokci (stres). Miałam bardzo łamliwe, rozdwajające się paznokcie z brzydkimi zadziorami. Stosowałam rożnee odżywki i olejki na wzmocnienie paznokci (głownie z avonu) ale bez efektu. Dopiero ta odzywka mi pomogła. Moje paznokcie odżyły i są bardzo mocne i bez problemu moge je zapuścić (mimo codziennego mycia naczyń bez rękawiczek) Cena przystępna, minusów brak - czego chcieć więcej ? POLECAM

Używam tego produktu od: 3 rok

ok

To jedna z najlepszych odżywek jakie miałam, stosuję ją bez kolorowego lakieru. Jest dość trwała i ma odpowiednią konsystencję, a paznokietki są super mocne i nie łamią się, jest poprostu super!

Tragedia

Czytam opinie pozostalaych wizazanek i jestem zaskoczona. Zastanawiam sie czy to ja trafilam na taka ferelna odzywke czy po prostu ona taka jest. Odrazu dodam,ze kupilam ja w jednej ze sprawdzonych drogerii internetowych, gdzie raczej wiekszosc produktow sprawdzila sie.

Odzywke kupilam,poniewaz w ogole nie moglam zapuscic paznokci. Lamaly sie, byly slabe. UZywalam jej dwa miesiace w miedzyczasie niczego nie podejrzewajac moje paznokcie zaczely po prostu rozdawajac sie i schodzic platami. Nigdy wczesniej tak nie mialam. Odstawilam odzywke by sprawdzic czy to ona powoduje te rozdawajanie... i niestety po jakims czasie okazalo sie,ze tak. Teraz paznokcie rosna normalnie i nie rozdwajaja sie do tego stopnia ze mi pol paznokcia sie rozdwajalo i sciagalam go platem.

Dlatego nie polecam. Dla mnie nie zrobila nic, a nawet jeszcze na mius poniewaz przyczynila sie do pogorszenia stanu moich paznokci, a to mija sie z celem takiego produktu.

Manicure - marynarskie paski

Świetna

Odżywkę kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami Wizażanek. Nie zawiodłam się. Odżywka jest bardzo dobra, już po kilku użyciach paznokcie odzyskały życie. Teraz są twarde, nie łamią się, a maluje je raz w tygodniu. Warta swojej ceny, choć ja kupiłam ją na Allegro i też jest dobra a kosztowała 8,99 :) Polecam i na pewno będzie ona moją ulubioną odżywką.

Używam tego produktu od: 3 m.-sc.

mógłby być lepszy, ale jest ok

odżywkę kupiłam w celu wzmocnienia cienkiej płytki paznokciowej i wyeliminowaniu przebarwień powstałych na skutek stosowania żelu akrylowego tej samej firmy (prep. pod nazwą "Hard as nails").

odżywka całkiem dobra, przedłuż trwałość lakieru,ładnie nabłyszcza (konieczne 2 warstwy), odżywia paznokcie. myślę,że lepszej bazy pod lakier nie znalazłam. nie daję jej 5*, gdyż nie zapobiega rozdwajaniu, łamaniu się paznokci. z drugiej strony zdaję sobie sprawę,że wielogodzinną pracę w rękawiczkach bez szwanku zniósłby tylko akryl lub żel zakładany u kosmetyczki.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

super!

Świetny preparat wzmacniający. Od niedawna mam problemy z paznokciami (rozdwajają się jak szalone) i tylko dzięki teflon tuff nie wstydzę się pokazywać swoich rąk. Zdecydowanie działa! Wzmacnia poprawiając kondycję płytki. REWELACYJNY jak dla mnie. POLECAM!!!Używam tego produktu od:pół roku (ostatnio sytsematycznie)
Ilość zużytych opakowań: 1/3

Polecam!

Bardzo dobry produkt. Moje rozdwojone paznokcie są wreszcie mocniejsze i zdrowe.Zawsze nakładam ją pod lakier do paznokci, który też utrzymuje się teraz dłużej. Polecam ! ...i jak skończę odżywkę , kupuję kolejną:)

porzadna odzywka

Porzadna odzywka za niewielka cene. Uzywam jako podklad pod kolorowe lakiery. Dobrze utwardza. Mam tylko wrazenie, ze jak sie najedzie na skorki, to moze je troche wysuszac. Paznokcie po niej sa twarde i sie nie lamia. Nie wiem czy ja jeszcze kupie, bo lubie produkty SH a jest ich tyle, ze mam jeszcze co testowac. bardzo wydajna.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niestety bez efektów

No niestety odżywka do bani. Zero jakichkolwiek efektów wzmocnienia. Taki "efekt" daje zwykły lakier bezbarwny. Nawet nie sprawiła, że lakier trzymał się dłużej:/ Szkoda pieniędzy na to coś.

Ja nie polecam.

Używam tego produktu od: 4 mies.
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

dobry odżywko-lakier

Jakis czas temu mialam bardzo zniszczone paznokcie i kupilam te odzywke. Uzywalam jej codziennie, codziennie kladac nowa warstwe na poprzednia. Paznokcie sie poprawily, staly sie mocniejsze. Teraz uzywam zawsze pod lakier. Konsystencja w sam raz, jest bardzo wydajny - mam go od lipca i narazie zuzylam polowe buteleczki, a uzywam bardzo czesto :)
Naprawde dobry produkt, godny polecenia.

Używam tego produktu od: 8 mcy
Ilość zużytych opakowań: ciagle 1

Dobry jako baza;)

Teflon ten kupiłam już z pół roku temu, a do tej pory jest jak nowy. Nie zgęstniał, nie jest glutowaty.
Dobrze się go nakłada i bardzo szybko wysycha, jest wydajny.
Dzięki niemu lakier dłużej się trzyma no, ale czy wzmacnia paznokcie? sama nie wiem? Może i wzmacnia;)
W każdym razie warto o kupić, nawet jako bazę pod inny lakier.

Taki sobie :/

Prepepart może i jest ok ale jako baza pod lakier do paznokci.Jako odżywka jest całkiem do niczego.Kupiłam go żeby podreperować moje wysuszone i rozdwajające się paznokcie.Po zastosowaniu Teflon Tuff zaczęły rozdwajać się jeszcze bardziej.Odżyły dopiero po zastosowaniu odżywki proteinowej Beyond Perfect Nail Growth Protein z serii Nail Spa,również Sally Hansen :)

Używam tego produktu od:używałam go przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/5 pierwszego