Separatory do pedicure nr 7583

Separatory do pedicure nr 7583

Pojemność 2 szt

Są okej

Nigdy nie miałam innych separatorów, bo te kupiłam jako pierwsze i ciągle są całe i zdrowe, także nie mam porównania. Generalnie są w porządku, są miekkie i elastyczne, da się je wyginać na wszystkie możliwe strony bez ich uszkadzania, ale jak dla mnie zbyt mocno rozcapierzają palce powodując lekki ból. Tak jak napisał ktoś wcześniej - mogłyby być dostępne w mniejszym rozmiarze.

Używam tego produktu od: kilku lat.
Ilość zużytych opakowań: ciagle to samo.

No ok.

Spoko tylko moglby by byc gabeczki troszke mieksze boo strasznie warde sa mialam lepsze. Nie wiem dlaczego ale kiedy je wkladam te separatory miedzy palce to mi wychodza tak jakby byly za male nie wiem.., Ale ogolnie fajnie sie maluje bo sobie pazurkow nie zaciapie :]

Używam tego produktu od:niedawna

POLECAM!

Polecam takie separatory, zawsze mialam klopot z malowaniem paznokci u nog, a gabki zalatwiaja ta sprawe, sa spoko, wg mnie rozmiar jest uniwersalny i nie ma z tym klopotu. Sa miekkie, wystarczy oplukac i sa czyste. POlecam! aha i sa prawie niezniszczalne:) cena przystepna.

Używam tego produktu od:1rok

Polki w mieście nadruki na paznokci

nie dla mnie

Jak dla mnie to zupełnie się nie nadają, ponieważ mam małe palce i wąskie przerwy między nimi, więc nie daję rady wsadzic tych separatorów pomiędzy najmniejsze palce, bo sa za szerokie. Powinni produkować takie separatory w dwóch wesjach rozmiarowych, bo różne są wielkości stóp...

Używam tego produktu od: ze 3 razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Bardzo dobre :)

Moje pierwsze i jak dotąd ostatnie separatory bo są niezniszczalne :) Idealnie dopasowują się do palców, nie wypadają, nie odkształcają się i są niedrogie. Czego chcieć więcej :D ? Gorąco polecam!!!

może być

Troche są przyciasne. Poza tym bardzo dobre - nie łamią się, wytrzymują poniewierkę (rzucam nimi po pokoju, wpadają za meble, przygniatam różnymi przedmiotami :) ).Zadanie spełniają.Ilość zużytych opakowań: 1 komplet