Garnier, Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1 "Cera normalna")

Cena już od 16,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

Chyba się z nim nie lubimy

Pamiętam, jak kremy bb weszły dopiero na polski rynek i kupiła go moja siostra. Wtedy jeszcze jako baaardzo młoda nastolatka podkradałam go siostrze. Jednak wtedy był dla mnie zdecydowanie za ciemny i miałam wrażenie, że pogarsza mi się po nim trądzik. Aczkolwiek wtedy po wszystkim tak się działo, więc dałam sobie spokój.

Minęły lata, przyszła chwila słabości. Wprowadzony został kolor jaśniejszy, pojechałam na weekend z domu bez kosmetyczki, cera krzyczy "kremuuu!". Stwierdziłam, że wezmę, bo chce jak człowiek wyglądać w pociągu. To był błąd. Po dwukrotnym użyciu kremu mnie wysypało... Zdecydowanie nie lubi go moja skóra, która nawet nie wydała się nawilżona. Myślę, że alkohol tak wysoko w składzie zdecydowanie go dla mnie skreśla. Osobiście odradzam, jeśli ktoś ma cerę mieszaną, ze skłonnością do niedoskonałości i przesuszenia w okresie jesienno/zimowym.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338001].usefull || 0 }}% pomocna.

Prawie ideał :)

Rewelacja.
+wyrównuje koloryt cery (używam dla cery jasnej)
+delikatnie kryje (bez rewelacji ale to nie podkład)
+nawilża! Faktycznie krem w porównaniu z tym w wąskiej tubie (dla cery mieszanej-tragedia jak dla mnie )!!!
+nie wysusza, nie zapycha
+nie zmienia koloru, nie ciemnieje.

+/- trwałość
+/- wydajność (ale za tą cenę...się przemęczę :))

-błyszczy się po aplikacji ale to mi nie przeszkadza... z wyjątkiem nosa, który błyszczy się wręcz jak latarnia. Muszę użyć pudru. No ale w sumie to krem bb dla cery normalnej - a nie tłustej czy mieszanej.

Jak na razie dla mnie najlepszy i będę kupować dalej ale w międzyczasie będę szukać swojego ideału :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1318316].usefull || 0 }}% pomocna.

nie dla mnie

Szukałam czegoś lekkiego na lato. Na plus jest to że posiada filtr UV. I na tym by się te plusy kończyły. Jest mały wybór odcieni i mi się nie udało dobrać odpowiedniego. Poza tym mam wrażenie że jest jakiś taki tłusty, średnio się rozsmarowuje a twarz się po nim błyszczy. Nie mój typ

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1317091].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Kolor nie dla wszystkich

Zdecydowanie w drogeryjnych kremach BB nie lubię ich uniwersalnych kolorów. Do mojej jasnej cery z zaczerwienieniami średnio mi podpasował, bo nieco się utleniał i moja twarz była taka brązowo-czerwona.
Jeśli chodzi o inne rzeczy to krem łatwo się nakłada zarówno palcami jak i gąbeczką. Jest taki gęsto-rzadki, bo wyciska się jak krem, ale po skórze sunie bardzo gładko jakby był bardziej płynny. Daje delikatne wyrównanie koloru i dobre nawilżenie. Przez jakiś czas używałam tylko niego i tuszu, bo lubię delikatne makijaże. Wydaje mi się, że raczej będzie lepszy dla skór suchych, bo nawet moja bardzo sucha skóra dość długo się po nim błyszczy i muszę użyć pudru jeśli się spieszę, bo efekt matujący pojawia się dopiero po jakimś czasie i nie jest jakiś spektakularny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316936].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny

Dzięki niemu przez ponad rok się nie malowałam, wystarczał mi on i tusz do rzęs, czułam się cudownie i naturalnie a wcześniej w życiu bym nie uwierzyła, że mogę wyjść z domu bez podkładu. Sprawdzał się zarówno zimą jak i latem. Skóra wygląda z nim mega zdrowo i naturalnie, najbardziej lubię go jesienią kiedy skóra jest jeszcze muśnięta słońcem a on ją po prostu wygładza i podkreśla jej odcień. Od niedawna zaczęłam go wzmacniać paroma kroplami swojego ulubionego podkładu od pharmaceris i traktować bardziej jako bazę/krem pod makijaż, bo tak też sprawdza się znakomicie. Zachwycił mnie jak zobaczyłam jak wychodzę na zdjęciach gdy mam tylko ten krem, mega naturalny wygląd bez żadnych efektów jakie czasami na zdjęciach się ukazują w przypadku makijażu. Na jednym weselu miałam na twarzy tylko ten krem, dzięki temu nie bałam się, że makijaż po całonocnej imprezie będzie wyglądał nieestetycznie, do samego rana moja twarz wyglądała świeżo. Czasami czuję lekkie uczucie zapchania, ale nie zawsze... Staram się robić przerwy w używaniu go, bo wiem że skład pozostawia wiele do życzenia lecz potem zawsze do niego wracam. Używam najjaśniejszego odcienia, który zlewa się z odcieniem skóry nawet jak jestem opalona, nie odcina się, nie roluje, nie robi smug, nie brudzi, nie ciemnieje z biegiem czasu. Fajny kosmetyk, który zagościł na stałe w mojej kosmetyczce. Mega wydajny, opakowanie wystarcza mi na ponad pół roku a cena też jest przystępna, ja dorwałam jakiś czas temu na promocji w markecie po 5zł za sztukę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314291].usefull || 0 }}% pomocna.

Zapycha

Zdecydowanie nie polecam. Szukałam czegoś lekkiego na lato, a dodatkowo skusiła mnie promocja.. dałam mu trzy szanse, niestety kazda kończyła się pogorszeniem stanu mojej cery, wypryskami. Nie warto ryzykować

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1312356].usefull || 0 }}% pomocna.

JESTEM NA NIE !!!

Okropny krem gorszego w życiu nie miałam.Podczas nakładania strasznie się rozmazuje jest klejacy nie wygląda dobrze,po ok 1 godziny buzia zaczyna strasznie się ŚWIECIĆ !!! Bubel straszny nie warty nawet 1 zl :-(
ZALETY:
-dostępność
-cena
WADY:
-rozmazuje się
-tragiczna aplikacja
-efekt strasznie sztuczny
-cera się błyszczy
Nie polecam !!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1299411].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na lato.

Nawilża, rozświetla, ma dobrą konsystencję i dobrze rozprowadza się go na twarzy. Jest lekki i delikatny, nie zapycha. Niestety nie zakrywa żadnych niedoskonałości, krótko trzyma się na buzi i łatwo się ściera.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1292966].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniały!

Uwielbiam go! Stosuje go jako podkład. Delikatnie wyrównuje koloryt skóry, ładnie się kładzie i trzyma. I wspaniale się wtapia w koloryt skóry, nie widać, że go mam.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274801].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka

Kompletnie nie dla mnie , po kilku minutach od nałożenia okropnie się błyszczy, zastanawiam sie co zrobię z całym opakowaniem , na szczęście kupiłam w promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258573].usefull || 0 }}% pomocna.