Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Garnier, Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1 "Cera normalna")

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

Słabiutki

Po kremach BB spodziewam się przede wszystkim lekkości. Ten lekki na pewno nie jest. Zostawia na twarzy lepką, świecącą warstwę, szybko spływa i ściera się, zostawiając brzydkie blade plamy. Mam cerę normalną wrażliwą, ale w tym kremie wyglądała na tłustą, no i wywołał mnóstwo krostek. Jak na krem BB kryje za mocno - jak normalny podkład, widać go na twarzy, w ogóle nie wtapia się w skórę. W lecie staram się nie nakładać podkładu, ten krem miał mi go zastąpić, ale szybko wylądował w koszu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1602251].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny produkt na lato

Uzywam go latem,kiedy cera jest opalona, i nakładanie na nia podkładu jest dla niej meczarnią, trwałosci nie ma jakiejś super,ale tworzy fany naturalny efekt,nie tworzy efektu maski-trzeba dobrac kolor ,fajnie nawilża skórę,co jest zbawienne przy problemie suchych skórek, chetnie do nego wracam w sezonie letnim

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574201].usefull || 0 }}% pomocna.

Beznadziejny produkt

Gorszego kremu BB nie miałam. Szata graficzna to jedyny plus tego produktu.
Krem ma wodnisto-oleistą konsystencję, przez co z opakowania wylewa się go kilkakrotnie więcej, niż powinno. Trudno go rozprowadzić.
Paskudnie się smuży, ściera, tworzy prześwity, nie trzyma się twarzy. Skóra wygląda jak pomalowana plakatową farbką, na oślep. Fatalne krycie, od kremu BB oczekuję minimalnego, w tym przypadku brak jakiegokolwiek, choć kolor początkowo zdaje się istnieć. Szybko się ściera, "zjada", skór świeciła się po nim bardziej niż zwykle. Bubel...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550666].usefull || 0 }}% pomocna.
hity mascar

Od biedy ujdzie

Lata temu, kiedy nie znałam jeszcze podkładów, zainwestowałam w ten krem (do tej pory nie mam pojęcia dlaczego, gdyż wyglądałam w nim jak pomarańcza). Ostatnio w końcu pojawił się w sklepach odcień bardzo jasny, więc zaryzykowałam, gdyż cena była przekonuąco niska. Niestety kolejne rozczarowanie: nie wtapia się w skórę, niemiłosiernie się świeci bez przypudrowania, o kryciu nie ma mowy...Może minimalnie wyrównuje koloryt, ale źle się w nim czuję, jakby w masce i łatwo robi plamy się ściera. Jestem blada, ale nawet najjaśniejszy odcień z gamy mnie przyciemnia w środku wakacji. Nie chcę go wyrzucać, czekam na lato, na jakieś krótkie, niezobowiązujące wyjścia ujdzie, aczkolwiek już nigdy go nie kupię.
Jeżeli mam napisać jakiś plus, to z pewnością ogromna wydajność w stosunku do ceny i łatwa dostępność. Nie polecam, ale także nie odradzam, na każdym może sprawować się inaczej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1538591].usefull || 0 }}% pomocna.

Najgorszy jak do tej pory

Skusiłam się na niego i to pieniądze wyrzucone w błoto. Krem BB do cery jasnej ale nawet po cienkiej warstwie wyglądam jak świecąca się pomarańcza i nawet puder nie jest w stanie tego uratować bo wtedy jest pomarańczowe ciastko na twarzy. Do tego konsystencja jest gęsta, źle się rozprowadza. Dla mnie nie nadaje się do użytku.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1532466].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Krem kupiłam w Biedronce, jest to mój pierwszy i jak na razie jedyny krem BB. Mam odcień dedykowany jasnej cerze, dla mnie jest zbyt pomarańczowy. Moja skóra bardzo się po nim świeci. Krem mocno zapycha, skóra pod nim nie oddycha. Pojawiły mi się po nim gdzieniegdzie na twarzy wypryski.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505831].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Kiedyś dawno, dawmo temu był to mo ulubiony krem bb, sama nie wiem czemu, kiedy go odstawiłam i spróbowałam innego teraz widzę, że ten krem to totalny bubel. Nie wiem jak mogłam go używać tyle czasu, jego konsystencja jest strasznie gęsta i trudno się rozprowadza, a zapach tego kremu nie jest zbyt przyjemny, na pewno nie kupię tego produktu ponownie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491811].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragiczny

Najjasniejszy kolor jest i tak bardzo ciemny i nie wpada jak dla mnie w tony dla urody Polek.. w ciagu dnia znikal z twarzy, ale najwiekszy minus dostaje za zapchanie porow. Nigdy wiecej nie kupie :/

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464257].usefull || 0 }}% pomocna.

Porażka

Najgorszy BB jakiego w życiu używałam. Skutecznie zniechęcil mnie na długo do tego typu kosmetyków. Zawiódł we wszystkim, w czym tylko mógł. Poza tym skład to kolejna porażka na liście jego porażek. Omijajcie szerokim łukiem!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450777].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowana

Kupiłam go już daaawno temu i niestety odstawiłam.. mam jasną karnację, kupiłam produkt w odcieniu light i.. kompletna klapa. Zdecydowanie za ciemny.. nie podobał mi się również efekt jaki pozostawiał na twarzy. Może kiedyś odnajdę swój jedyny krem BB, bo myślę, że może być on korzystną alternatywą, ale niestety ten nie pozostawił na mnie dobrych wrażeń..

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446116].usefull || 0 }}% pomocna.