Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Garnier, Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1 "Cera normalna")

Cena już od 13,28 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

Nie dla mnie

Krem kupiłam w Biedronce, jest to mój pierwszy i jak na razie jedyny krem BB. Mam odcień dedykowany jasnej cerze, dla mnie jest zbyt pomarańczowy. Moja skóra bardzo się po nim świeci. Krem mocno zapycha, skóra pod nim nie oddycha. Pojawiły mi się po nim gdzieniegdzie na twarzy wypryski.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1505831].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

Kiedyś dawno, dawmo temu był to mo ulubiony krem bb, sama nie wiem czemu, kiedy go odstawiłam i spróbowałam innego teraz widzę, że ten krem to totalny bubel. Nie wiem jak mogłam go używać tyle czasu, jego konsystencja jest strasznie gęsta i trudno się rozprowadza, a zapach tego kremu nie jest zbyt przyjemny, na pewno nie kupię tego produktu ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1491811].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragiczny

Najjasniejszy kolor jest i tak bardzo ciemny i nie wpada jak dla mnie w tony dla urody Polek.. w ciagu dnia znikal z twarzy, ale najwiekszy minus dostaje za zapchanie porow. Nigdy wiecej nie kupie :/

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1464257].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyki Max Factor

Porażka

Najgorszy BB jakiego w życiu używałam. Skutecznie zniechęcil mnie na długo do tego typu kosmetyków. Zawiódł we wszystkim, w czym tylko mógł. Poza tym skład to kolejna porażka na liście jego porażek. Omijajcie szerokim łukiem!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1450777].usefull || 0 }}% pomocna.

Rozczarowana

Kupiłam go już daaawno temu i niestety odstawiłam.. mam jasną karnację, kupiłam produkt w odcieniu light i.. kompletna klapa. Zdecydowanie za ciemny.. nie podobał mi się również efekt jaki pozostawiał na twarzy. Może kiedyś odnajdę swój jedyny krem BB, bo myślę, że może być on korzystną alternatywą, ale niestety ten nie pozostawił na mnie dobrych wrażeń..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446116].usefull || 0 }}% pomocna.

Jest źle

Pamiętam wszechobecne reklamy tego produktu i pamiętam, jak bardzo chciałam go mieć. Po jakiś czasie kupiłam i byłam zawiedziona. Kolor jasny wcale nie był jasny. Tłumaczyłam sobie, że jestem po prostu za blada. Rok później, gdy złapałam nieco słońca, postanowiłam raz jeszcze dać mu szansę. I nie, nigdy więcej.

Plusy:
+ przyjemny zapach
+ nawilża skórę
+ nie zapycha porów
+ miła konsystencja - nie jest za rzadki ani za gęsty
+ wygodne, solidne opakowanie

Minusy:
- jasny kolor jest za ciemny dla jasnych cer, dodatkowo oksyduje
- słabe krycie, dodatkowo nietrudno o plamy (i właśnie na nich widać, że kolor jest nieodpowiedni)
- jest nietrwały, warzy się na skórze
- produkt jest za drogi jak na efekty, które daje

Krem po nałożeniu po prostu brzydko wygląda na skórze. Nie wyrównuje kolorytu skóry, a wręcz daje efekt odwrotny od zamierzonego. Wie, że to nie podkład, nie ma co oczekiwać cudów, ale jakiś efekt upiększenia byłby wskazany.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440756].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Jak dla mnie za tłusty, za ciemny (nawet jasny), bo się utlenia. Konsystencja lekka, ale w lecie średnio sie sprawdza (twarz się błyszczy). Może sprawdzi się u pań z nieco ciemniejszą cerą (moja jest prawie przezroczysta;))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435621].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie jest BB :/

Porównanie mam z azjatyckimi BB i niestety muszę przyznać, że to co fundują nam nasze rodzime rynki koło kremu BB nawet nie leżało. Nie spełnia on podstawowych założeń kremu bb i do tego wygląda kiepsko na skórze.
+kiepskie krycie (nie chodzi o to, ze oczekuję o kremu bb krycia, bo wiem jaki efekt ma dawać ale co innego delikatne krycie hybrydy kremu pielęgnacyjnego z lekkim podkładem a co innego zerowe krycie, zerowe zostawanie na skórze, robienie plam i brak możliwości roztarcia dobrze preparatu)
+nietrwały-zostaje na samej powierzchni skóry i szybko się ściera
+twarz się po nim mocno świeci
+totalnie nietrafiona gama kolorystyczna
+nie pielęgnuje wcale skóry :(

Jestem na nie!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1414196].usefull || 0 }}% pomocna.

Strata pieniędzy

Miałam go raz, spadek po koleżance, która z nim się nie polubiła. A że wie, że kupuję Garnier BB do skóry mieszanej i tłustej (jasny) to dała mi go. I choć mam skórę raczej suchą no może nosek tłusty to BB 5 w1 w ogóle mi nie przypadł do gustu. Jego konsystencja jest gorsza Garniera BB w wąskiej tubce, po drugie dziwnie wygląda twarzy, jakby się ważył. Tak trochę wygląda sztuczniej. Na pewno poprawia koloryt twarzy i ją rozświetla. Jednak nie ukrywa niedoskonałości tak dobrze jak ten do skóry mieszanej i tłustej. Warto użyć puder matujący, przyprószyć trochę twarz. Ostatecznie nie zużyłam go do końca a wyrzuciłam. Podsumowując nie polecam go radzę próbować z BB skóra mieszana tłusta i choć mam suchą to i tak dobrze mi służy i nie wysusza jej bardziej.
Reasumując Nie polecam BB 5 w1 cera normalna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1398291].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie

Ten produkt wiele ludzi zachwala, a ja go nienawidzę, jest straszny.
Plusy
+Ładne opakowanie

Minusy
-Robi plamy
-Straszny w rozprowadzaniu
-Szybko zastyga
-Ciężko dobrać odcień

Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1397706].usefull || 0 }}% pomocna.