Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector] (Upiększający BB krem 5 w 1 "Cera normalna")

Skin Naturals, Miracle Skin Perfector [Beauty Balm Perfector]

Cena już od 16,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem BB (Beauty Balm Perfector) to kosmetyk wielofunkcyjny. Posiada właściwości nawilżające i korygująco-upiększające. Może być stosowany jako podkład, krem lub baza pod makijaż. BB stapia się z cerą, sprawiając że twarz jest naturalnie wygładzona, z wyrównanym kolorytem, bez efektu maski. Zawiera pochodną witaminy C i filtr UV.
Producent zapewnia nas o 5 cudownych właściwościach swojego kremu BB:
- Nawilża 24h
- Wyrównuje koloryt
- Koryguje niedoskonałości
- Rozświetla
- Chroni przed promieniami UVA/UVB - SPF 15
Dostępny w dwóch odcieniach. Przeznaczony do cery normalnej i suchej.
Skrót `BB` w nazwie swojego kremu Garnier wywodzi od `Beauty Balm Perfector`, nie od `Blemish Balm Cream`. Wg deklaracji producenta jest to kosmetyk jedynie "inspirowany sukcesem azjatyckich kremów BB"!

Skład: Aqua, Isononyl Isononanoate, Isohexadecane, Glycerin, Alcohol denat., Peg-20 Methylglucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Palmitate, Nylon-12, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Hydrogenated Polyisobutene, Stearyl Alcohol, Magnesium Aluminium Silicate, Phenoxyethanol, Parfum, Caprylyl Glycol, Lithium Magnesium Sodium Silicate, Disodium Edta, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Caffeine, Ascorbyl Glucoside, Geraniol, Cellulose Acetate Butyrate, Poly Phosphorylcholine Glycol Acrylate, Citral, Ammonium Polycryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polyvinyl Alcohol, Sodium Chloride, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, [+/- May Contain CI 77891 / Titanium Oxide, CI 77491, CI 77492, CI 77499 / Iron Oxids].

Napisanych recenzji: 2

Dobry jest tylko w wąskiej tubie

Miałam i ten w wąskiej tubie, i ten w normalnym opakowaniu.
Co do pierwszego. Cud, miód, malina i orzeszki. Naprawdę genialny. Skóra się po nim nie błyszczy, wygląda naturalnie. Krycie nie jest zbyt dobre, ale dla mnie wystarczające.
Natomiast drugi jest beznadziejny. Skóra się po nim strasznie błyszczy, bez pudru nie da się wyjść. Krycie jak w drugim. Niestety najgorsze jest to, że zapycha. Chyba będę musiała ponownie wybulić coś z portfela i kupić ten w wąskiej tubie.
OCENA DOTYCZY TEGO DRUGIEGO!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1255566].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 49

Napisanych recenzji: 160

Myślałam, że będzie gorzej

Dość długo kusił mnie ten krem, raczej z czystej ciekawości niż z chęci wypróbowania jego właściwości ,,pielęgnujących". Moja ciekawość wzrosła gdy tylko dowiedziałam się, że wyszedł kolor EKSTRA jasny. Brawo, bo tylu latach na rynku ktoś zauważył, że odcień jasny do najjaśniejszych nie należy. Dołapałam go w końcu na jakiejś promocji w Rossmannie, gdzie oprócz niższej ceny dostałam gratis, więc byłam już pozytywnie nastawiona na testowanie tego kosmetyku.

Jak widać na załączonym zdjęciu (jeśli słabo widać napisy- otwórzcie je w nowej karcie) faktycznie jest to jasny odcień, choć nie znowu taki niesamowicie jak nazwa sugeruje. Ma on różowe tony, co niezbyt mi pasuje, ale przyprószony pudrem daje się nosić. Jednak w porównaniu do ciemniejszej wersji i innych kremów, które podobno są jasne nie wypada najgorzej.
Jeśli chodzi o krycie to jest ono wyrównujące, ale na tyle delikatne, że nadaje się dla osób z niewielkimi niedoskonałościami. Kolejne warstwy niczego nie przykrywają, należy więc wspomóc się korektorem lub pudrem.
Konsystencja- jak da mnie idealna. Z tubki wychodzi krem, który nie brudzi nakrętki ani niczego wokół, trzyma się kupy, ale jest ma on o dziwo lekką formułę, która zachowuje się nieco jak płynna, przez co można użyć produktu w małej ilości, co wpływa korzystnie na wydajność kremu.

Jednak krem ma jedną wadę, o której co prawda doskonale wiedziałam kupując go, ale chyba łudziłam się na jej mniejszą nachalność. Alkohol Denat. wysoko w składzie... Krem niesamowicie śmierdzi alkoholem. Co prawda nie w tak tragiczny sposób jak tonik od Clean&Clear, ale z delikatną nutą czegoś przyjemnego w tle. Jakby lekko zwietrzałe perfumy, gdzie nuty zapachowe już się ulotniły, a na pierwszy plan wyszedł alkohol. Przeżyłabym i ten zapach (jakoś) gdyby ten składnik nie wpływał na cerę. Choć używałam go naprzemienne z BB od Under Twenty to i tak pojawiały się wypryski oraz cera była bardziej przetłuszczona. Mam cerę mieszaną, wiec dla normalnej taki krem się w ogóle nie nadaje.

Podsumowując: kolor całkiem w porządku, konsystencja cudowna, krycie minimalne, korzystnego wpływu nie znaleziono. Cena w takim wypadku zbyt wysoka, zwłaszcza gdy mam do wybory krem za naście złotych w większej pojemności. Nie było jednak tak źle jak przypuszczałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1251626].usefull || 0 }}% pomocna.

zupełna porażka

zalet niestety dla tego produktu nie znalazłam
wady:
-jest strasznie pomarańczowy
-z każdą godziną noszenia wygląda coraz gorzej
-ściera się bardzo łatwo, brudzi wszystko
-pogarsza stan cery
nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242748].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać korektor pod oczy

Napisanych recenzji: 7

Dobry, delikatny krem BB

Używam go od około 2 miesięcy, zużycie jest naprawde znikome :)
-Wydajny,
-Dobra cena,
-Wyrównuje koloryt, bez efektu maski,
-Dobrze kryje zaczerwienienia, lecz korektor w moim przypadku jest niezbędny,
-Nie zapycha i jest delikatny dla wrażliwej skóry,
-Jedyny minus to, że dość szybko zaczynam się po nim świecić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1240201].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 41

Dobry

Lepszy niż większość kremów BB i jeszcze jak chodziłam do liceum i nie miałam tylu problemów z cerą, był okej. Nadal mam jedno opakowanie w pobliżu, jeśli w sobotę gdzieś szybko muszę wyjść, to szybko nakładam na twarz i od razu wygląda przyzwoicie, ale nie zakrywa tak dobrze.

Jest okej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236563].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Kompletnie nie mój typ

+ Tani
+ Dobra dostępność

- Tworzy efekt maski, nie wygląda naturalnie
- Nietrwały
- Mała gama kolorystyczna
- Cera wygląda na zmęczoną, nierozświetloną
- jedyne o czym marzyłam po jego nałożeniu, to zmycie go ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1236166].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Uwielbiam, używam go od dawna, chyba od 2 - 2,5 lat. Mam cerę bez wyprysków lecz bladą a zawsze miałam problem z dobraniem fluidu, potrzebowałam czegoś co nada mojej skórze kolor ale nie będzie się odznaczał. Sprawdza się w tej roli super. Rozświetla twarz, można zawsze się przypudrować. Jest lekki i dosyć trwały. Nie ma efektu maski.
Dla mnie idealny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1235111].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 104

Słabo...

Pierwsze spotkanie z tym produktem miałam już w gimnazjum, kiedy z moją cerą nie było aż tak dużych problemów.
Nie robi on zupełnie nic. Nie zakrywa niedoskonałości, szybko się po nim świeciłam, słabo trwały.
Jedyne plusy to dostępność, opakowanie i cena, ale co z tego jak sam produkt jest niezadobry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1234858].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Fajny produkt, ale....

Ten produkt spełnia wszystkie (no prawie wszystkie) moje wymagania względem kremów BB.
> Najjaśniejszy kolor jest dla mnie idealny! (Co jest wielkim plusem, trudno jest mi znaleźć coś co będzie pasować do reszty ciała)
> Zapach. Jest przyjemny
> Konsystencja. Idealna - ani wodnista, ani kremowa
> Krycie. Jak dla mnie zadawalające :)

ALE... jedynym minusem jest.... TRWAŁOŚĆ
Czy tylko na mojej twarzy po kontakcie z wodą ten krem po prostu spływa? :<
Wielka szkoda, bo jest to na prawde dobry kosmetyk.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1226098].usefull || 0 }}% pomocna.

warty polecenia !

Godny produkt, bardzo fajna konsystencja, wogole nie ma sie odczucia że ma się coś na twarzy.. bardzo delikatny, cera jest nawilzona i upiększona!, Mnie sie bardzo sprawdził, widziałam tez ze z tej serii jest taki produkt tylko drozszy.. jestem go ciekawa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220363].usefull || 0 }}% pomocna.