Gąbeczki do makijażu trójkątne

+ jest ich kilka
+ wygodny kształt trójkąta
+ cena

- chłoną podkład
- nie rozprowadzają go na twarzy tylko rozmazują
- mają nieprzyjemny, sztuczny zapach
- nie da się ich doprać

Tania pomyłka

Kupiłam skuszona niską ceną, koniecznością zakupu gąbeczek i tym, że firma przekonała mnie do siebie pędzelkami do oczu. Niestety, to była pomyłka.

Przede wszystkim gąbeczki zamiast rozprowadzać podkład na twarzy, to z każdym kolejnym ruchem coraz bardziej go wchłaniają.
Również umycie gąbeczki jest niemożliwe, dlatego nadają się tylko do jednorazowego użytku.

nie do końca...

Kupiłam je kilka razy ponieważ żadnych innych akurat nie było,ale oto co zauważyłąm

Gąbeczki są przede wszystkim za małe.
Jak dla mnie nie do końca odpowiada ich faktura są jakieś takie nie wiem jak to określić.
Szybko się niszczą (kilka razy uprane w wodzie z mydłem) i po prostu się rozpadają. Do tego jak na gąbki do podkładu wchłaniają dużą ilość kosmetyku.

Nie przypadły mi do gustu i mimo,że są tanie to powinny być przynajmniej przyzwoite.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Manicure - odwrócony french

niezle

Byłam dosyć zadowolona z tych gąbeczek, w sumie bardzo mi pomogły w moim pierwszym makijażu i mam sentyment;p

Sa zdecydowanie za male, ale jak ktos sie przylozy to mozna dzieki nim stworzyc fajny make-up:)

Polecam, warte swojej ceny i bardzo długo służą

Używam tego produktu od:2lat

jak dla mnie ok

uważam, że są dobre, odpowiednio miękkie i rozmiar też jest w porządku. trwałe. nie mam porównania z innymi firmami, ale te mi odpowiadają. cena ok. fajny pomysł z połączeniem ich w kwiatuszek z 6 części. myślę, że opakowanie starczy mi na długo.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

chała

sa za małe to po pierwsze a po drugie jakies beznadziejne, uzywajac ich predzej zetre pol twarzy niz naloze podklad sa takie twarde i lewe jakies w porownaniu o moich wczesneijszych z avonu to jest dno kompletne

napewno nie fluidu...

Gabki sa twarde,wieksza ilosc fluidu wchalniaja niz pozwalaja nalozyc na buzke. Wiem, ze tanie, ale to wcale nie musi oznaczac marnej jakosci, a w tym przypadku niestety tak jest. Maja jedna zalete - sa bardzo trwale...

Kiepściutkie...

Fajny pomysł, ale gąbeczki po rozerwaniu są zdecydowanie za malutkie i przez to niezbyt poręczne. Poza tym średnio się myją i po kilkukrotnym "kąpaniu" w mydełku niszczę się. Ogolnie nieszczególny produkt...

świetne

Bardzo ułatwiły mi życie! Doskonale się nimi rozprowadza podkład, nie drażnią skóry. Łatwo się je czyści (wodą z mydłem chociażby).Ilość zużytych opakowań: 1 komplet (jeszcze nie zużyty)