Kostka toaletowa

Kostka toaletowa

Kostka toaletowa do mycia twarzy i ciała.

Dla skóry suchej, podrażnionej.

Zapewnia doskonały efekt nawilżenia.

Bardzo dobra do ciała

Nie zawsze mam ochote na wyciskanie żelu z tuby. Kostaka lezy w łazience i od czasu do czasu sięgam po nią.
Jest delikatna , nawilża. Mam skore bardzo kapryśna i delikatną. Teraz normalna na ciele , tłusta na twarzy i wrazliwa. Raczej stosuję na ciało , zastanawiam sie nawet nad nią do mycia twarzy.
Ogolnie polecam jak ktos lubi sięgnąc po kostkę.
To mydło nie roztapia się , nie tworzy żab wokół siebie, nawet przy koncówce jest suche.

Używam tego produktu od: 7-9 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Dobra kostka do mycia

Dla alergików jest świetna! Wcale nie wysusza chyba ze źle go stosujesz ale do twarzy i ciała jest rewelacyjny POLECAM! Poleciła mi pani dermatolog ale znacznie mi poleciła laroche posay lipikar kostka do mycia ale jest bardzo kosztowna.Ale jeszcze jej nie wyprobowałam. takze dobra opinia dla kostki sensitia.

Używam tego produktu od:2 mc

Jestem na nie!!!

W zamyśle miałam aby myć nią ciało (nie twarz). Niemiłosiernie ściąga skórę, wysusza, podrażnia. Zupełne nieporozumienie. I ta cena!!!
Ma ładny, delikatny zapach ale zapach to dla mnie sprawa drugorzędna. Z podkulonym ogonkiem wracam do kostki Dove.
Zawiodłam się.

Używam tego produktu od:1 miesiąc

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

na stale w mojej lazience

mam skore bardzo sucha i atopowa. Do tej pory ani oliatum ani balneum czy tez topialyse ani dermedic nie sprawdzily sie tak jak kostka iwostin. Dobrze nawilza i nie podraznia. jest bezzapachowa i delikatna. Nie podraznia mojej skory,a do tego sposrod wszystkich dermokosmetykow do mycia ciala jest w miare przystepnej cenie. Gosci na stale w mojej lazience od 4lat

Używam tego produktu od: 4lat
Ilość zużytych opakowań: nie jestem w stanie policzyc

gorsza od ognia!

Kostka powoduje bardzo poważne odparzenia, za każdym razem uczucie ściągnięcia i świądu, stosowana długotrwale znacząco wysusza i podrażnia skórę. Ostrzegam!

Używam tego produktu od: kilkanaście razy, z każdym było coraz gorzej...

niestety...

Coś nie mam szczęścia do kosmetyków Iwostinu, podobnie jest niestety z tą kostką. Mam bardzo suchą skórę na ciele, a tej kostki używałam w okresie silnego uczulenia na antybiotyk. Niestety - potwornie wysuszała moją skórę, nie nadawała się też do mycia twarzy (w ten sposób próbowała ją wykorzystać moja mama, ale jej skórę też wysuszała). Niestety - w końcu zużyłam ją do mycia rąk. Skończyła się dość szybko, więc nie jest wydajna, a przy tym dość droga.

ok

Fajna kostka, jedna z lepszych jakie miałam. Nie ściąga, nie razi zapachem, dobrze się pieni i świetnie zmywa. Nie wyobrażam sobie dać jakiej kolwiek kostce ***** - ta zasługuje na ****. Ale jest dosyć droga, więć ***Ilość zużytych opakowań:1