HydroCare Body Lotion

HydroCare Body Lotion

Łagodny lotion do ciała, o lekkiej, wodnistej konsystencji. Zawiera witaminę E, która pomaga komórkom skóry bronić się przed negatywnym wpływem zanieczyszczeń, a także lipidy, wpływające na stopień naturalnego utrzymania wilgoci.
Nawilża i zmiękcza skórę, pozostawiając ją gładką i odżywioną.

Cena: ok. 16zł / 250ml

Ojjj tak, konsystencja wodnista, niemal wylewająca się z opakowania.

Kolejny przeciętny, niczym niezachwycający mnie balsam z Dove. Aczkolwiek, zły nie jest, ale czy rewelacyjny? Dla mnie nie, zupełnie nie.

+ bardzo wydajny;
+ niedrogi, w przestępnej cenie;
+ niedrażniący nosa zapach.

- konsystencja niemalże wylewająca się z opakowania, naprawdę bardzo wodnista;
- długo się wchłania;
- zbyt tłusta konsystencja, cała się kleiłam.

Nie wiem, naprawdę nie wiem, jak podsumować. Jest taki sobie. Bywają gorsze, owszem, ale ten również mnie nie zachwycił, nie padłam na kolana... Ocena pół na pół - trzy plusy, trzy minusy.

Używam tego produktu od: rok temu? Nie pamiętam dokładnie kiedy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

porządny i niekończący się!

Koleżanka w ramach przegranego zakładu kupiła mi duże opakowanie tego balsamu, który wystarczył mi na rok.

+ ładnie pachnie, jak Dove: delikatnie
(aczkolwiek po kilku m-cach zaczął mnie ten zapach męczyć)
+ konsystencja: dość płynna, ale nie lejąca
+ nawilżał po brzegi, ale czuć to było po kilku minutach dopiero
+ wydajny...

Dove słynie chyba z właściwości nawilżających, dlatego też doskonale się sprawdził.

Używam tego produktu od: rok

bardzo na plus

rewelacyjny lotion, jak zresztą cała ta biała seria Dove - ja zaczęłam od używania mydełka w kostce, potem był balsam i antyperspirant, teraz właśnie wypróbowuję ten lotion. podoba mi się w nim lekka konsystencja, dobrze się wchłania i ładnie pachnie.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:1(w trakcie)

depilacja jak się przygotować

nie dla mnie

Balsam a raczej lotion nie spelnil moich oczekiwan. skore mam raczej normalna, ale w niektorych regionach przesuszona, niestety lotion nie poradzil sobie z przesuszona skora, ukoil ja na bardzo krotko, a nie tego oczekuje od balsamow nawilzajacych. Krzywdy nie robi, ale tez nie pomaga.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

wodnisty

Generalnie lubię balsamy dove, ale ten jest specyficzny.
Zacznę od plusów:
+ dobrze się wchłania
+ nie zostawia tłustego filmu, skóra się nie lepi
A teraz minusy:
- aplikacja jest trudna, bo konsystencja jest wyjątkowo wodnista, zbyt dużą ilość ciężko rozprowadzić
- dla mnie śmierdzi, nie pachnie, ale to już kwestia chyba gustu
- nie jest to porządne nawilżenie, bardziej krótkotrwały efekt
- skóra nawet po wielu zastosowaniach nie jest długotrwale nawilżona.
Jeśli ktoś lubi leciutkie i nie dające o sobie znać balsamy a do tego nie ma zbyt suchej skóry, to powinien być zadowolony.

Super nawilża

Największymi atrybutami tego balsamu są:
- doskonałe właściwości nawilżające
- szybkie wchłonięcie
- nie brudzi ubrań
- piękny zapach

Co jakiś czas kupuję tak dla odmiany inne balsamy i mleczka, ale w przypadku jakichkolwiek problemów skórnych wracam do tego. Nigdy mnie nie zawodzi i szybko przywraca moją skórę do normy - jest gładka, aksamitna i doskonale nawilżona. Ważne jest regularne stosowanie.

Ilość zużytych opakowań: 4-5

przyjemny

+ konsystencja (nie jest tłusty jak Beauty Body Milk)
+ świetnie się rozprowadza i wchłania, wystarczy niewielka ilość
+ przyjemny, klasyczny zapach Dove (chociaż wspomniane mleczko ma ładniejszy zapach)
+ dla mnie dobrze nawilża

Minusy? Osobiście nie widzę żadnych poważniejszych. Lubię takie rzadsze smarowidła, bo nie zostawiają niekomfortowej, lepiącej się warstwy (brrrr!).

Polecam.

dobry ale za rzadki

Lubię lotony do ciała - szybko się wchłaniają i od razu nawilżają. Jednakże po zużyciu 3/4 opakowania loton Dove zrobił się bardziej wodnisty, albo mi się wydaje.
W dodatku przy długim stosowaniu zapach drażni.

Stosuję go na przemian z innymi balsamami i olejkami.

W ogólnej ocenie polecam.

Jeden z moich ulubionych

Jeden z moich ulubionych balsamów.
Delikatny i subtelny zapach, długotrwały efekt nawilżenia skóry. Świetnie radzi sobie z kolanami i łokciami, skóra jest po nim miła i delikatna w dotyku.Jedyny minus to średnia wydajność.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Zbyt wodnisty

Używałam go na spółkę z mamą, i choć jej się spodobał ten balsam to mi zupełnie nie podszedł :nie:
Konsystencja jest bardzo wodnista, balsam wręcz "sika" z opakowania na rękę i łatwo się nim pobrudzić wydobywając resztki pod koniec opakowania. Zaletą tej konsystencji zaś może być to, że smarowidło szybko się wchłania w skórę.
Zapach podoba mi się średnio - taki pudrowy, raczej nienachalny, ale ja raczej zwolenniczką pudrowych zapachów nie jestem.
Z nawilżaniem mogłoby być lepiej, bo z suchą skóra na kolanach i łokciach oraz na nogach niezbyt sobie radzi.
Podsumowując - nie polecam :nie:

OK

Idealny na lato.
Szybko sie wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, posiada delikatny i szybko ulatniający się zapach, co ważne cieplejszą porą roku, gdy nasz nos nie jest w stanie znieść ciężkich, męczących,kadzidlanych zapachów ;)
Nawilża, ale efekt utrzymuje się dość krótko.
Łagodny dla skóry, nie powoduje podrażnień.

Używam tego produktu od: prawie rok

średni

Rzadka konsystencja, która łatwo się wchłania. Jednocześnie jednak szybko "ucieka" ze skóry. Po kilku godzinach moja skóra nie czuje, że była nawilżana ( a nie mam bardzo suchej skóry).
Bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach.

Używałam tego produktu przez: 1 miesiąc