Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Natural Lip Stick Anti - Age (Pomadka z formułą odmładzającą usta)

Natural Lip Stick Anti - Age (Pomadka z formułą odmładzającą usta)

Odmładzająca formuła naszej wyjątkowej pomadki w sztyfcie z właściwościami` anti - age` pozwoli Ci na systematyczną i całodobową ochronę Twoich ust. Formuła opracowana na bazie naturalnych składników skutecznie wspomaga pielęgnację i walkę z procesem starzenia się naskórka.
Wzbogacona formuła pomadki o ekstrakt z miodu, mentolu i olejek eukaliptusowy zapewni Twoim ustom wzmocnienie naturalnej warstwy ochronnej, regenerację popękanego i spierzchniętego naskórka. wzmożone działanie antyseptyczne olejku eukaliptusowego zminimalizuje obecność zarazków i bakterii a obecność mentolu wyzwoli miłe uczucie chłodu na ustach.

Jest całkiem ok

Bardzo fajny naturalny zapach, pomysł z opakowaniem też wg mnie trafiony. Taka kompaktowa pomadka do kieszeni. Niezbyt nawilża, więc na zimę się nie nadaje, ale w lecie jest jak najbardziej ok.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1440066].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny

Pomadkę dostałam w prezencie i na początku miałam w stosunku do niej mieszane uczucia. Głównie przeszkadzał mi zapach, ponieważ nie lubię kosmetyków z miodem, ziołowa nuta także nie przypadła mi do gustu, jednak z czasem się przyzwyczaiłam. Bardzo dobrze nawilża usta, pomadka długo się utrzymuje i daje przyjemne uczucie chłodu. Jeśli ktoś lubi ziołowe zapachy na pewno przypadnie mu do gustu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994856].usefull || 0 }}% pomocna.

Tańszy zamiennik Carmexa

Kupiłam ją, ponieważ w Rossmannie był ostatni egzemplarz, a teraz już jakoś jej nie widuję, jedynie wersję z aloesem.
Pomadka jest całkiem przyjemna. Ma mentolowo-ziołowy, aczkolwiek niedrażniący zapach. Przyjemnie się ją nosi na ustach, wygładza je i nawilża. Leciutko chłodzi, o wiele łagodniej od Carmexa (na którego jednak nie narzekam pod tym względem). Opakowania nie będę się specjalnie czepiać, ważne że jest poręczne i co najważniejsze, nie zacina się. Jednak żadnego działania odmładzającego nie zauważyłam, za to pół gwiazdki w dół.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[985912].usefull || 0 }}% pomocna.
Wibo na wiosnę 2015

Bez szału...

Opinia jak w tytule...

+ Ładne, kobiece i poręczne opakowanie.
+ Zapach.
+ Delikatne mrowienie i efekt "schłodzenia" ust.
+ Cena.

- Wydajność.
- Słabo nawilża.
- Działa krótkotrwale.

W jednym wielkim skrócie. Mam nadzieję, że pomogłam ;)

Używam tego produktu od: wrzesień 2014

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[950606].usefull || 0 }}% pomocna.

wolę drugą wersję

wcześniej kupiłam wersję z aloesem, myślałam, że nie będą się różnić, a jednak
*mniej tłusta konsystencja, jednocześnie mniej nawilża i chroni
*aloesowa wyleczyła mi usta ta ledwie daje radę utrzymać je w dobrym stanie i to latem
*zapach i lekkie mrowienie mi nie przeszkadza choć nie jestem fanką

Ilość zużytych opakowań: jedna cała

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[940640].usefull || 0 }}% pomocna.

Gdyby nie skład i paskudny zapach...

Pomadkę kupiłam zachęcona niską ceną i ładnym opakowaniem. Kolejna nauczka, żeby kierować się czymś więcej. Jedyny kosmetyk, jaki wyrzuciłam od baardzo długiego czasu. Zacznę jednak od plusów.

+cena
+wydajność
+opakowanie - przypomina trochę klej, ale jest ładne i pastelowe. W dodatku wytrzymałe, a sztyft nie wykręca się sam
+trwała
+mentol - uwielbiam uczucie \'mrowienia\' na ustach :)
+naturalny wygląd

+/-działanie - raczej delikatne nawilżenie i natłuszczenie
+/-konsystencja - niby twarda, zbita, ale... Może się rozpuszczać w cieplejsze dni

-skład - zdecydowanie nie powala i nie polecam używanie tej pomadki przez dłuższy czas
-zapach - to zdyskwalifikowało u mnie tę pomadkę. Dodatek naturalnych składników swoją drogą, ale dla mnie to po prostu śmierdziało nie do zniesienia...

Podsumowując: produkt do wypróbowania \'na raz\', jeśli ktoś lubi ziołowe zapachy. Ja swojej niestety musiałam się pozbyć, bo nikt tego nie chciał :P

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie (nie zniosłam zapachu)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911597].usefull || 0 }}% pomocna.

Wspaniała prawie cała.

Jest to jeden z niewielu kosmetyków, których nigdy w Rossmannie nie zauważałam, a jednak podczas poszukiwań pomadki idealnej trafił do mojego koszyka \'Anti Age\' pasuje mi zdecydowanie bardziej niż \'Aloe\'.

Plusy za:
+ ZAPACH/SMAK: delikatny zapach mentolowo/kamforowy, trochę chemiczny ale nie przeszkadzający, smak równie delikatny, mentoloey. trochę tłusty, nie gorzki i nie przeszkadzający
+ KONSYSTENCJA: twarda, zbita, nieznacznie reagująca na zmiany tenperatury, nie topniejąca, przyjemna w aplikacji i nie tępa (jak dla mnie wspaniała!)
+ DZIAŁANIE: delikatne natłuszczenie (ale nie przesadne jak w przypadku Tisane/Sylveco czy wazeliny), nawilżenie, odżywienie, wygładzenie i poprawienie stanu ust
+ EFEKT: zdrowe odżywione i wygładzone usta, nawet po wchłonięciu się balsamu
+TRWAŁOŚĆ: do 1,5/2h
+ WYDAJNOŚĆ: dzięki konsystencji pomadka jest wydajna i starcza na ok 3 m-ce
+ CENA: bardzo korzystana (4zł w Rossmannie)
+/- OPAKOWANIE: plastikowe, w pastelowych barwach (zależnie od rodzaju), ozdobione kwiatuszkami, z dobrze działającym mechanizmem
i dobrze zamykaną skówką ("klick"), nieznacznie wyższe i szersze od Blistex\'a/Carmex\'a oraz o ciut większej pojemności (zamiast 4,25 jak w przypadku wspomnianych, jst 4,5), jednak w moim odczuciu bardziej dziecinne/dziewczęce i wyglądające ewidentnie jak klej do papieru/szkolny

Minus za:
- SKŁAD: nie powala, pomadka zawiera chemiczny filtr UV powodujący zmiany hormonalne i działający ochronnie dopiero 2***30min. po zastosowaniu (Benzophenone-3, czyli Oxybenzone)

Używam tego produktu od: kilkunastu tygodni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[894642].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię

Kupuję te balsamy zarówno w tubce, jak i w postaci szminki do ust.

+ są tanie
+ wydajne
+ fajnie chłodzą usta
+ lekko nawilżają i odżywiają usta
+ łatwodostępne

Minusów nie zauważyłam:)) No może troszkę za szybko schodzą z ust, ale nie, aż tak tragicznie szybko:))

Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[884132].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealna przez okrągły rok!!!!

Kupiłam pomadkę po raz pierwszy podczas majowej promocji na pomadki i balsamy do ust w Rossmanie. Przyciągnęła mnie cena - wtedy kosztowała 2,50 o ile dobrze pamiętam. Używam jej od września i jestem w niej zakochana bez pamięci! Inne pomadki, które były do tej pory dla mnie najlepsze odeszły w cień!!!!!

Zalety produktu:
- dostępność
- cena
- wygodne opakowanie - nie psuje się
- piękny zapach pomadki
- idealna konsystencja - zbity sztyft
- bardzo łatwo się go aplikuje
- po nałożeniu czuć jakby mrowienie które rewelacyjnie odświeża i pobudza
- świetnie natłuszcza i nawilża usta!
- dla tej pomadki nie ma niczego, czego by nie wyleczyła! Świetnie sobie radzi z suchymi skórkami ( maksymalnie dwie aplikacje i usta jak u niemowlaka), wysuszonymi konturem ust, cudownie goi zajady i pomaga w opryszczce w szybkim jej gojeniu
- wspaniale chroni usta przed wiatrem, zimnem i niesprzyjającymi czynnikami środowiskowymi
- bardzo wydajna

Wady:
brak

Używam tego produktu od: Wrzesień 2013
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[866652].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo trudno ją ocenić

Kupiłam ją, bo potrzebowałam czegoś "na już" - bardzo spierzchły mi usta, nie miałam w torebce nic nawilżającego, a pamiętałam, że pomadki Lovely mają niezłą renomę wśród wizażanek.

Zalety:
+ supertania - kupiłam za niecałe 4 złote
+ dość szybko ratuje spierzchnięte usta
+ ładny, ziołowy zapach
+ brak smaku
+ przyjemne (w odróżnieniu od Carmeksu) uczucie mrowienia

Wady:
- fatalny skład - Benzophenone-3 wg tej strony http://www.ewg.org/skindeep/search.php?query=Benzophenone-3&h=Search ma 8 punktów na 10 jako składnik szkodliwy
- bardzo brzydkie opakowanie - jakby kleju szkolnego

Czyli jest naprawdę niezła, ale jej skład moim zdaniem ją dyskwalifikuje. Natomiast design opakowania sprawia, że nie będę za nią tęsknić ;)

Używam tego produktu od: lipiec 2013

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[821803].usefull || 0 }}% pomocna.