Cleanic, Cleanic, Chusteczki odświeżające

Cleanic, Cleanic, Chusteczki odświeżające

Pojemność 15 szt

Nawilżane chusteczki odświeżające Cleanic to idealne rozwiązanie na gorące, letnie dni. Dzięki nim można czuć się komfortowo, czysto i świeżo w każdej sytuacji - w pracy, w samochodzie, na plaży, w podróży, czy na biwaku.
Chusteczki nasączone są nową hypoalergiczną formułą, która nie pozostawia uczucia lepkości oraz zapewnia szybkie wysychanie skóry.
Chusteczki nie zawierają alkoholu, zostały przebadane dermatologicznie.
W linii dostępne są trzy warianty zapachowe:
- Aqua
- Citrus
- Fresh

zawsze pod ręką

Chusteczki używam regularnie, mam je zawsze w torebce. Często przydają się, gdy jestem w pracy lub na ulicy. Szybko odświeżają dłonie, przywracają im niezbędną higienę i czystość. Bardzo ładnie pachną i nie wysuszają dłoni. Są szczelnie zamknięte w wygodnym opakowaniu, które idealnie mieści się również w kieszeni. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Przydatne

Opakowanie: Solidne, foliowe zamknięcie zapobiega wysychaniu chusteczek. Zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu mieści się nawet w niewielkiej torebce.

Działanie: Ładnie pachną cytrusami, choć zapach może przypominać płyn do naczyń. Dobrze czyszczą dłonie. Nie rwą się na strzępy. Rzadko zostawiają lepką warstewkę. Przydatne w podróży i na uczelni.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: z 5?

trochę lepkie

to chyba najtańsze tego typu chusteczki na rynku
mają małe, poręczne opakowania, można wytrzeć ręce w czasie podróży czy na wakacjach, do twarzy ich nie używałam, chyba nie są do niej przeznaczone więc nie rozumiem oburzeń, że podrażniają
zapach citrus jak tani płyn do mycia naczyć o zapachu cytryny, ale mi nie przeszkadza to, wersja fresh pachnie morsko
trochę lepi sie po nich skóra, jakbyśmy nie zmyli mydła czy cos takiego
ale ręce wysychają szybko, uzywanie jest wygodne
chusteczki troche małe i cienkie
nie wyschła mi w opakowaniu przez parę miesięcy

Używam tego produktu od:2-3 lata
Ilość zużytych opakowań:6?

Smokey eyes H&M

zbędne

Miałam wersję Fresh i Aqua.

I cóż mogę powiedzieć:
- chusteczki są małe i cienkie, ciężko się nimi przez to wygodnie posługiwać
- są słabo nasączone, szybko wysychają w opakowaniu (właściwie ostatnie 3-4 chusteczki nie nadają się do użytku, chyba żeby zużyć całe opakowanie w kilka dni)
- wygodne, małe, poręczne opakowanie
- zapachy świeże, trochę jak kostki do WC ;)
- odświeżają, ale na krótko, po wyschnięciu nie lepią się

Dobre na podróż lub do torebki, ze względu na poręczność, ale chyba więcej nie kupię, już wolę zwykłe nawilżane chusteczki dla bobasków :)

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Zawsze i wszędzie!

Chusteczki nawilżane mam zawsze przy sobie. Już nieraz uratowały mi skórę ;)
Te od Cleanic są mięciutkie, wytrzymałe, odpowiednio nasączone - po prostu dobrej jakości. Pozostawiają dłonie przyjemnie odświeżone. Jedynie ich zapach jest ciut za mocny, taki "męski" (kupuję wariant Fresh). Poza tym bez zastrzeżeń. Opakowanie szczelne i wygodne (chusteczki nie wysychają, łatwo je wyjąć). Tanie i dobre.

Są ok

Fajnie pachną, chociaż zapach cytrynowy kojarzy sie mi sie z cifem czy czymś takim. Jednak rece po uzyciu są lepkie wiec zaraz i tak mam potrzebe umyc normalnie rece. W awaryjnych sytuacjach nie zawiodą. Chociażby podetrzeć paszkę w upalny dzień:D

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: pare ich bylo

Fajne

Chusteczki bardzo dobrze wywiązują się ze swej roli. "Myją" skórę nie pozostawiając uczucia lepkości, nie podrażniają, nie wysuszają. (Używam ich tylko do dłoni.) Przyjemnie pachną (mam wersję niebieską), nie wysychają w opakowaniu. No i są tanie. :)

Używam tego produktu od: 2,5 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Sama nie wiem...

Mam mieszane uczucia więc wyliczę zalety i wady:
+ warianty zapachowe są bardzo przyjemne
+ nadają się do odświeżenia rąk w podróży
+ są tanie
+ nie wysychają w opakowaniu

- nie nadają się do twarzy - potwornie przesuszają cerę
- skóra się po nich strasznie lepi

Używam tego produktu od: kilku dni

wspaniałe!!!

+ wspaniale odświerzają
+ fajnie nawilżają
+ dobrze oczyszczają cerę
+ przyjemne zapachy
+ długo pozostają mokre, nie wysuszają się
+ twarz się nie klei
+ sprawdzają się w sytuacjach, gdy np. rece są ubrudzone czekoladą
+ wygodne opakowanie
chociaż mam dość wrażliwą skórę, żadne podrażnienie nie wystąpiło

Używam tego produktu od: hyh

ok ;)

Przetestowałam niebieskie i żółte.

Plusy:
+ cena - zapłaciłam 5 zł za dwie paczuszki po 15 sztuk
+ całkiem ciekawy wybór - trzy kolorki, trzy zapachy, trzy warianty. Fajnie, że każdy może znaleść "swój".
+ ładnie pachną
+ nie wysuszają się nawet gdy poleżą parę dni otwarte
+ wydajne - są dobrze nasączone
+ faktycznie przyjemnie odświeżają (w szczególności niebieskie), lekko ochładzają, działają jak zimny okład

Minusy:
- opakowanie - odklejana folia chroniąca chusteczki mogłaby być bardziej zauważalna. Któryś raz z kolei zauważam, że są otwierane przez moją rodzinę nożyczkami bo nikt nie widzi otwarcia!
- wszystkie części ciała, które były dotknięte chusteczkami się nieprzyjemnie lepią. I gdzie tu odświeżenie, skoro odczuwam dyskomfort.

Zawsze świeżo i czysto

Kiedyś zachęcona dobrymi opiniami koleżanek kupiłam je w czteropakach.Każdy wariant ładnie delikatnie pachnie. Dobrze oczyszczają, odświeżają i nawilżają cerę i ciało. Po zakupie przeczytałam większość recenzji tego kosmetyku. Ww większości chusteczki podrażniły recenzentki. Moim zdaniem wynika to z tego, że mają wrażliwą skórę i podatną na działanie mocnych zapachów. Mnie on jednak odpowiada.
Przydaje się w każdej sytuacji. Bardzo praktyczne. Polecam osobom, które nie mają bardzo nadwrażliwej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 2 paczki

dobre

Rzecz niezbędna przy wyjazdach.I chyba tylko wtedy używam chusteczek odświeżających.Chusteczki dość dobrze wywiązują się ze swojego zadania.Dość dobrze,bo minusem jest to,że prez jakąś minutkę po użyciu mamy np lepkie ręce czy cokolwiek innego...No,ale generalnie odświeżenie ma miejsce :-) Stosowałam też do twarzy,gdy byłam w potrzebie i na szczęście u mnie podrażnienia nie spowodowały.Na plus jeszcze fakt,że długo pozostają swieże.Aktualnie skończyłam używać opakowanie zakupione i otworzone przed rokiem i chusteczki były dobrze wilgotne po tej przerwie czasowej.Cena niska.Uważam, że produkt jest całkiem ok :-)

Używam tego produktu od:roku czy więcej
Ilość zużytych opakowań:chyba ze 2