Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Bell, Perfect Skin, Baza pod cienie do powiek

Bell, Perfect Skin, Baza pod cienie do powiek

Baza pod cienie wzmacnia kolor cieni, a także przedłuża ich trwałość na powiece. Skutecznie zapobiega ich gromadzeniu się w załamaniach powiek, obsypywaniu, a także nieestetycznemu zwałkowaniu. Zawiera mineralny filtr UVB.

Zaskakująco dobra.

Kupiłam ją niedawno, dziś użyłam na dłuższe spotkanie i muszę powiedzieć, że... Jestem pozytywnie zaskoczona. Baza pięknie trzyma cienie, nic mi się nie rolowało. Baza wzmocniła mi efektywność cieni, wydawały się wyraźniejsze. Mam długie paznokcie i palcem ciężko nakładać, bo słoiczek jest mały :D

Swietna i tania!

Bazy pod cienie używam od ponad roku. Zużyłam kilka słoiczków i zawsze wracam po kolejne. Wygodna w użyciu, cienie trzymają się u mnie dobę. Również jest wydajna - mi starcza, przy codziennym użytkowaniu, na ponad miesiąc, nie wysycha i ma konsystencję przyjemnej glinki.

Bardzo dobra baza

Marka Bell ma to do siebie że albo wypuści na rynek bardzo dobry produkt albo totalnie do niczego! Ten kosmetyk zaliczam do grupy pierwszej ponieważ idealnie nadaje sie jako baza pod makijaż, nie roluje sie , wyrównuje koloryt i jest w bardzo dobrej cenie .
Długi czas nie mogłam przekonać sie do kosmetyków marki Bell ale ostatnie nowości które pojawiły sie w Biedronce sa naprawdę dobrej jakości i jestem nimi zachwycona począwszy od tej bazy po szminkę zmieniająca kolor. Dla mnie najważniejsze jest aby produkt nie podraznial cery a ten jest naprawdę dobry . Mogę polecić z czystym sumieniem chociaż mam wrażliwe oczy.

Pomadki My Sweet Lipstick Bell

Dobra? Mało powiedziane!

Skuteczna baza za 13zł? Tak, to jest możliwe i nie żartuję!

Ogromnie się polubiłyśmy.
Trafiła do mnie kiedy szukałam czegoś co nie zaschnie po miesiącu jak moja poprzednia baza ( z Paese).
Będąc na zakupach w Biedronce właśnie tam odkryłam ten produkt, przy okazji w bardzo kuszącej cenie.

Spodobała mi się jej konsystencja - delikatny, przyjemny mus, oraz odcień - lekko liliowy, ale nie widać tego na powiece.

Co mogę powiedzieć o tej bazie po dwóch tygodniach używania?
Jest zadowalająca.
Trzyma cienie w ryzach, mam wrażenie, że wydobywa głębię koloru.
Nie roluje się, doskonale rozprowadza. Wspaniale ujednolica powiekę, maskując wszelkie zaczerwienienia czy widoczne żyłki.

Dzięki temu kosmetykowi makijaż naprawdę doskonale się utrzymuje przez wiele godzin i wygląda tak samo świetnie jak tuż po aplikacji.

Dodatkowo opakowanie jest malutkie, ale estetyczne, pojemne i wydajne. Łatwo z niego wydobyć produkt, ewentualnie pod koniec można posilić się patyczkiem i tez nie będzie to problemem.

Jestem mile zaskoczona, ponieważ miałam z marką Bell zawsze pod górkę i ich kosmetyki się zwyczajnie na mojej skórze nie sprawdzały - jednak do tej bazy będę chętnie wracać.

Dobry produkt za dobrą cenę

Nie mam doświadczenia z bazami pod makijaż- to moja pierwsza. Kupiona z powodu konkretnego problemu-tłustych powiek, i moim zdaniem, doskonale temu zaradziła.
Baza ma delikatny liliowy odcień (nie widać go na powiekach) i konsystencję dość zbitą (maślaną?), ale swobodnie można aplikować palcem w potrzebnej ilości. Przez swoją konsystencję jest wydajna. Świetnie się wchłania, pozostawia na powiekach przyjemne uczucie suchości i nawilżenia.
Co do właściwości. Zauważalnie przedłuża utrzymywanie się cieni na powiekach o ładnych kilka godzin. Zapobiega również rolowaniu i spływaniu kolorów z powieki. Rewelacja! Nie obciąża delikatnej skóry i zapobiega "przetłuszczaniu".
Jedyne czego z obietnic producenta nie spełnia- wzmocnienia barwy cieni. Mnie to zupełnie nie przeszkadza, ale jeśli komuś akurat na tym efekcie by zależało...
Warto wspomnieć,że słoiczek jest niewielki, ale wygodny w użyciu. Jedyne co może być problemem- wyciągnięcie resztek produktu z kącików opakowania. Ale i na to znajdą się sposoby.

Jestem na TAK.

Świetna baza. Ma idealną konsystencję, cienie bardzo dobrze trzymają się na powiece przez cały dzień i nawet do późnej nocy ,Baza jak najbardziej mi odpowiada. Spełnia moje wymagania.

Warta zakupu

Baza dobrze się sprawdza podczas makijażu. Ma konsystencję musu dzięki czemu łatwo ją rozprowadzić na powiece. Po użyciu zauważyłam,że cień rzeczywiście lepiej się rozprowadza i solidnie się trzyma na powiece. Dobry kosmetyk w dobrej cenie.

innej już nie szukam

kupiłam w biedronce, bo używam cieni zamiast eyelinera i miałam dość tego, że się osypywały. jest super! używam za każdym razem, i bardziej szaleję z makijażem :D

niestety raz zostawiłam na noc odkręconą i trochę wyschła, ale na szczęście już się powoli kończy, więc zaraz zaopatrzę się w nową :)

Przyzwoita

Trwałość cieni pod bazą jest porównywalna do phaese (a bell jest tańsza), w załamaniach powiek to u mnie kilka godzin (2,3h), reszta dłużej do 6 -8h (nie ruchome części powieki i brwi).

Nakładanie mniej przyjemne, najlepiej wetrzeć pędzelkiem,czuć ją bardziej niż phaese.

Dopiero zaczynam przygodę z bazami, ale zdaje mi się, że nie będe ich wielką fanką i będą na specjalne okazje,uczucie na powiece jest trochę drażniące.

Genialna!

Jest to najlepsza baza pod cienie pośród tych, które wypróbowałam. Pięknie przedłuża makijaż - nawet przez kilkanaście godzin. Cienie po całym dniu się nie rolują, są w takim samym stanie jak rano. Bez bazy już po kilkunastu minutach makijaż mi spływa. Polecam ją całym sercem!

dla mnie najlepsza

Wypróbowałam parę innych baz, głównie droższych, ale zawsze wracam do tej. Jedyna uwaga, że odkąd stoiska Bell są w Biedronce to się "przejechałam". Jak kupowałam bazę w Internecie wszystko było OK, a przy jednym z kilku opakowań w Biedronce praktycznie musiałam je wyrzucić. Był efekt rolowania o którym jest napisane w innej recenzji i baza była bardzo twarda. Może ekspozycja na światło w markecie jej szkodzi.

Świetna trwałość, fatalna aplikacja

To druga moja baza z bell i chociaż na pierwszej (Hypoallergenic) się zawiodłam, skusiły mnie pozytywne recenzje. Niestety, w tym przypadku również się trochę rozczarowałam. Produkt w słoiczku ma fioletowawy kolor, ale na skórze jest bezbarwny. Bardzo dobrze przedłuża trwałość cieni, trzymają się bez zarzutu cały dzień, dopiero wieczorem trochę blakną, ale podobnie jak w przypadku pierwszej mojej bazy, ciężko ją nałożyć. Nie jest tak gęsta i wyczuwalna na powiece jak poprzedniczka, ale przy aplikacji tworzą się okropne grudy, które trudno rozetrzeć. W efekcie czasem na powiece zostaje nierówna warstwa, która przebija przez cienie. Zważywszy na fakt, że niewygodnie się ją aplikuje, baza mogłaby być tańsza. Podstawową funkcję spełnia, zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu, ale irytuje mnie ze względu na trudności jakie sprawia przy nakładaniu, trzeba się napracować, żeby rozetrzeć ją na powiece równomiernie.

Zalety:
- bardzo dobrze przedłuża trwałość cieni, na ponad 8 godzin
- kiedy już uda się ją poprawnie nałożyć nie roluje się
- wygodnie opakowanie

Wady:
- ciężko nakłada się ją na powiekę, robią się przy tym grudy, które trudno rozetrzeć, przez co tworzy na skórze nierówną warstwę i daje nieestetyczny efekt
- stosunek ceny do jakości niezbyt korzystny.

Trudno ocenić mi jej wydajność, mam wrażenie, że przez te grudy sporo się marnuje, bo większość bazy trzeba zetrzeć z powieki i nie jest to kwestia nabrania zbyt dużej ilości, a konsystencji produktu.